Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

„Riču kāzas” Siguldā

2011-12-19

Jau pavisam drīz Latvijas koncertturnejā dosies „Dziedošo ģimeņu” šovā iepazītā un iemīļotā Riču ģimene. 21. janvārī plkst. 19.00 Siguldas pagasta kultūras namā (Zinātnes iela 7b) Riču ģimenes jaunā koncertprogramma „Riču kāzas”.

„Kas un kā tad īsti notiek čigānu kāzās, joprojām daudziem ir liels noslēpums, lai gan dzīvojam līdzās. Tādēļ šajā koncertprogrammā „Riču kāzas” mēs sniegsim iespēju to uzzināt. Kādas ir kāzu tradīcijas, kāzu dziesmas un kāzu dejas arī puišu izpildījumā. Šis būs akustisks koncerts vienā daļā, kurā skanēs autentiska romu kultūras mūzika. Bieži viesi latviešu kāzās ir čigāni, jo tiek uzskatīts, ka viņi ar savu mūziku un dejām nes laimi, bagātību un prieku. Bet interesanti, kas šo uzdevumu pilda čigānu kāzās?...”

Paši mūziķi ir pārliecināti, ka jaunās programmas nosaukums ir ļoti pateicīgs apspēlēšanai, īpaši tādēļ, ka romi daudziem asociējas galvenokārt ar kaislību, kvēlu mīlestību un – nenoliegsim – arīdzan kāzu muzikantiem. Tiesa, vai kāds no Ričiem beigu beigās apprecēsies, lai paliek noslēpums... Iespējams, tas atklāsies koncerta gaitā.

Jaunā koncertprogramma zināmā mērā ir atgriešanās pie saknēm, jo mūziķi uz skatuves darīs to, ar ko sāka nodarboties pirms divpadsmit gadiem, kad bija vēl pavisam mazi un tikai sāka iepazīt muzikālo pasauli. Jāpiebilst, ka programmā skanošās dziesmas būs pavisam jaunas un dzīvajā izpildījumā. Būs dzirdama saldā pārīša Rinaldo un Annas singls „Lāsītes”, kas jau sācis savu ceļu pie klausītājiem, veiksmīgi startējot „Muzikālās bankas” topā. Koncertos neizpaliks arī dejas, turklāt būs redzamas ne tikai Annas Dribas iestudētās latīņu dejas, bet arī puiši beidzot aktīvi kustēsies uz skatuves un dejos!

Programmas vadīšanu uzņēmies jautrais un atraktīvais mūziķis Kaspars Pudniks, jo – galu galā – kurš gan labāk pratīs izstāstīt par Riču kāzu dziļāko jēgu un vēsturi, turklāt viņš arī uzsācis komiķa solokarjeru, tādējādi dažas no viņa programmas „naglām” būs iespēja nobaudīt koncerta apmeklētājiem.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīze kasēs un Siguldas pagasta kultūras namā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Biļešu cena no 3 līdz 5 latiem.

 

Pēdējās ziņas

2011-12-19 Muzikāls Ziemassvētku ceļojums kopā ar Ziemeļlatvijas kameransambli ,,LIVONIJA”
2011-12-19 Latvijas Mākslas akadēmijā atklāta ikgadējā „Jarmarka”
2011-12-16 17. un 18. februārī Ķīpsalā būs “saldais ēdiens” sievietēm – vīrišķīga ķermeņa daile un provokatīvs šovs!
2011-12-16 Rīgas cirks aicina uz Ziemassvētku eglītes 501. dzimšanas dienu
2011-12-16 Festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš” arī četrpadsmit Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbi
2011-12-16 Izsolītas četras tirdzniecības vietas jaunatvērtajā Saktas ziedu tirgus paviljonā
2011-12-15 Dzīvnieks Pilsētā – Siguldā!
2011-12-15 Bezmaksas Ziemassvētku pasākumi bērniem kopā ar ģimeni
2011-12-15 Festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš” arī četrpadsmit Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski