Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pirmajā Adventē iedegs egles, atklās Ziemassvētku tirdziņus un būs koncerti

2011-11-25

Svētdien, 27. novembrī, plkst. 17.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs iedegs pilsētas galveno egli Rātslaukumā un plkst. 18.00 - Doma laukumā.

Rātslaukumā līdz ar egles iedegšanu tiks uzsākta akcija „Izrotāsim Rīgas senāko egli kopā”, tās laikā no 27. novembra līdz 23. decembrim iedzīvotāji tiek aicināti ņemt līdzi savu rotājumu un izgreznot svētku egli.

Savukārt Doma laukumā līdz ar svētku egles iedegšanu un muzikāliem priekšnesumiem tiks atklāti arī tradicionālie Ziemassvētku tirdziņi, kuri katru dienu līdz pat 8. janvārim darbosies arī Līvu laukumā un Esplanādē.

Svētdien svinīga egles iedegšana paredzēta arī Līvu laukumā un skvērā pie Latvijas Nacionālās operas.

Pirmajā Adventē rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpēti arī svētku koncerti, un vairākos no tiem ieeja ir bez maksas. 27. novembrī Sv. Pētera baznīcā profesionālais pūtēju orķestris „Rīga”, koris „Sonore”, kā arī solisti Kristīne Gailīte un Ingus Pētersons aicina uz „Pirmās Adventes koncertu”. Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kamerorķestris „Armonico”, soliste Sonora Vaice un mūziķi Dārta Tisenkopfa, Evelīna Lašketa, Dace Šulce, Helvijs Sebris ielūdz uz labdarības koncertu „Adventa gaismā”, kas notiks Rīgas Latviešu biedrības namā. 27. novembrī izjust svētku noskaņu mūziķi aicina arī Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde”, Rīgas domā un Kultūras centrā „Iļģuciems”.

Pirmās Adventes nedēļā, 29. novembrī, Latvijas Nacionālajā operā notiks tradicionālās labdarības akcijas „Nāc līdzās Ziemassvētkos” 15 gadu jubilejas pasākums, kurā piedalīsies bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām un sabiedrībā iemīļoti mākslinieki: Jāni Apeinis, Evita Zālīte, Zigfrīds Muktupāvels, grupa „Lady’s Sweet”, Nikolajs Puzikovs, Doma skolas zēnu koris, GG koris un orķestris Gunāra Kalniņa vadībā un daudzi citi.

Pirmās Adventes nedēļas noslēgumā Rīgā sāksies vides objektu festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš”, kurā šogad būs apskatāmi 40 vides objekti, tajā skaitā, tradicionāli rotātas egles, kā arī oriģināli un inovatīvi Ziemassvētku egļu projekti.

Plašāka informācija pieejama interneta vietnē: www.kultura.riga.lv

Pirmās Adventes pasākumu programma


Indra Vilde,
RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja

Pēdējās ziņas

2011-11-25 Tūrisma pieturvietu dizaina konkursa rezultāti
2011-11-25 Arī šoziem Vecrīgā varēs pārvietoties ar zirgu pajūgiem
2011-11-25 RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBĀ NOTIKS LABDARĪBAS KONCERTS „ADVENTA GAISMĀ“
2011-11-25 Apbalvos radošās mākslas konkursa „LIDICE” uzvarētājus
2011-11-25 26. novembrī TC „Valleta” ar grupas MUSIQQ koncertu svinēs 4 gadu jubileju
2011-11-24 Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu “EROTS 2012”
2011-11-24 Turības studenti saņem sertifikātus par teicamu darbu prakses uzņēmumos ārvalstīs
2011-11-24 airBaltic – otra labākā aviokompānija pasaulē pēc apkalpošanas kvalitātes
2011-11-24 Jūrmalas pilsētas dome aicina piedalīties konkursā „Skaistākais Ziemassvētku noformējums”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski