Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Turības mācībspēku - Latvijas Zinātnes padomes ekspertu - skaits turpina augt

2011-11-30

Izvērtējot zinātniskās pētniecības darba kvalitāti, 24. novembrī Latvijas Zinātnes padome atkārtoti piešķīra zinātņu eksperta statusu trīs Biznesa augstskolas Turība pamatdarbā strādājošiem docētajiem Vitai Zariņai, Jānim Načisčionim un Aivaram Endziņam, savukārt pirmo reizi to ieguva četri mācībspēki – pamatdarbā strādājošie docētāji Vladislavs Fomins, Ingrīda Veikša un Jānis Broks, kā arī viesdocētājs Gregory Simons.

„Katras augstskolas lepnums ir iespējami lielāks to docētāju skaits, kas ieguvuši zinātņu eksperta statusu, jo šie mācībspēki nepieciešami, lai realizētu doktora studiju programmas un veidotu promocijas padomes,” komentē Biznesa augstskolas Turība prorektors zinātniskajā darbā Ilmārs Vīksne.

Profesors un vadošais pētnieks Turības Biznesa tehnoloģiju institūtā Vladislavs Fomins un asociētā profesore, augstskolas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Vita Zariņa tika apstiprināti par Latvijas Zinātnes padomes ekspertiem vadībzinātnē, profesors un augstskolas Juridiskās fakultātes dekāns Jānis Načisčionis, asociētā profesore un augstskolas Tiesību zinātnes bakalaura studiju programmas direktore Ingrīda Veikša un Juridiskās zinātnes doktora studiju programmas direktors, profesors Aivars Endziņš ieguvuši eksperta statusu juridiskā zinātnē, savukārt profesors un lektors Gregory Simons tika apstiprināts par ekspertu komunikācijas zinātnē un asociētais profesors, lektors Jānis Broks – filozofijā.

Jau iepriekš eksperta statuss piešķirts profesoram, vadošajam pētniekam Biznesa tehnoloģiju institūtā Jānim Ivančikam juridiskajā zinātnē, asociētajam profesoram, Turības Komunikācijas katedras vadītājam Aināram Dimantam un Sabiedrisko attiecību fakultātes dekānam Andrim Pētersonam komunikācijas zinātnē, kā arī asociētajai profesorei un Valodu katedras vadītājai Inetai Lūkai pedagoģijā.

Pilna Latvijas Zinātnes padomes ekspertu datu bāze ir pieejama LZP mājas lapā.

Biznesa augstskola Turība realizē trīs doktora studiju programmas – Komunikācijas vadība, Juridiskā zinātne un Uzņēmējdarbības vadība. Kā paredz valdības pieņemtie grozījumi Zinātniskās darbības likuma noteikumos, kopš š.g. 3. maija Biznesa augstskolai Turība deleģētas promocijas jeb doktora zinātniskā grāda piešķiršanas tiesības juridiskajā zinātnē.


Dace Kristiāna Ūdre,
Sabiedrisko attiecību vadītāja, Biznesa augstskola Turība
 

Pēdējās ziņas

2011-11-30 Šoceturtdien sāks pārdot biļetes uz izcilā Kanādas dziedātāja Maikla Bublē koncertu Tallinā
2011-11-30 95% no Ventspils viesiem ieteiktu saviem draugiem apmeklēt Ventspili
2011-11-29 Praktiskā pieredze - tūrisma attīstība īpaši aizsargājamās dabas teritorijās
2011-11-29 Ziemassvētku tirdziņš Siguldā
2011-11-29 Eiropas kino Siguldā jeb 2ANNU Projektors
2011-11-29 Viesnīcā „Park Hotel Latgola” notiks trešais džeza mūzikas festivāls
2011-11-29 Ziepe džemperī – jaunākais Valmieras Tūrisma Informācijas centra suvenīrs!
2011-11-28 “Instrumenti” ar iespaidīgu koncertu Valmierā atklāj “TRU” tūri
2011-11-28 Tallinā uzstāsies izcilais Kanādas dziedātājs Maikls Bublē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski