Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
   BRĪVDABAS MUZEJS SESTDIENĀS AICINA UZ BRĪVĀS DABAS TIRGU    

Ziņas

Izstādē „Baltic Beauty 2011” prezentēs Latvijā ražotu kosmētiku

2011-11-03

Jau šonedēļ, no 4. līdz 6.novembrim izstādē “Baltic Beauty 2011” Ķīpsalā līdzās pasaulē labi zināmiem ārvalstu kosmētikas zīmoliem ikviens interesents varēs iepazīties un arī iegādāties Latvijā ražotu profesionālo un plaša patēriņa kosmētiku, kas top jaunos, radošos un izaicinājumu pilnos uzņēmumos.

Izstādē piedalīsies vairāki Latvijas uzņēmumi, kas ražo visdažādāko kosmētiku: SIA „GMT”, SIA "Ambersense", z/s „Indrāni”, SIA „MariLUX”, SIA „Sarmas SK” un citi.

Micelārais ūdens – jaunums kosmētikas nozarē
Uzņēmums „Ambersense” ir jauns Latvijas kosmētikas ražotājs, kas savu darbību uzsācis tikai 2011.gada sākumā Rīgā. Uzņēmums izstādē prezentēs profesionālo un plaša patēriņa kosmētiku – ķermeņa eļļas, skrubjus, sviestus, sejas un dekoltē krēmus, kosmētiku vīriešiem, tostarp arī jauno sejas krēmu kas mazina skūšanās radīto kairinājumu un iekaisumu, un 100 % dabīgo kosmētikas līniju mazuļiem.

„Ambersense” piedāvās arī jaunumu kosmētikas nozarē – vienīgo Latvijā ražoto micelāro ūdeni, kas paredzēts sejas un dekoltē tīrīšanai, lieliski aizstājot pieniņa un tonika lietošanu. Šādu kosmētisko produktu ražo tikai daži nozares uzņēmumi Francijā un Vācijā.

Kosmētika profesionāļiem un plašam patēriņam
Uzņēmumā „GMT”, kur strādā profesionāļi ar vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi skaistumkopšanā un estētiskajā medicīnā, izstrādā un ražo profesionālos skaistumkopšanas līdzekļus, izmantojot jaunākos zinātniskos atklājumus. Uzņēmuma produkcija tiek ražota Rīgas Farmācijas fabrikā, bet drīzumā tiks atklāta GMT BEAUTY profesionālās kosmētikas ražotne Valmierā ar Baltijā vismodernāko kosmētisko produktu ražošanas un laboratorijas aprīkojumu.

Izstādē tiks prezentēta profesionālās kosmētikas zīmola GMT BEAUTY produkcija, kas piedāvā inovatīvu, kompleksu pieeju cilvēka ķermeņa estētisko problēmu risināšanā. GMT BEAUTY stendā ikviens varēs noteikt savu ādas stāvokli un piemeklēt atbilstošākos kosmētikas produktus, kā arī iegādāties kosmētiku par īpašām cenām.

Uzņēmuma „MariLUX” ražotne atrodas Rīgā, kurā top kosmētika pēc Latvijā izstrādātām tehnoloģijām. Kosmētikas ražotājs izstādē prezentēs plašu kosmētisko produktu klāstu – pīlingus un maskas sejai un ķermenim, kas veidoti uz jūras aļģu un augu diatomīta (aļģu nogulumu) bāzes, kā arī ziedūdeņus jeb hidrolatus. Apmeklētāji varēs uzzināt visu par uzņēmuma produkciju, tostarp arī jaunākajiem produktiem – plastificējošo masku krūšu zonai un plastificējošo masku acīm, kas efektīvi palīdz novērst grumbas un tumšos lokus zem acīm.

Uzņēmēja un pieredzējusī kosmetoloģe-aromterapeite Sarmīte Kauliņa no Lielvārdes piedāvās divas ekoloģiskās kosmētiskas produktu līnijas – „Afrodīte” un „Orhideja”. Šajos produktos izmantoti dažādu augu ekstrakti, tostarp arī Latvijas dzērveņu, kumelīšu, kliņkas papildina ādas šūnas ar skābekli dabiskā veidā. Savukārt labi zināmā strausu ferma „Indrāni” veiksmīgi pievēršusies arī kosmētikas ražošanai un savu produkciju prezentēs izstādē.

Kā zināms, no 4. līdz 6. novembrim Ķīpsalā notiks gada krāšņākais un iedvesmojošākais skaistuma industrijas pasākums – 7. Baltijas apvienotais skaistumkopšanas projekts “Baltic Beauty 2011”, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem un aktuālākajām skaistumkopšanas tendencēm, saņemt profesionāļu konsultācijas, kā arī vērot aizraujošas frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku un nagu skaistumkopšanas speciālistu sacensības un konkursus, iedvesmoties un baudīt skaistuma svētkus!

Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā

Darba laiks:
4.–5. novembris no plkst. 11.00 līdz 20.00
6. novembris no plkst. 11.00 līdz 19.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – Ls 3,5
Skolēniem, pensionāriem – Ls 2,5
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!


Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore

Pēdējās ziņas

2011-11-03 Dokumentālā filma „Čikāgas piecīši. Par mani, draudziņ, nebēdā!”
2011-11-03 Tiek uzsākts jauns projekts Daugavpils cietokšņa attīstībai
2011-11-03 Eltona Džona koncerts šovakar sāksies plkst. 19.30!
2011-11-03 ASV rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” kocertu Rīgā apmeklēja 7700 skatītāju
2011-11-03 Ideju konkursa par „Radošā kvartāla Miera ielā attīstību” darbu izstāde
2011-11-03 Viesnīca Best Western Hotel Māra atzīmē 15 gadu jubileju
2011-11-01 Jūrmala piedalīsies tūrisma izstādēs 2012.gadā
2011-11-01 Atklās lietišķās mākslas izstādi ”Ādas apdares darbi”
2011-11-01 Melngalvju namā tiks atklāta Valda Buša personālizstāde „Tēvzeme. Krāsainā”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski