Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Olesunnā, Norvēģijā, popularizēs Ziemassvētkus Rīgā un Jūrmalā

2011-11-16

Jūrmalas pilsētas uzņēmēji – kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala SPA” un viesnīca „Amber SPA Boutique” – sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju „Air Baltic” 17. novembrī piedalīsies „Air Baltic” organizētajā pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīgā un Jūrmalā” („Welcome to Christmas City Riga&Jurmala”) Norvēģijas pilsētā Olesunnā. Pasākums norisināsies Olesunnas lielākajā tirdzniecības centrā „Alesund Storecentre”.

Tā mērķis ir popularizēt Rīgu un Jūrmalu kā Ziemassvētku un Jaunā gada pilsētu. Lai piesaistītu Olesunnas iedzīvotāju interesi, pasākums tika reklamēts vietējos laikrakstos, tirdzniecības centrā un lidostā. Pasākums ir orientēts uz Norvēģijas iedzīvotājiem, lai tādējādi veicinātu viesu skaita no šīs valsts pieaugumu Rīgā un Jūrmalā, jo īpaši ziemas periodā.

Aviokompānija „AirBaltic” un Jūrmalas kūrortpilsētas viesnīcas piedāvās brīvdienu atpūtu ziemā Jūrmalā par īpašām cenām, un tirdzniecības centra apmeklētāji varēs uz vietas iegādāties dāvanu kartes, rezervēt izvēlētos pakalpojumus un atpūtas piedāvājumus. Ikviens apmeklētājs saņems Jūrmalas brošūru ar kūrortpilsētas piedāvājumu veselības tūrismā norvēģu valodā.

Aptuveni 4 % no tūristu kopējā skaita Jūrmalā ir no Norvēģijas, un ar katru gadu palielinās ceļotāju skaits, kas ierodas Jūrmalā no šīs Skandināvijas valsts. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2010. gadā Jūrmalu apmeklēja 4010 tūristu no Norvēģijas, un tas ir par 0,4 % vairāk nekā 2009. gadā.

Tūristi no Norvēģijas novērtē pakalpojumu augsto kvalitāti un viņu dzīves līmenim salīdzinoši zemās cenas un arī ziemas sezonā apmeklē Jūrmalu, lai izmantotu kūrorta ārstniecības un spa piedāvājumu par īpaši izdevīgām cenām.

Jūrmala aktīvi īsteno dažādus mārketinga pasākumus Norvēģijā: piedalās tūrisma darbsemināros, pastāvīgi sadarbojas ar tūrisma uzņēmumiem un plašsaziņas līdzekļiem un īsteno citas aktivitātes, lai ieinteresētu apmeklēt Jūrmalu.

2010. gada novembrī Jūrmalas pilsētas dome piedalījās tūrisma darbsemināros četrās Norvēģijas pilsētās: Stavangerā, Bergenā, Olesunnā un Oslo, kur prezentēja kūrortpilsētas ziemas tūrisma piedāvājumu, 2011. gada maijā sadarbībā ar aviokompāniju „AirBaltic” – tirdzniecības centrā Trumsē, kur pasākumā „Trakās iepirkšanās dienas” („Crazy shopping days”) piedāvāja dažādas atpūtas iespējas vasaras sezonā, savukārt 2011. gada oktobrī Jūrmala prezentēja veselības tūrisma piedāvājumu darbseminārā Oslo, bet 2012. gada marta sākumā Jūrmalas pilsētas dome kopā ar uzņēmējiem ar tūrisma stendu piedalīsies lielākajā tūrisma gadatirgū Norvēģijā „Reiseliv 2012” („Tūrisms 2012”), kur 50 % dalības izmaksu segs ES līdzfinansējums.

 

 

 

Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-11-16 airBaltic pasažieru skaits Rīgā oktobrī palielinās par 8%
2011-11-16 Jūrmala valsts svētkos aicina veidot garāko Gaismas ceļu Latvijā
2011-11-16 18. novembra koncerts Mežotnes pilī!
2011-11-16 Jūrmala prezentēs ziemas piedāvājumu Kijevā
2011-11-16 Jūrmala piedalās pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīgā un Jūrmalā” Alesundā, Norvēģija
2011-11-16 Par ventiem var saņemt atlaidi Sumatas degvielas uzpildes stacijās
2011-11-16 Pateiksies par entuziasmu un pašaizliedzīgu darbu Rīgas labā
2011-11-16 Valsts svētki Carnikavā – svētku laukuma un pieminekļa atklāšana
2011-11-16 Starptautiskā lidosta „Rīga” joprojām apkalpo lielāko daļu Baltijas aviopasažieru

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski