Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

No lidostas „Rīga” ziemas sezonā atklās divus jaunus galamērķus

2011-10-28

Starptautiskajā lidostā „Rīga” līdz ar ziemas lidojumu saraksta ieviešanu tiks atklāti divi jauni galamērķi – uz Līdsu (Bredfordu) un Eindhovenu. Uz vairākiem galamērķiem – Kijevu, Minheni, Varšavu, Helsinkiem un citiem – tiks palielināts lidojumu skaits, un līdz gada beigām kopumā plānots apkalpot piecus miljonus pasažieru.

Jau no 30.oktobra aviokompānija „Ryanair” uzsāks lidojumus uz Līdsu (Bredfordu) Lielbritānijā. „Lidsabiedrība  „Ryanair” ar prieku paziņo par jauna maršruta atklāšanu no Rīgas uz Līdsu (Bredfordu), kas ir jau sestais lidsabiedrības maršruts no Latvijas uz Apvienoto Karalisti. Līdsa ir Ziemeļanglijas biznesa un kultūras galvaspilsēta un ļoti populārs galamērķis īsam atpūtas braucienam. Bredfordas lidosta Līdsā ir ideāls starta punkts Jorkšīras reģiona apceļošanai, kur atrodamas dažas no visskaistākajām ainavām valstī. Šoziem „Ryanair” apkalpo 15 zemo izmaksu maršrutus uz Rīgu un no tās, piedāvājot Latvijas pasažieriem vēl lielākas izvēles iespējas, plānojot ziemas brīvdienas 2011./2012. gada sezonā,” norāda „Ryanair” Pārdošanas un mārketinga izpilddirektore Baltijas valstīs Elina Hakarainena.

Savukārt no 9.decembra lidsabiedrība „Wizz Air” lidos uz Nīderlandes pilsētu Eindhovenu. "Wizz Air ir gandarīts par savu pakalpojumu paplašināšanu lidostā „Rīga”. Mūsu jaunais galamērķis Eindhovena ir vārti uz nozīmīgiem Eiropas kultūras un darījumu reģioniem – Amsterdamu, Briseli un ziemeļrietumu Vāciju," norāda „Wizz Air” korporatīvās komunikācijas vadītājs Balazs Varro.

Arī aviokompānija „Finnair” ziemas sezonā palielina reisu skaitu - uz Helsinkiem plānoti 17 reisi nedēļā. Lidojumu skaitu palielinājusi arī aviokompānija „Aeroflot”, kas tagad lidojumus uz Maskavu, Šerementjevas lidostu veiks divreiz dienā, kā arī aviokompānija „LOT” uz Varšavu ziemas sezonā lidos 9 reizes nedēļā.

Nacionālā aviokompānija „airBaltic” uz vairākiem galamērķiem plāno palielināt lidojumu skaitu – uz Kijevu lidojumus izpildīs trīs reizes dienā, uz Minheni – 2 reizes dienā, uz Varšavu – 11 reizes nedēļā. Savukārt uz Amānu, Beirūtu, Dublinu, Kišiņevu, Nicu, Tartu un Venēciju ziemas sezonā plānots nelidot.

„Apkalpoto pasažieru skaits turpina pieaugt, ko veicina arī jaunu galamērķu atklāšana. Līdz ar to līdz gada beigām plānojam lidostā „Rīga” sagaidīt piecmiljono aviopasažieri,” norāda starptautiskās lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Atgādinām, ka 30. oktobrī naktī no sestdienas uz svētdienu Latvijā notiks pāreja uz ziemas laiku un pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu atpakaļ. Lai pasažieri bez pārpratumiem un plānotajā laikā nokļūtu sev vajadzīgajā galamērķī, aicinām laikus pārbaudīt sava lidojuma izlidošanas laiku. To iespējams izdarīt pie izvēlētās aviokompānijas, lidostas “Rīga” mājas lapā, kā arī, zvanot uz uzziņu dienestu 1187.


Sarmīte Bunka-Brilijonka,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
VAS „Starptautiskā lidosta “Rīga””

Pēdējās ziņas

2011-10-28 Starptautiskā seminārā izstrādās koncepciju fiziski aktīva dzīvesveida veicināšanai
2011-10-28 TOP RAIMONDA STAPRĀNA DOKUMENTĀLDRĀMA GŪSTEKNIS PILĪ
2011-10-28 Pētījums: autovadītāji Latvijā garākos pārbraucienos mēdz būt neuzmanīgi
2011-10-27 Fantāzijas lidojums un friziermākslas aktualitātes – jau nākamnedēļ “Baltic Beauty 2011”
2011-10-27 Rūta Ķergalve dzied Teātra bārā
2011-10-27 Turaidas muzejrezervāts aicina godināt Krišjāni Baronu dzimšanas dienā
2011-10-26 Izstāde "Pārdaugavas vēsture senās fotogrāfijās"
2011-10-26 Komēdija „PUSE NO SIRDS” Ventspilī – maksā ar ventiem un ej uz izrādi lētāk!
2011-10-26 NO 27. OKTOBRA - BIĻEŠU IEPRIEKŠPĀRDOŠANA UZ JANVĀRA IZRĀDĒM, SEZONAS NOSLĒGUMA IZRĀDI UN BALLI

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski