Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latvijas Universitātes stadiona vietā Rīgā taps moderna, starptautiskiem standartiem atbilstoša sporta bāze un stadions

2012-02-01

Saskaņā ar minēto lēmumprojektu, pēc nekustamo īpašumu nodošanas „Latvijas Futbola federācijai”, uz tā līdzšinējā stadiona vietā tiks izbūvēts jauns, nacionālā līmeņa futbola stadions, kā arī pašvaldības publisko funkciju veikšanai nepieciešamā infrastruktūra.
 Tāpat lēmumprojekts paredz, ka stadiona un tam nepieciešamās infrastruktūras būvniecības un labiekārtošanas darbi ir jāveic līdz 2014.gada 31.martam, iepriekš visas būvniecības ieceres, kā arī pašu būvprojektu saskaņojot ar atbildīgajām Rīgas domes struktūrvienībām.
Paredzēts, ka nekustamais īpašums tiek nodots bezatlīdzības lietošanā ar brīdi, kad tiks saņemta būvatļauja īpašuma rekonstrukcijai un objekta būvniecībai, kamēr biedrībai „Latvijas Futbola federācija” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, bet ne ilgāk par 10 gadiem vai līdz cita līguma par īpašuma (vai tā daļu) lietošanas tiesību piešķīrumu spēkā stāšanās brīdim.
Šobrīd Latvijas Universitātes stadionā sliktā tehniskā stāvokļa dēļ vairs netiek aizvadīti nedz starptautiskie, nedz augstākās līgas futbola čempionātu mači, avārijas stāvoklī ir gan skatītāju tribīnes, gan sportistu ģērbtuves, tehniski nolietojusies ir arī visa stadiona infrastruktūra.
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks: „Pēdējo gadu laikā Rīgas domei un Latvijas Futbola federācijai izveidojusies laba, konstruktīva sadarbība -  pie 35 Rīgas skolām kopīgi esam ierīkojuši mini pitch laukumus, pērn jauns, kvalitatīvs segums uzklāts arī futbola laukumam pie Rīgas 49.vidusskolas, šogad papildus Latvijas Universitātes rekonstrukcijai pie futbola laukumiem tiks arī Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas Ostvalda vidusskolas audzēkņi. Uzskatu, ka atbalsts jaunatnes sportam un nozarei kopumā ir nozīmīgs izglītotas, veselas un erudītas sabiedrības veidošanās pamatnoteikums.”


 Liene Pētersone, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka padomniece

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2012-02-01 Lidosta „Rīga” sasniegusi augstu kvalitātes rādītāju
2012-02-01 Pētījums: katru otro autovadītāju garākos pārbraucienos biedē apledojums uz ceļa
2012-02-01 Aicinām iepazīt Latvijas austrumu pierobežas noslēpumus!
2012-01-27 Samanta Tīna Ķīpsalā dejos striptīzu
2012-01-27 „Balttour 2012” izstādē - Jelgavas ledus skulptūras un Šarlotes skūpsts
2012-01-26 Jaunākās ceļošanas tendences: interesē droša atpūta ar fizisko aktivitāšu iespējām
2012-01-26 Jelgavas īpašais ēdienu piedāvājums – jau ledus skulptūru festivālā
2012-01-26 airBaltic atsāks lidojumus uz Dublinu
2012-01-26 Ganieši Ķīpsalā izrādīs Āfrikas spēku un pārsteigs ar stikla ēšanu!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski