Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
   BRĪVDABAS MUZEJS SESTDIENĀS AICINA UZ BRĪVĀS DABAS TIRGU    

Ziņas

Viesnīca Best Western Hotel Māra atzīmē 15 gadu jubileju

2011-11-03

4. novembrī viesnīca Best Western Hotel Māra atzīmēs 15 gadu jubileju, turklāt tā veiksmīgi izturējusi ikgadējo Best Western kvalitātes novērtējumu.

„Viesnīcas vadīšana ir bijusi gluži kā brauciens pa amerikāņu kalniņiem. Viesnīcas 15 gadu pastāvēšanas laikā Rīga kā Latvijas galvaspilsēta ir kļuvusi daudz atpazīstamāka, kā arī strauji ir attīstījusies lidosta Rīga. Krīzes gadi nebija viegli nevienam no nozares uzņēmumiem, tādēļ Best Western Hotel Māra bija piesardzīga attiecībā uz uzņēmuma izmaksām, cenšoties uzturēt saprātīgu un atbildīgu cenu stratēģiju,” saka Pēteris Brauns, Best Western Hotel Māra ģenerāldirektors.

Best Western standartu novērtējuma ietvaros kvalificēts vērtētājs atzina viesnīcas tīrību un apsaimniekošanas kārtību, kā arī telpu atbilstību vispārējiem Best Western kvalitātes standartiem. Sagaidot gadadienu, visas 29 viesnīcas telpas – gan numuriņi, gan apspriežu telpas, ir atbilstoši izgreznotas

Best Western standarts nozīmē bezmaksas interneta pieslēgumu, augstas kvalitātes gultas veļu, gludināšanas iespējas un citas ērtības, piemēram, zobu kopšanas komplekti un skūšanās piederumi, gadījumam, ja ceļotājam tie ir aizmirsušies. Papildus viesnīca piedāvā arī ērtu transportu no lidostas, kas ir ļoti atzīts bieži ceļojošo viesnīcas viesu vidū.

Viesnīca kopš tās atvēršanas ir pievienojusies Best Western starptautiskajai mārketinga un pārdošanas organizācijai, kurā ietilpst neatkarīgiem īpašniekiem piederošas un apsaimniekotas viesnīcas. Papildus citām priekšrocībām, Best Western viesnīcas ir saistītas ar nozīmīgākajiem globālās pārdošanas sistēmas kanāliem, kurus izmanto ceļojumu aģenti un regulāro viesu programma Best Western Rewards. Best Western viesiem ir iespēja krāt Best Western Rewards punktus vai jūdzes, jo Best Western sadarbojas ar vairāk nekā 18 aviokompānijām, ieskaitot reģionālo vienošanos ar Baltic Miles.

„Viesnīcas, kas ir uzticīgi un ilglaicīgi Best Western biedri, tiek ļoti augsti novērtētas, jo mēs esam iemācījušies, kā labi apsaimniekot īpašumu, savukārt mūsu klienti apgūst viesnīcu rezervēšanas iespējas. Pēdējie gadi viesnīcu biznesam ir bijuši smagi, tādēļ lepojamies ar sadarbību ar Best Western Hotel Māra, kā arī priecājamies par to, ka viņi pārstāv mūsu zīmolu Latvijā,” saka Maija Hijotileinena (Maija Hyötyläinen), Best Western mārketinga vadītāja viesnīcās Somijā, Baltijas valstīs un Polijā.

Best Western International Inc ir pasaulē lielākais viesnīcu tīkls, kas piedāvā mārketinga, rezervācijas un operatīvo atbalstu vairāk nekā 4000* Best Western®, Best Western Plus® un Best Western Premier® viesnīcu vairāk nekā 90 pasaules valstīs. Katra Best Western zīmolu pārstāvoša viesnīca ir neatkarīgam īpašniekam piederoša un neatkarīgi apsaimniekota. Šobrīd, svinot 65 viesmīlības gadus, Best Western ir kļuvusi par kulta zīmolu, kas ik nakti uzņem tūkstošiem viesu. Vienlīdz pievēršoties gan biznesa ceļotājiem, gan atpūtniekiem, Best Western ir uzņēmusies ieviest klientu aprūpi viesnīcu nozarē. Best Western zīmola viesnīcas Somijā, Baltijas valstīs un Polijā ir Best Western International filiāles, kas pārstāv organizāciju Somijā, Baltijas valstīs un Polijā.

*Skaitļi ir aptuveni un var mainīties.


Kaspars Līcītis,
Best Western Hotel Māra sabiedrisko attiecību konsultants

Pēdējās ziņas

2011-11-03 Dokumentālā filma „Čikāgas piecīši. Par mani, draudziņ, nebēdā!”
2011-11-03 Tiek uzsākts jauns projekts Daugavpils cietokšņa attīstībai
2011-11-03 Eltona Džona koncerts šovakar sāksies plkst. 19.30!
2011-11-03 ASV rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” kocertu Rīgā apmeklēja 7700 skatītāju
2011-11-03 Ideju konkursa par „Radošā kvartāla Miera ielā attīstību” darbu izstāde
2011-11-03 Izstādē „Baltic Beauty 2011” prezentēs Latvijā ražotu kosmētiku
2011-11-01 Jūrmala piedalīsies tūrisma izstādēs 2012.gadā
2011-11-01 Atklās lietišķās mākslas izstādi ”Ādas apdares darbi”
2011-11-01 Melngalvju namā tiks atklāta Valda Buša personālizstāde „Tēvzeme. Krāsainā”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski