Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

NO 27. OKTOBRA - BIĻEŠU IEPRIEKŠPĀRDOŠANA UZ JANVĀRA IZRĀDĒM, SEZONAS NOSLĒGUMA IZRĀDI UN BALLI

2011-10-26

27. OKTOBRĪ sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm JANVĀRĪ , kad gaidāmas arī divu jauniestudējumu pirmizrādes – ROMEO UN DŽULJETA Lielajā zālē un PIRMĀ GRĒKA LĪCIS Kamerzālē, kā arī uz sezonas noslēguma izrādi DŽONS NEILANDS 22. jūnijā un tai sekojošo BALLI.

27. JANVĀRĪ pirmizrādi piedzīvos Viljama Šekspīra traģēdija ROMEO UN DŽULJETA Dž.Dž.Džilindžera iestudējumā. Renesanses mīlas poēma „Romeo un Džuljeta” ir viena no Dailes teātra leģendām. Dailes teātrī luga iestudēta četras reizes: 1924., 1943., 1953. gadā (izrāžu režisors – Eduards Smiļģis) un 1994. gadā (režisors – Kārlis Auškāps). Režisors Dž.Dž.Džilindžers savu skatuves variantu veidos kā dinamisku, atraktīvu notikumu un raksturu kaleidoskopu. Katrai paaudzei ir sava „Romeo un Džuljetas” versija – stāsts, kas dzīvos mūžu mūžos... Jaunajā iestudējumā Džuljetas lomā iejutīsies Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Ieva Segliņa, Romeo būs Kristaps Rasims un Artūrs Dīcis. Pārējās lomās - Gints Grāvelis (Merkucio), Lauris Dzelzītis (Benvolio), Gints Andžāns (Tibalts), Jānis Paukštello (Monteki), Juris Bartkevičs (Kapuleti), Akvelīna Līvmane (Lēdija Monteki), Indra Briķe (Lēdija Kapuleti), Lilita Ozoliņa (Džuljetas aukle), Artūrs Skrastiņš (Mūks Lorenco), Lauris Subatnieks (Pariss), Juris Frinbergs (Eskals, Veronas valdnieks), Dainis Grūbe (Baltazars), Āris Rozentāls (Aptieķnieks), Ivars Auziņš (Pirmais uzraugs), Dainis Gaidelis (Otrais uzraugs, teicējs), Mārtiņš Počs (Pāžs), kā arī Aija Dzērve, Sarmīte Rubule, Ērika Eglija, Inita Dzelme un Elīna Dzelme (Dāmas no Kapuleti dzimtas).

25. JANVĀRĪ Kamerzālē paredzēta pirmizrāde gandrīz kāzu reportāžai 8 epizodēs PIRMĀ GRĒKA LĪCIS – Kārļa Auškāpa dramatizējumam pēc Ērika Hānberga stāstu motīviem. Izrāde pulcēs kopā Dailes teātra vecākās paaudzes aktieru labākos spēkus – režisora Kārļa Auškāpa iestudējumā spēlēs Leons Krivāns, Ilze Vazdika, Lidija Pupure, Juris Strenga, Olga Dreģe, Gunārs Placēns, Venta Vecumniece un Aivars Siliņš. Kaut arī paplukušajā lauku nostūrī daudz cilvēku vairs nav palicis, no veciem ļaudīm jaunais pāris iznāk labu labais. Taču tāpat vien plika dzeršana nedrīkst būt. Katru glāzīti vajag aizrunāt. Katram jāteic savs sakāmais – par dzīvi un vispār. Un tad nu mīļie ciemiņi saka savus sakāmos...

No 27. oktobra varēs iegādāties arī biļetes uz Dailes teātra sezonas noslēgumu 22. JŪNIJĀ - Ādolfa Alunāna oriģināldramatiskās pasakas ar Raimonda Paula mūziku „Džons Neilands” atjaunojuma izrādi un tai sekojošo BALLI. Pēc izrādes, atgriežoties pie tradīcijas rīkot sezonas noslēguma balli, Dailes teātris gada gaišakajā naktī aicinās ballēties, dziedāt, dejot un priecāties kopā ar Dailes teātra aktieriem un kapelu „Usma”.

13. janvārī pēdējo reizi tiks rādīta Lilitas Ozoliņas monoizrāde „Regīna”, bet 3. janvārī pēdējo izrādi piedzīvos Valda Grēviņa komēdija „Gaisa grābekļi”, kas vienlaikus būs arī Dailes teātra ikmēneša piedāvājums, kad visu biļešu cena ir 3 un 4 lati.

27. oktobrī Dailes teātra kasē laikā no plkst. 11.00 līdz 12.00 un no plkst. 17.00 līdz 19.00 varēs satikt Dailes teātra padomdevēju, kurš atbildēs uz skatītājus interesējošiem jautājumiem, sniegs ieteikumus un piedāvās konsultācijas par teātra repertuāru, aktualitātēm un īpašajiem piedāvājumiem.

 

Jūsu Dailes teātris

Pēdējās ziņas

2011-10-26 Izstāde "Pārdaugavas vēsture senās fotogrāfijās"
2011-10-26 Komēdija „PUSE NO SIRDS” Ventspilī – maksā ar ventiem un ej uz izrādi lētāk!
2011-10-26 XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku Deju lieluzveduma „Tēvu laipas” 30 dejas uzsāk ceļu pie Latvijas dejotājiem
2011-10-26 Tagad uz Eltona Džona koncertu pārdošānā tiek laistas papildu sēdvietas
2011-10-25 Biezas miglas dēļ izmaiņas lidojumu grafikā
2011-10-25 Ernesta Šteinboka instalācija „Šis tēls ir izdomāts”
2011-10-25 Jūrmala kopā ar citiem Eiropas tūrisma galamērķiem dibina Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu asociāciju
2011-10-25 Jūrmala rīkos veselības tūrisma darbsemināru Telavivā
2011-10-25 Dziesminieks Haralds Sīmanis koncertēs Liepājā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski