Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ganieši Ķīpsalā izrādīs Āfrikas spēku un pārsteigs ar stikla ēšanu!

2012-01-26

No 10. līdz 12. februārim Ķīpsalā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2012" varēs iepazīties ar pievilcīgāko Rietumāfrikas tūrisma un investīciju galamērķi – zelta zemi Ganu.

Ganas pārstāvji tūrisma izstādē ''Balttour'' piedalīsies pirmo reizi un prezentēs gan Ganas kultūru, gan iespējas apmeklēt šo skaisto un kolorīto zemi, kas ir slavena ar kakao audzēšanu un senajām pilīm. Visas trīs izstādes dienas "Balttour 2012" apmeklētāji varēs baudīt labāko, ko piedāvā ganiešu kultūra.

Šokolādes diena
10. februārī tūrisma aģentūra "Amazing Ghana Limited" izstādes apmeklētājus cienās ar izmeklētāko, iespējams, pasaulē labāko Ganas augstākās klases kakao produkciju bez mākslīgiem piejaukumiem. Tieši Gana visā pasaulē ir slavena ar kakao audzēšanu – tur ir apmēram divi miljoni kakao saimniecību!

"African Showboyz" pārsteigs ar stikla ēšanu!
Autentiskais kvintets "African Showboyz" izklaidēs un apžilbinās pat visskeptiskāko publiku! "African Showboyz" ir unikāls šovs – sākot ar bungu rībināšanu, dejām, neaptveramo stikla ēšanu, mistiskās mūzikas izpildi un beidzot ar komisku etīžu un Āfrikas spēka izrādīšanu. Šie priekšnesumi ir cēlušies no maza ciemata Ganas Ziemeļaustrumu reģionā – Binabas.

Tradicionālās Rietumāfrikas dziesmas un dejas
Grupas "Nii Tettey Tetteh" un "The Kusun Dance Ensemble" izstādes laikā izpildīs tradicionālas Tanzānijas, Kenijas un viņu dzimtenes Ganas dziesmas un dejas. Dejotāji ar basām kājām un kailām krūtīm, no zāles stiebriem gatavotos svārkos un spilgtiem aksesuāriem izpildīs salto uz lielās "Balttour 2012" skatuves. Ganieši spēlēs koka flautas, četras dažādas bungas un tradicionālās perkusijas, kas sastāv no divām ar auklu sasaistītām koka bumbām.

Kā zināms, no 10. līdz 12. februārim Ķīpsalā notiks vērienīgākais tūrisma notikums Baltijā – 19. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2012" –, kas ikvienu ceļotgribētāju aicinās apskatīt un izbaudīt jaunās tūrisma sezonas izdevīgākos, karstākos un aizraujošākos piedāvājumus.

"Balttour 2012" varēs apskatīt vairāk nekā 255 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 650 tūrisma uzņēmumu no 38 valstīm.

Izstādi-gadatirgu "Balttour 2012" rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Aiga Kupre-Vociša,
"Balttour" sabiedrisko attiecību projekta vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2012-01-26 Jaunākās ceļošanas tendences: interesē droša atpūta ar fizisko aktivitāšu iespējām
2012-01-26 Jelgavas īpašais ēdienu piedāvājums – jau ledus skulptūru festivālā
2012-01-26 airBaltic atsāks lidojumus uz Dublinu
2012-01-24 „Draudzīgā aicinājuma” pasākuma ietvaros no 23.janvāra Melngalvju namā darbu uzsāk „Grāmatu pietura”
2012-01-24 Turaidas muzejrezervāts izdevis ceļvedi
2012-01-24 airBaltic palielinās lidojumu skaitu uz Maskavu
2012-01-23 Kurzemes tūrisma asociācija piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē „Matka 2012”, Helsinkos, Somijā.
2012-01-23 airBaltic sadarbosies ar BCG biznesa plāna izvērtēšanai
2012-01-19 Lufthansa izmanto Neste Oil atjaunojamo resursu degvielu starpkontinentālajos reisos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski