Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tūrisma pieturvietu dizaina konkursa rezultāti

2011-11-25

Tūrisma pieturvietu informatīvo stendu konkurss ir noslēdzies, piedāvāto risinājumu autori tiks prēmēti un piedāvātie risinājumi tiks pilnveidoti, lai izstrādātu vienu Rīgas pilsētvidei piemērotāko tūrisma transporta pieturvietu etalonmodeli.

Rīgas pilsētas būvvaldes Pilsētvides dizaina pārvaldes vadītāja Arta Goldberga: Konkursa rezultātā ieguvām vairākas labas idejas tūrisma pieturvietu stendiem, diemžēl visos iesniegtajos priekšlikumos par to, kā varētu izskatīties informatīvie stendi tūrisma transporta pietuvietās, bija vairākas nepilnības. Šobrīd ir iegūtas vairākas idejas, kuras nepieciešams pilnveidot.”

Konkursa mērķis bija iegūt iespējami labāko dizaina risinājumu informatīvajam stendam tūrisma transporta pieturvietās. Tā kā neviens no konkursam iesniegtajiem etalonmodeļu projektiem pilnībā neatbilda visiem konkursa nolikumā izvirzītajiem uzdevumiem, žūrija nolēma nepiešķirt godalgotās vietas. Visi piedāvāto risinājumu autori, kuru darbus vērtēja žūrijas komisija, tiks prēmēti. Par labāko piedāvāto risinājumu tika atzīts darbs ar devīzi „BCB32” tā autors Boriss Krutiks tiks prēmēts ar 400 Ls, darba „VAH11” autore Agnese Lakševica saņems 200 Ls, darba ar devīzi „JMA21” autori Jānis Nabokins un Māris Zarāns un darba „HEI11” autore Sintija Bērziņa saņems 100 Ls pirms.

Iesniegtos darbus vērtēja žurijas komisija, kuras sastāvā bija pārstāvji no Rīgas pilsētas būvvaldes, Latvijas Mākslas akadēmijas, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas, nodibinājuma „Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs” un Rīgas domes Satiksmes departamenta.

Izsludinātajā konkursā tika iesniegti seši priekšlikumi no kuriem divi nebija atbilstoši noformēti, līdz ar to netika vērtēti.

Tūrisma transporta pieturvietās, piemēram, Vecrīgas elektrotransporta pieturvietās, kuģīšu piestātnēs un citās vietās ir būtiski, lai stendos varētu izvietot vairāku uzņēmumu sniegto pakalpojumu informāciju, piemēram, izbraukšanas laikus, maršruta shēmu un citu informāciju, un vasaras tūrisma sezonas noslēgumā stendi būtu viegli demontējami un atkal uzstādāmi sezonai atsākoties.

Kristīne Pētersone,
Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

 

Pēdējās ziņas

2011-11-25 Arī šoziem Vecrīgā varēs pārvietoties ar zirgu pajūgiem
2011-11-25 RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBĀ NOTIKS LABDARĪBAS KONCERTS „ADVENTA GAISMĀ“
2011-11-25 Apbalvos radošās mākslas konkursa „LIDICE” uzvarētājus
2011-11-25 Pirmajā Adventē iedegs egles, atklās Ziemassvētku tirdziņus un būs koncerti
2011-11-25 26. novembrī TC „Valleta” ar grupas MUSIQQ koncertu svinēs 4 gadu jubileju
2011-11-24 Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu “EROTS 2012”
2011-11-24 Turības studenti saņem sertifikātus par teicamu darbu prakses uzņēmumos ārvalstīs
2011-11-24 airBaltic – otra labākā aviokompānija pasaulē pēc apkalpošanas kvalitātes
2011-11-24 Jūrmalas pilsētas dome aicina piedalīties konkursā „Skaistākais Ziemassvētku noformējums”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski