Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

9.decembrī notiks ikgadējais Latvijas Tūrisma forums

2011-11-14

Tūrisma nozares ikgadējais pasākums - Latvijas Tūrisma forums - notiks šā gada 9.decembrī kinoteātrī „Multikino”. Šogad Ekonomikas ministrija un Tūrisma attīstības valsts aģentūra pasākumu rīko sadarbībā ar Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociāciju, kura atzīmēs savas pastāvēšanas 20. gadadienu.

Tūrisma forums norisināsies jau 8.gadu un šoreiz īpaša uzmanība tiks veltīta Latvijas tūrisma produktam, kā arī nākotnes ceļotāja analizēšanai un nozares piedāvājuma nepieciešamajai pilnveidošanai šo ceļotāju vēlmēm un vajadzībām.

Latvijas Tūrisma forums 2011 tiks dalīts divās tematiskajās daļās. Pirmajā daļā dalībniekiem tiks dota iespēja iepazīties ar diviem nozares pētījumiem saistībā ar tūrisma puduru veidošanu, kā arī tūrisma pakalpojumu kvalitāti Rīgā. Pēc šīm prezentācijām visi tiks aicināti uz diskusiju, lai pārrunātu un analizētu nepieciešamos pasākumus nozarē, kas veicinātu kvalitatīvu tūrisma produktu attīstību Latvijā.

Otrajā foruma dienas daļā notiks diskusija „Ceļotājs 2020” (Traveller 2020), kurā savu skatījumu uz ceļotāju vēlmēm un vajadzībām nākotnē, attiecīgi arī uz nepieciešamajiem pakalpojumu un produktu pilnveidošanas aspektiem, sniegs ārvalstu lektori.

Aicinām interesentus pieteikties dalībai Latvijas Tūrisma forumā! Anketa ir pieejama ŠEIT. Detalizētāku informāciju par foruma programmu un pieteikšanos aicinām skatīties Ekonomikas ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, kā arī Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas mājaslapās.

Informējam, ka interesenti, kuriem nebūs iespējams klātienē piedalīties pasākumā, varēs to vērot tiešraidē internetā – www.tava.gov.lv mājas lapā.

Evita Urpena,
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2011-11-14 LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJAS UN SEB BANKAS STUDENTU DARBU KONKURSA „SEB STIPENDIJA GLEZNIECĪBĀ” IZSTĀDE
2011-11-14 Galerijā „Mākslas banka” būs apskatāma Ingunas Auderes personālizstāde „Spoguļdaba”
2011-11-14 Atklās rekonstruēto Saktas ziedu tirgu
2011-11-14 Etnoroka grupa „Laimas muzykanti” dodas uz Angliju
2011-11-14 JŪRMALA - ieguvēja no Pasaules čempionāta ziemas peldēšanā
2011-11-11 Vācijas biznesa žurnāls ierindo airBaltic starp Eiropas TOP 10 aviokompānijām
2011-11-11 airBaltic piloti piedalās Atēnu Klasiskajā maratonā 13.novembrī
2011-11-11 Pētījums: degvielas cenu kāpums ietekmējis 65% ceļotāju paradumus
2011-11-10 Kinoteātris Rīga / Splendid Palace, par godu Latvijas dzimšanas dienai, saviem skatītājiem sagatavojis īpašu svētku programmu!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski