Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Starptautiskā seminārā izstrādās koncepciju fiziski aktīva dzīvesveida veicināšanai

2011-10-28

Jūrmalas pilsētas dome 27.–29. oktobrī sadarbībā ar TAFISA (The Associatin For International Sport for All) un Baltijas reģiona Veselīgo pilsētu asociāciju rīko starptautisku darbsemināru, kas veltīts TAFISA 3 AC (Active City, Active Community, Active Citizens) programmas izvērtēšanai.

Jūrmalai Pasaules Veselības organizācija ir piešķīrusi Veselīgas pilsētas statusu, un viens no pasaules Veselīgo pilsētu kustības virzieniem ir iedzīvotājiem pieejamas fiziskās aktivitātes, tādēļ pašvaldības pārstāvji semināra dalībniekus iepazīstinās ar savu pieredzi sporta un fizisko aktivitāšu iespēju nodrošināšanā dažādām sabiedrības un pilsētas iedzīvotāju grupām.

TAFISA mērķis ir veidot aktīvu pasauli un harmoniskāku sabiedrību, veicinot un atvieglojot pieejamību fiziskajām aktivitātēm visiem cilvēkiem, visām sabiedrības grupām. Asociācija savu ideju īsteno 130 valstīs, un tai ir 200 sadarbības organizācijas visā pasaulē.

Seminārā piedalīsies tautas sporta asociāciju un organizāciju pārstāvji no Somijas, Baltijas reģiona Veselīgo pilsētu asociācijas, kā arī pilsētu pašvaldību pārstāvji, kurām Pasaules Veselības organizācija ir piešķīrusi Veselīgas pilsētas statusu, – no Sēnejoki, Vantā, Tamperes, Turku, Kajāni (Somija), Čerepovecas (Krievija), Klaipēdas (Lietuva) un Jūrmalas.

Darbseminārā, kas notiks Jūrmalas pilsētas domē 28. un 29. oktobrī, tiks izvērtēta 3 AC programma (Aktīva pilsēta, aktīva sabiedrība, aktīvi iedzīvotāji) un tās pilnveidošanas iespējas. Viens no semināra uzdevumiem ir novērtēt pilsētu pašvaldību un sadarbības partneru vajadzības, kā arī dalīties pieredzē un mācīties no citiem. Seminārā tiks izstrādāta 3 AC programmas Eiropas pilsētu pašvaldību sadarbības tīkla koncepcija fiziski aktīva dzīvesveida veicināšanai.

Šodien, 27. oktobrī, semināra dalībnieki iepazīstas ar Jūrmalas pilsētu un tās sporta infrastruktūru – sporta zālēm, Majoru ledus halli un stadionu „Sloka”.

Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2011-10-28 TOP RAIMONDA STAPRĀNA DOKUMENTĀLDRĀMA GŪSTEKNIS PILĪ
2011-10-28 No lidostas „Rīga” ziemas sezonā atklās divus jaunus galamērķus
2011-10-28 Pētījums: autovadītāji Latvijā garākos pārbraucienos mēdz būt neuzmanīgi
2011-10-27 Fantāzijas lidojums un friziermākslas aktualitātes – jau nākamnedēļ “Baltic Beauty 2011”
2011-10-27 Rūta Ķergalve dzied Teātra bārā
2011-10-27 Turaidas muzejrezervāts aicina godināt Krišjāni Baronu dzimšanas dienā
2011-10-26 Izstāde "Pārdaugavas vēsture senās fotogrāfijās"
2011-10-26 Komēdija „PUSE NO SIRDS” Ventspilī – maksā ar ventiem un ej uz izrādi lētāk!
2011-10-26 NO 27. OKTOBRA - BIĻEŠU IEPRIEKŠPĀRDOŠANA UZ JANVĀRA IZRĀDĒM, SEZONAS NOSLĒGUMA IZRĀDI UN BALLI

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski