Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes studenti strādās „Draudzības talkā” Nītaurē

2012-09-25

 29. un 30. septembrī Amatas novada Nītaurē notiks Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes studentu „Draudzības talka”. Plānots, ka talkā piedalīsies aptuveni simts cilvēku – studenti, organizācijas „Radošuma pils”  dalībnieki, studentu korporācijas „Talavija” burši un vietējie iedzīvotāji. Talcinieki sakops Mergupes krastu, Nītaures pansionāta ēku un tās apkārtni, kas ir pamesta novārtā. Šajā vietā taps organizācijas „Radošuma pils” mītne Vidzemē.

 
Pēc darba ir paredzēta ekskursija pa Nītauri. Studentiem būs iespēja apskatīt Nītaures Dabas taku, pilskalnu, Vācu ordeņa pilsdrupas, baznīcu un piedalīties svecīšu vakarā. Vietējie pašdarbnieki uzstāsies ar teātra izrādi „Ruksītis”, bet studenti ar saviem priekšnesumiem. Sekos dejas DJ Kārļa vadībā.
 
Viens no „Radošuma pils” dibinātājiem, uzņēmējs Jānis Ošlejs, kurš arī piedalīsies talkā, uzskata, ka radošums ir būtisks Latvijas ekonomikas attīstības veicinātājs: „Radošums nozīmē jaunas un inovatīvas idejas, kas pilnīgi visam mūsu dzīvē piešķir pievienoto vērtību. Radoši domājošiem cilvēkiem ir nepieciešama radoša vide. Augsti novērtēju Biznesa augstskolas Turība studentu centienus sakopt Latviju un izveidot „Radošuma pils” mītni Nītaurē.”
 
Arī Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons atbalsta savus studentus: „„Draudzības talka” ir studentu organizēts pasākums, kura mērķis ir sakopt kādu no Latvijas vietām.
 
Tā ir iespēja izdarīt labu darbu, atpūsties un sadraudzēties.” Savukārt Sabiedrisko attiecību fakultātes studente Lelde Zvirgzdiņa, kura jau otro gadu piedalās „Draudzības talkā”, uzskata: „Talka ir vērtīgs pasākums, kurā ikviens var iegūt pozitīvas emocijas, gandarījumu un piederības sajūtu Latvijai. Piedaloties „Draudzības talkā”, studenti iemācās strādāt komandā un iepazīst viens otru. Tā mums ir laba iespēja izpausties radoši un izprast sabiedriskās attiecības.”
 
„Draudzības talka” notiek jau devīto reizi. Iepriekšējos gados studenti ir palīdzējuši sakopt Turaidas, Tērvetes, Šķēdes un Krimuldas pilis, Ārlavas mācītājmuižu, baronu Zasu kapus Saldus rajonā, Imanta Ziedoņa ozolu birzi Valdemārpilī, Gaujas senleju un Rundāles pils dārzu.
 
 
Vairāk informācijas:
 
 
 
tālrunis: 67619460

Pēdējās ziņas

2012-06-19 „Olimpiskās izdzīvošanas ceļvedis” jeb desmit ieteikumi tiem, kas plāno būt Londonā Olimpiādes laikā
2012-06-19 Vasaras vidus svinēšana Talsu pilsētas svētkos!
2012-06-19 Muzikāla brīvdabas izrāde - „Naudas koks”
2012-05-18 Pētījums: Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs ceļojumos dodas spontāni
2012-05-15 Papildus drošības pārbaude transfēra pasažieriem no Dublinas
2012-05-15 Jūrmala kopā ar citiem kūrortiem aicinās maskaviešus uzlabot veselību Latvijā
2012-05-10 „Latvijas valsts meži” turpina pirkt mežu no privātīpašniekiem
2012-05-10 Šonedēļ tiks dots starts otrajam SEB MTB maratona posmam Siguldā
2012-05-10 RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBA ĪSTENO EIROPAS SAVIENĪBAS FINANSĒTU PROJEKTU „SAPRASTIES PASAULES DAUDZVEIDĪBĀ”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski