Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Krievu romances rīdziniekiem

2011-12-07

Rīgā notiekošo Maskavas dienu ietvaros, sestdien, 10. decembrī, plkst.17.00 Maskavas nama koncertzālē (Marijas iela 7) notiks koncerts „Krievu romanču vakars”, kurā uzstāsies nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks Leonīds Serebreņņikovs (Леонид Серебренников) un starptautisku konkursu laureāte Inna Razumihina (Инна Разумихина). Abi mākslinieki ir sagatavojuši īpašu programmu, lai iepriecinātu rīdziniekus. Koncertā skanēs romances un liriskas dziesmas.

Leonīds Serebreņņikovs kā lirisko dziesmu izpildītājs Krievijas estrādē pazīstams jau 30 gadus. Ar saviem koncertiem mākslinieks klausītājus priecējis arī Nīderlandē, ASV, Kiprā, Ganā, Filipīnās, Ungārijā, Luksemburgā, Vācijā, Francijā, Lielbritānijā, Izraēlā. L. Serebreņņikova balss dzirdama vairāk nekā 70 filmās. Jaunu popularitātes vilni mākslinieks guva, vadot raidījumu „Romances romantika” ("Романтика романса") televīzijas kanālā „Kultūra” ("Культура"). L. Serebreņņikova repertuārs ir daudzveidīgs. Mākslinieks priecē savus klausītājus ar operešu ārijām, ārzemju šlāgeriem, kurus izpilda to oriģinālvalodās, liriskām kara laika dziesmām, 40-to un 60-to gadu kinofilmu un mūsdienu komponistu dziesmām. Taču pēdējos gados viņš savu repertuāru ir papildinājis ar senlaicīgām krievu romancēm.

Savukārt, dziedātāja Inna Razumihina ir Krievijas un starptautisku konkursu laureāte. Vairākus gadus viņa bija vadošā aktrise Jeļenas Kaburovas vadītajā Mūzikas un dzejas teātrī, piedaloties visos teātra iestudējumos. Kopš 2001. gada, uzstājoties ar savu solo programmu, māksliniece ir guvusi klausītāju atzinību un mīlestību Krievijā. Noslīpētais vokāls un aktiermeistarība, unikālais balss tembrs, nevainojamā stila izjūta, dabiskums, izpildījuma valdzinājums un harizma apbur klausītājus un rada īpašu atmosfēru koncertos. I. Razumihinas repertuārā ir senlaicīgas krievu un čigānu romances, franču šansoni un liriskas mūsdienu estrādes dziesmas.

Biļetes nopērkamas Maskavas nama kasē.

A.Lūse,
Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2011-12-07 DRĪZUMĀ IZRĀDE SKOLAS VECUMA BĒRNIEM "PASAKA PAR VĒRDIŅU - 2012"
2011-12-07 Vidzemes Olimpiskajā centrā jaunas ekskursiju programmas!
2011-12-06 Ziemassvētku suvenīri Valmieras Tūrisma informācijas centrā!
2011-12-06 9.decembrī notiks ikgadējais Latvijas Tūrisma forums
2011-12-06 Cēsinieki piecās dienās iegūst vērtīgas zināšanas par biznesa uzsākšanu
2011-12-06 SVĒTKU EGLES IEDEGŠANA DAUGAVPILĪ
2011-12-06 “Red Hot Chili Peppers” koncertēs Tallinas Dziesmu svētku estrādē
2011-12-05 airBaltic iPad katru mēnesi lidojumu laikā lieto 30 000 stundas
2011-12-05 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notiks Ģimeņu sporta festivāls

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski