Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Turības studenti saņem sertifikātus par teicamu darbu prakses uzņēmumos ārvalstīs

2011-11-24

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti saņēmuši sertifikātus par teicamu darbu Amathus Hotel Grieķijā un Kiprā, kā arī Šveices Tūrisma un viesmīlības skolā (Swiss School of Tourism and Hospitality). 

Amathus Hotel sertifikātus saņēmuši šādi studenti: Gatis Vanags, Andris Krūklis, Krista Cēsniece, Kristīne Okuņeva, Gita Mazprecniece un Liena Brīdaka.

Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadības bakalaura programmas studentam Gatis Vanagam šī bija pirmā prakse un tajā viņš kopumā pavadījis piecus mēnešus. „Manai izaugsmei šis ir bijis ļoti vērtīgs laiks. Prakses laikā ieguvu darba pieredzi, nodibināju lietderīgus kontaktus un uzlaboju svešvalodas zināšanas. Tūrisma pakalpojumu sniedzēji Grieķijā ir daudz viesmīlīgāki kā pašmāju uzņēmumi, līdz ar to uzskatu, ka latviešiem ir iespēja mācīties no tiem, kuriem jau ir iedibinātas stipras tradīcijas tūrisma jomā.”

Šveices Tūrisma un viesmīlības skolas sertifikātus saņēmuši šādi studenti: Ieva Lazdāne,
Darina Dudaneca un Māra Zelča.

Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadības bakalauru programmas studente Ieva Lazdāne: „Četru mēnešu laikā, ko pavadīju Šveices Tūrisma un viesmīlības skolā un praksē vienā no Šveices ģimenes uzņēmumiem, esmu ieguvusi ļoti labu pamatu turpmākām darba iespējām. Ļoti vērtīgs bija skolas piedāvātais mācību programmas modelis - teorija veiksmīgi apvienota ar praktiskām nodarbībām un praktizēšanās iespējām pie darba devējiem!”

Studenti, kas praktizējās Šveicē, pirms tam izgāja divu nedēļu apmācību par apkalpošanu un servisu, par dažādu vīnu saderību ar ēdieniem. Šiem studentiem būtiskas bija vācu valodas zināšanas, kuras, protams, strādājot kā viesmīļiem nelielos ģimenes uzņēmumos, plecu pie pleca ar viesnīcu īpašniekiem, izdevās vēl vairāk uzlabot. Tie, studenti, kas izvēlējās praktizēties Amathus Hotel viesnīcu tīklā, strādāja Grieķijā Rodas salā, kā arī Kiprā. Kopumā šajā viesnīcu tīklā praktizējas ap 200 Turības studentiem, apgūstot gan viesu apkalpošanu restorānos, gan laba klientu servisa pamatnoteikumus viesnīcas uzņemšanas dienestos, ceļojumu aģentūrās, u.c.

Turības Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa: ”Mūsu fakultātē studējošajiem iegūtās zināšanas iespējams pārbaudīt gan Latvijas tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumos, gan viesnīcās, restorānos un ceļojumu aģentūrās Grieķijā, Šveicē, ASV, Francijā un citur. Gūtā pieredze ir vērtīga studentu izaugsmes veicināšanai.”

Dace Kristiāna Ūdre,
Sabiedrisko attiecību vadītāja,
Biznesa augstskola Turība
 

Pēdējās ziņas

2011-11-24 Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu “EROTS 2012”
2011-11-24 airBaltic – otra labākā aviokompānija pasaulē pēc apkalpošanas kvalitātes
2011-11-24 Jūrmalas pilsētas dome aicina piedalīties konkursā „Skaistākais Ziemassvētku noformējums”
2011-11-24 Ventspils ventus saņem 20 000. apmeklētājs
2011-11-24 Aicina piedalīties skatlogu, ēku fasāžu un laukumu noformējuma konkursā „Ziemassvētki 2011”
2011-11-24 Rīgas Cirks: Pēdējo mēnešu laikā cirka popularitāte būtiski pieaugusi
2011-11-23 Mākslinieks Aigars Bikše piedalās vērienīgā tēlniecības izstādē Ķīnā
2011-11-23 Jauns rīta raidījums Dienas Rīts
2011-11-22 Izrāde bērniem “Rūķu stāsti” Kalnciema kvartālā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski