Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmala pirmo reizi piedalīsies veselības izstādē Somijā „Terveys 2011”

2011-10-20

Jūrmalas pašvaldība 21.–23. oktobrī kopā ar kūrortviesnīcu „Baltic Beach Hotel” un Tūrisma attīstības valsts aģentūras pārstāvniecību Skandināvijas valstīs pirmo reizi piedalīsies izstādē „Terveys” („Veselība”) Helsinkos, Somijā. Tā ir Skandināvijas valstīs viena no nozīmīgākajām tūrisma izstādēm, kuru pērn apmeklēja gandrīz 50 tūkstoši veselības nozares un tūrisma profesionāļu.

Izstādes apmeklētāji varēs saņemt brošūru par Jūrmalu somu valodā, kas ietver informāciju par plānotajām aktivitātēm gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī iepazīties ar īpašiem piedāvājumiem Jūrmalā ziemas sezonā, tostarp Ziemassvētku un Jaunā gada pasākumu programmām, kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu piedāvājumiem veselības uzlabošanai un atjaunošanai, kā arī dažādām skaistumkopšanas programmām kūrortiestādēs un spa centros.

Pērn 5 % no kopējā tūristu skaita Jūrmalā bija viesi no Somijas. Dodoties darījumu braucienos uz Latviju, viņi labprāt izvēlas atpūtu, spa un kūrortprocedūras Jūrmalā. Kvalitatīvais un daudzveidīgais kūrortviesnīcu spa un ārstniecisko procedūru piedāvājums, kā arī šo pakalpojumu izdevīgās cenas ziemas periodā ir īpaši pievilcīgas, tādēļ arī ziemā tūristu skaits no Somijas nesamazinās.

Jūrmala ik gadu veic plašas mārketinga aktivitātes Somijas tirgū. Šogad Jūrmala jau devīto reizi piedalījās starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka 2011” („Ceļojums”), gada laikā tika rīkoti vairāki darbsemināri, ar Jūrmalas tūrisma piedāvājumu iepazīstināti tūrisma operatori un žurnālisti no Somijas.

Jūrmala 2010. gadā tika atzīta par Eiropas izcilāko tūrisma galamērķi Latvijā, un pilsētai ar katru gadu izdodas piesaistīt arvien vairāk tūristu, kas atklāj sev Jūrmalu vai atkārtoti to izvēlas kā sava ceļojuma galamērķi.

.

Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste

Pēdējās ziņas

2011-10-20 Kuldīgu apmeklē nozīmīga japāņu tūroperatoru delegācija
2011-10-20 Novembrī Daugavpils teātra latviešu trupa viesosies Dagdā, Līvānos, Madonā, Pļaviņās un Zasā
2011-10-20 Norvēģijā iepazīstina ar Jūrmalas tūrisma piedāvājumu
2011-10-20 Izziņota cirka “Cirque du Soleil” papildizrāde 25. decembrī
2011-10-20 Divdesmitā sezona Siguldas jauktajam korim „Spārni”
2011-10-20 Festivāla „Staro Rīga” ietvaros notiks radošā darbnīca „RIGA 2014 Light Think Tank”
2011-10-20 Nodrukāts otrs miljons Ventspils ventu
2011-10-20 Latgales stends starptautiskajā tūrisma izstādē „INWETEX” Sanktpēterburgā saņēma diplomu
2011-10-18 30. oktobrī Latvijā un daudzviet citur pasaulē pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski