Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticMiles pievienojas Grand City Hotels viesnīcu tīkls

2011-11-09

Rīga. Daudzpartneru lojalitātes programmai BalticMiles pievienojas viens no vadošiem viesnīcu tīkliem Eiropā Grand City Hotels, kuri piedāvā plašu naktsmītņu klāstu sākot no skaistiem piejūras kūrortiem līdz pat modernām lielpilsētu viesnīcām.

Gabi Kols (Gabi Kool), BalticMiles izpilddirektors: „BalticMiles dalībniekiem pašlaik ir pieejamas gandrīz 10 000 vietas visā pasaulē, kurās viņi par katru pirkumu pelna punktus. Mēs ar lielu prieku šīm vietām piepulcinām arī Grand City Hotels – vienu no Eiropas vadošajiem viesnīcu tīkliem, radot brīnišķīgu iespēju pelnīt BalticMiles punktus vairāk nekā 100 papildu vietās Eiropā.”

Grand City Hotels viesnīcas un kūrorti ir piemēroti ikvienam ceļotājam – sākot no pilīs ierīkotiem kūrortiem un piejūras villām līdz lieliskām viesnīcām lielpilsētās. Tagad BalticMiles dalībnieki var izbaudīt savu uzturēšanos vairāk nekā 100 galamērķos Eiropā, vienlaikus pelnot punktus.

Svens Doliva (Sven Doliwa), Grand City Hotels viceprezidents komercjautājumos: „Šī ir abām pusēm ļoti daudzsološa sadarbība. Tā piešķirs lielāku pievilcību gan viesnīcām, gan daudzpartneru lojalitātes programmai.”

BalticMiles dalībnieki varēs nopelnīt vismaz 500 punktus par katru nakšņošanu vairāk nekā 100 viesnīcās un kūrortos Eiropā. Lai svinīgi atzīmētu jauno partnerību, Grand City Hotels un BalticMiles ir ieviesuši „Divkāršo punktu akciju”, kuras ietvaros būs iespējams nopelnīt divkārt vairāk punktu par katru nakšņošanu kādā no viesnīcām līdz 2012. gada 31. janvārim.

BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika atklāta 2009. gada oktobrī. BalticMiles piedāvā dažādus veidus, kā pelnīt punktus vairāk nekā 10 000 vietās visā pasaulē – lidojumos, ceļojumos, viesnīcās, auto nomās, restorānos, skaistumkopšanas un SPA pakalpojumos, veselības aprūpes, telekomunikāciju un finanšu pakalpojumos, kā arī iepārkoties BalticMiles interneta veikalā, kurš piedāvā vairāk nekā 400 starptautiskus zīmolus. Sakrātos punktus iespējams tērēt bezmaksas aviobiļetēm, brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm un piedzīvojumiem, lejuplādējot mūziku vai izvēloties preces no vairāk nekā 3000 preču plašā klāsta, kas ir pieejams www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids, kā pieteikties BalticMiles programmai, ir, reģistrējoties tīmekļa vietnē www.balticmiles.com vai aizpildot pieteikuma veidlapu pie jebkura BalticMiles sadarbības partnera.


www.BalticMiles.com

Pēdējās ziņas

2011-11-09 Biezas miglas dēļ izmaiņas lidojumu grafikā
2011-11-09 Akcijas laikā 700 Latvijas skolēnu iepazīst Jūrmalas kūrorta vēsturi
2011-11-09 Rīgas 810 gadu jubilejas laikā izkaltā atslēga tiks novietota pie Rātsnama ieejas
2011-11-09 Ziemassvētku koncerts „Ar eņģeļa pieskārienu”
2011-11-09 Izrāde bērniem “Rūķu stāsti” Kalnciema kvartālā
2011-11-08 Kad rudens uz ziema tiekas – Mārtiņdiena Turaidā klāt!
2011-11-07 Rīgā notiks starptautisks dizaina projekts „Make Design! Dutch Design Made in Latvia“
2011-11-07 Diskusijas par mūziku un vizuālo mākslu Siguldā
2011-11-07 Rūpnīcas „Sarkanā zvaigzne” mopēdu kolekcijas izstāde Kalnciema kvartālā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski