Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmala piedalās pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīgā un Jūrmalā” Alesundā, Norvēģija

2011-11-16

Š.g. 17.novembrī Jūrmalas pilsētas uzņēmēji - kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala SPA” un viesnīca „Amber SPA Boutique” sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju „Air Baltic” piedalīsies „Air Baltic” organizētajā pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīga un Jūrmalā” („Welcome to Christmas City Riga&Jurmala”) Norvēģijas pilsētā Alesundā. Pasākums norisināsies Alesundas lielākajā tirdzniecības centrā - „Alesund Storecentre”.

Pasākuma mērķis ir popularizēt Rīgu un Jūrmalu kā Ziemassvētku un Jaunā gada pilsētu un piedāvāt kā lielisku dāvanu svētkos saviem tuvākajiem. Lai piesaistītu Alesundas iedzīvotāju interesi, pasākums tika reklamēts vietējos laikrakstos, tika izlīmēti plakāti tirdzniecības centrā un lidostā, kā arī tika dalītas reklāmas skrejlapas. Pasākums ir orientēts uz gala patērētāju, lai veicinātu viesu skaita pieaugumu Rīgā un Jūrmalā īpaši ziemas periodā.

Aviokompānija „AirBaltic” un Jūrmalas kūrortpilsētas viesnīcas piedāvās brīvdienu atpūtu ziemā Jūrmalā par īpašām cenām, un tirdzniecības centra apmeklētāji varēs uz vietas iegādāties dāvanu kartes, rezervēt izvēlētos pakalpojumus un atpūtas piedāvājumus. Papildus dāvanu kartēm ikviens apmeklētājs saņems Jūrmalas tūrisma brošūru ar visu kūrortpilsētas piedāvājumu veselības tūrismā norvēģu valodā.

Aptuveni 4 % no tūristu kopējā skaita Jūrmalā ir no Norvēģijas, un ar katru gadu palielinās ceļotāju skaits, kas ierodas Jūrmalā no šīs skaistās Skandināvijas valsts. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2010. gadā Jūrmalu apmeklēja 4010 tūristu no Norvēģijas, un tas ir par 0,4 % vairāk nekā 2009. gadā.

Novērtējot pakalpojumu augsto kvalitāti un viņu dzīves līmenim salīdzinoši zemās cenas, tūristi no Norvēģijas arī ziemas sezonā apmeklē Jūrmalu, lai izmantotu kūrorta ārstniecības un spa piedāvājumu par īpaši pievilcīgām cenām.

Jūrmala aktīvi īsteno dažādus mārketinga pasākumus Norvēģijā: piedalās tūrisma darbsemināros, pastāvīgi sadarbojas ar tūrisma uzņēmumiem un plašsaziņas līdzekļiem un īsteno citas aktivitātes, lai ieinteresētu apmeklēt Jūrmalu. 2010. gada novembrī Jūrmalas pilsētas dome piedalījās tūrisma darbsemināros četrās Norvēģijas pilsētās: Stavangerā, Bergenā, Olesunnā un Oslo, kur prezentēja kūrortpilsētas ziemas tūrisma piedāvājumu, 2011.gada maijā sadarbībā ar aviokompāniju „AirBaltic” – tirdzniecības centrā Trumsē, kur pasākuma „Trakās iepirkšanās dienas” („Crazy shopping days”) ietvaros piedāvāja dažādas atpūtas iespējas vasaras sezonā, savukārt 2011.gada oktobrī Jūrmala prezentēja veselības tūrisma piedāvājumu darbseminārā Oslo, bet 2012.gada marta sākumā Jūrmalas pilsētas dome kopā ar uzņēmējiem ar tūrisma stendu piedalīsies lielākajā tūrisma gadatirgū Norvēģijā „ Reiseliv 2012”, kur 50% segs ES līdzfinansējums.


Tūrisma un ārējo sakaru nodaļa

Pēdējās ziņas

2011-11-16 Olesunnā, Norvēģijā, popularizēs Ziemassvētkus Rīgā un Jūrmalā
2011-11-16 airBaltic pasažieru skaits Rīgā oktobrī palielinās par 8%
2011-11-16 Jūrmala valsts svētkos aicina veidot garāko Gaismas ceļu Latvijā
2011-11-16 18. novembra koncerts Mežotnes pilī!
2011-11-16 Jūrmala prezentēs ziemas piedāvājumu Kijevā
2011-11-16 Par ventiem var saņemt atlaidi Sumatas degvielas uzpildes stacijās
2011-11-16 Pateiksies par entuziasmu un pašaizliedzīgu darbu Rīgas labā
2011-11-16 Valsts svētki Carnikavā – svētku laukuma un pieminekļa atklāšana
2011-11-16 Starptautiskā lidosta „Rīga” joprojām apkalpo lielāko daļu Baltijas aviopasažieru

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski