Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Cēsinieki piecās dienās iegūst vērtīgas zināšanas par biznesa uzsākšanu

2011-12-06

Novembra pēdējā nedēļā noslēgušies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles organizētie bezmaksas apmācības kursi „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursu laikā Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes pasniedzēji lasīja lekcijas un konsultēja projekta dalībniekus par viņu biznesa idejām.

Kursu noslēguma dienā, 5. decembrī, visi dalībnieki parādīja jauniegūtās prasmes, prezentējot izstrādātās biznesa idejas.

Pasākumā piedalījās LIAA pārstāvis Guntis Lauskis, AS Citadeles banka Valmieras filiāles pārvaldnieks, Cēsu Biznesa inkubatora pārstāvis Agris Lapiņš, Biznesa augstskola Turība projekta vadītāja Iveta Liniņa, Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica un lektore Solvita Laiviņa.

Kursu dalībnieki uzsver, ka šajā īsajā laikā, kas kursiem tika veltīts, viņi ieguvuši ļoti daudz praktiskajā darbā nepieciešamu informāciju. „Es tagad saprotu, kas man nepieciešams reālas uzņēmējdarbības uzsākšanai”, izteicās kursu dalībniece Evija Cedriņa.

Kursi tika organizēti projektā „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma”, lai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Divu nedēļu intensīvā apmācību kursā ietilpa piecu dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi. Studenti kursu laikā no ekspertiem uzzināja, kā attīstīt biznesa ideju un piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Kursu līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu organizēja Biznesa augstskola Turība Cēsu filiāle.

Lai Biznesa augstskola Turība iegūtu tiesības realizēt LIAA projektu, tika vērtēta kursu dalībnieku struktūra, dalībnieku un biznesa ideju atlases metodes, piedāvājuma izpildē iesaistītais personāls, paredzamā īstermiņa un ilgtermiņa ietekme, turpināšanās mehānismi, kā arī atgriezeniskās saiknes nodrošināšana ar dalībniekiem.Iveta Liniņa,
Biznesa augstskola Turība, Projekta vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-12-06 Ziemassvētku suvenīri Valmieras Tūrisma informācijas centrā!
2011-12-06 9.decembrī notiks ikgadējais Latvijas Tūrisma forums
2011-12-06 SVĒTKU EGLES IEDEGŠANA DAUGAVPILĪ
2011-12-06 “Red Hot Chili Peppers” koncertēs Tallinas Dziesmu svētku estrādē
2011-12-05 airBaltic iPad katru mēnesi lidojumu laikā lieto 30 000 stundas
2011-12-05 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notiks Ģimeņu sporta festivāls
2011-12-05 Kalnciema kvartālā notiks Ziemassvētku tirdziņi
2011-12-02 Ukrainas uzņēmumi interesējas par darījumu tūrisma iespējām Jūrmalā
2011-12-02 airBaltic izpilddirektors Gauss iesniedz valsts amatpersonas deklarāciju

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski