Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kuldīgu apmeklē nozīmīga japāņu tūroperatoru delegācija

2011-10-20

Pēc Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) uzaicinājuma Latvijā ieradusies grupa Japānas tūrisma operatoru un aģentūru pārstāvju, lai vairāku dienu laikā apceļotu Latviju, t.sk. Kuldīgu un tiktos ar mūsu valsts tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Apciemojot Kuldīgu, viesi ieturēs pusdienas restorānā „Metropole”, piedalīsies klasiskā Rīgas Melnā balzāma degustācijā. Pēc pusdienām viesi dosies nelielā ekskursijā pa Kuldīgas vecpilsētu, apskatīs ūdenskritumu „Ventas rumba”, seno ķieģeļu velvju tiltu pār Ventu, Pilsētas dārzu un citus objektus. Japāņu tūroperatoriem un žurnālistiem, apmeklējot Latviju, Kuldīgas vecpilsēta ir viena no iecienītākajiem apskates objektiem. Šī ir otra nozīmīgākā japāņu tūroperatoru vizīte Latvijā pēdējo gadu laikā.

Vizīti TAVA uzdevumā organizējis aģentūras mārketinga partneris „Foresight marketing” Japānā, kura direktors Šigejoši Noto (Shigeyoshi Noto) pavada Uzlecošās saules zemes tūrisma profesionāļu grupu braucienā uz Latviju. Viņš pats šeit ir jau trešo reizi un pagājušajā ziemā uzturējās pat desmit dienas, lai dziļāk izprastu mūsu zemi.

Grupā kopā ar Noto kungu ir vēl seši tūrisma profesionāļi, kas Latviju izvēlējušies par savu vienīgo tālā brauciena (Tokija – Helsinki, Helsinki – Rīga) galamērķi un mūsu valstī uzturēsies līdz 23. oktobrim.

Lai iepazītu Latvijas tūrisma potenciālu, viesiem programmā iekļautas arī tūrisma populārās pērles – Vecrīga un Doma baznīca ar ērģeļmūzikas koncertu, Rundāles pils un Sigulda, u.c., gan mazāk apmeklētas tūrisma apskates vietas. Japāņi atpūtinās miesu un garu Jūrmalas spa, mācīsies viduslaiku dejas Bauskas pilī, skatīsies Latvijas Nacionālajā operā „Turandotu”, ne tikai mielosies gardēžu restorānos, bet arī iebaudīs pusdienas lauku saimniecībā u. c..

Svarīgs japāņu tūrisma speciālistu vizītes darba kārtības jautājums ir sarunas ar mūsu valsts tūrisma profesionāļiem, meklējot ceļus, kā Latviju padarīt arvien pievilcīgāku tālās austrumu zemes ceļotāju acīs un palielināt šurp atbraukušo japāņu tūristu skaitu.

 

Jana Bergmane,
Kuldīgas tūrisma attīstības centrs
tūrisma speciāliste

Pēdējās ziņas

2011-10-20 Novembrī Daugavpils teātra latviešu trupa viesosies Dagdā, Līvānos, Madonā, Pļaviņās un Zasā
2011-10-20 Jūrmala pirmo reizi piedalīsies veselības izstādē Somijā „Terveys 2011”
2011-10-20 Norvēģijā iepazīstina ar Jūrmalas tūrisma piedāvājumu
2011-10-20 Izziņota cirka “Cirque du Soleil” papildizrāde 25. decembrī
2011-10-20 Divdesmitā sezona Siguldas jauktajam korim „Spārni”
2011-10-20 Festivāla „Staro Rīga” ietvaros notiks radošā darbnīca „RIGA 2014 Light Think Tank”
2011-10-20 Nodrukāts otrs miljons Ventspils ventu
2011-10-20 Latgales stends starptautiskajā tūrisma izstādē „INWETEX” Sanktpēterburgā saņēma diplomu
2011-10-18 30. oktobrī Latvijā un daudzviet citur pasaulē pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski