Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticMiles ievieš partneru interaktīvo karti

2012-01-11

Daudzpartneru lojalitātes programma BalticMiles ievieš interaktīvu karti Partner Locator, kurā ērti pārlūkot vairāk nekā 11 000 vietas visā pasaulē, kurās iespējams pelnīt BalticMiles punktus. Izmantojot interaktīvo karti, BalticMiles dalībnieki varēs ērti atrast visus restorānus, veikalus, bārus, bankas, degvielas uzpildes stacijas vai spa centrus, kur iespējams pelnīt punktus.

Gabi Kols (Gabi Kool), BalticMiles izpilddirektors: “BalticMiles piedāvā pelnīt punktus vairāk nekā 11 000 vietās visā pasaulē un iegaumēt tās visas ir grūti. Ar Partner Locator iespējams iegūt nepieciešamo informāciju vienuviet. BalticMiles partneru meklēšana ir vienkārša gan mājas datorā, gan arī esot uz ielas savā mobilajā tālrunī.”

Partner Locator ļauj programmas dalībniekiem ērti pārlūkot visus BalticMiles partnerus vienā lapā, atrast tuvāko vietu apkārtnē, kur iespējams pelnīt BalticMiles punktus, kā arī ātrāko veidu, kā nokļūt pie katra no BalticMiles partneriem visā pasaulē. Tāpat kartē atradīsiet informāciju par jaunpienākušajiem partneriem un to piedāvājumiem.

BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika atklāta 2009. gada oktobrī. BalticMiles piedāvā dažādus veidus, kā pelnīt punktus vairāk nekā 11 000 vietās visā pasaulē – lidojumos, ceļojumos, viesnīcās, auto nomās, restorānos, skaistumkopšanas un SPA pakalpojumos, veselības aprūpes, telekomunikāciju un finanšu pakalpojumos, kā arī iepārkoties BalticMiles interneta veikalā, kurš piedāvā vairāk nekā 400 starptautiskus zīmolus. Sakrātos punktus iespējams tērēt bezmaksas aviobiļetēm, brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm un piedzīvojumiem, lejuplādējot mūziku vai izvēloties preces no vairāk nekā 3000 preču plašā klāsta, kas ir pieejams www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids, kā pieteikties BalticMiles programmai, ir, reģistrējoties tīmekļa vietnē www.balticmiles.com vai aizpildot pieteikuma veidlapu pie jebkura BalticMiles sadarbības partnera.


 

Pēdējās ziņas

2012-01-11 Jūdažos apskatāmas izstādes par pils tēmu
2012-01-11 airBaltic turpina uzlabot lidojumu punktualitāti
2012-01-11 Sigulda aicina foto pastaigās
2012-01-10 IZDOTA ĶEKAVAS, BALDONES, SALASPILS NOVADU TŪRISMA KARTE 2012
2012-01-10 Jūrmalas pilsētas dome šogad piedalīsies 15 ārvalstu izstādēs
2012-01-09 TOP ŠEKSPĪRA TRAĢĒDIJA "ROMEO UN DŽULJETA"
2012-01-09 Siguldā rādīs jaunāko latviešu kinofilmu „Kolka Cool”
2012-01-09 Katram Jūrmalas pilsētas viesim sava monēta
2012-01-09 airBaltic palielinās lidojumu skaitu uz Austriju, Vāciju un Šveici

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski