Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

SIA Kelle Expo izsaka pateicību visiem izstādes Ražots Latvijā 2011dalībniekiem un apmeklētājiem

2011-10-24

Šogad izstādē tika plaši pārstāvēta ne vien pārtikas rūpniecība, bet arī tādas nozares, kā vieglā rūpniecība un pat mašīnbūve. Izstādi par veiksmīgu dēvē tās ilggadējs dalībnieks SIA PANTIO valdes priekšsēdētājs Arnis Spurdziņš, kurš novēlēja arī citiem uzņēmumiem ņemt dalību SIA Kelle Expo rīkotajās izstādēs, salīdzinot to ar „treniņu pasaules mēroga izstādēm”. „Var redzēt, ka izstādes organizatori ir ļoti centušies. Tagad ir tādi juku laiki un tādos laikos uztaisīt pasākumu tiešām nav viegli. Esmu izstādē piedalījies jau vairākās reizes un noteikti piedalīšos atkal,” solīja A. Spurdziņš. Arī DK DAUGAVA pārdošanas direktors Aivars Graikstis izstādi dēvē par ļoti veiksmīgu un atzīst, ka apmeklētāju interese bijusi liela.

Izstādi Ražots Latvijā apmeklēja arī bijušais Valsts prezidents, jaunievēlētais Saeimas deputāts Valdis Zatlers ar ģimeni, ar interesi apmeklējot zināmus un mazāk zināmus Latvijas ražotāju stendus.

Kā jau iepriekš tika izziņots, tad šogad īpaši tika domāts arī par izklaides programmu, lai izstādi padarītu interesantāku un aizraujošāku apmeklētājiem. Šķiet tas arī izdevās, jo publika ar ovācijām uzņēma ekstrēmās velo/moto komandas GreenTrials uzstāšanos. Tāpat izstādes apmeklētāji ar sajūsmu uzņēma jaunos un talantīgos mūziķus no grupas The Afternoon, kas dziedāja jau par izstādes himnu kļuvušo dziesmu Ražots Latvijā un daudzas citas dziesmas. Paldies arī pārējiem dziedātājiem, kas ar saviem priekšnesumiem priecēja izstādes apmeklētājus - dziedošajam policistam Nikolajam Puzikovam, skaistās balss īpašniecei Luīzei Krastai, dziedošajai un talantīgajai Riču ģimenei, duetam Karmafree, bērnu popgrupai Poppy, kā arī Latvijas karaoke čempionāta 2011 uzvarētājiem, kas izpildīja jau Latvijā un visā pasaulē iemīļotas kompozīcijas. Ar saviem deju priekšnesumiem priecēja sporta deju studija RV Studio, puišu deju grupa MASTER SPARK, kā arī deju studija DanceSTAR. Savukārt savu jauno apģērbu kolekciju modes skatē prezentēja GlamDeco.

Vēl kāda īpaša modes skate bija GMT models demonstrētie, mazliet netradicionālie tērpi, kas veidoti no dažādiem interesantiem materiāliem un, ko radījuši paši bērni no visas Latvijas.

Īpašs iepriecinājums kā maziem, tā lieliem bija dzīvnieku patversmes Ulubele piedalīšanās izstādē, kas ne vien izglītoja izstādes apmeklētājus par to, cik nozīmīgi ir prast rūpēties par tiem, kurus pieradinām, bet arī izklaidēja jaunākos izstādes dalībniekus ar dažādām radošām aktivitātēm.
Atgādinām, ka SIA Kelle Expo organizētā daudznozaru izstāde - gadatirgus Ražots Latvijā 2011 jau trešo reizi notika no 14.-16. oktobrim Skonto hallē.

Liene Pālēna,
SIA KELLE EXPO
Sabiedrisko attiecību vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-10-24 Mazais Arkādijas parks nonāks pašvaldības īpašumā
2011-10-24 TURPINĀS AKCIJA "CIEMOS PIE TEĀTRA DIREKTORA"
2011-10-24 airBaltic padome izvēlas Martinu Gausu par jauno izpilddirektoru
2011-10-24 29.oktobrī Ķirbju svētku Pils dārzā
2011-10-24 Izstādes atklāšana un sarunas par kino
2011-10-21 Aptauja: tikai 11% atzīst Rīgas autoostu par draudzīgu ārvalstu tūristiem
2011-10-21 Autostāvvieta – iedzīvotāju ērtībām
2011-10-21 Instrumentālās muzicēšanas prasmju pārmantošana Tautas mūzikas festivālā Dzīvā mūzika
2011-10-20 Kuldīgu apmeklē nozīmīga japāņu tūroperatoru delegācija

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski