Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Atklāta BalticMiles zona Arēnā Rīga

2011-10-17

Rīga. Daudzpartneru lojalitātes programma BalticMiles piektien, 14.oktobrī, atklāja BalticMiles zonu Arēnā Rīga. Šī sadarbība dos papildus privilēģijas, servisu un ekskluzīvus piedāvājumus BalticMiles dalībniekiem.

Gabi Kols (Gabi Kool), BalticMiles izpilddirektors: "BalticMiles jau sadarbojas ar Dinamo Rīga hokeja komandu, par katriem gūtajiem vārtiem dāvinot 5000 BalticMiles punktu. BalticMiles zonas atklāšana Arēnā Rīga dod mums iespēju stiprināt saites ar BalticMiles dalībniekiem – hokeja faniem.”

BalticMiles zona atrodas skatītāju tribīnēs tieši aiz Dinamo komandas līdz ar to hokeja līdzjutēji, kas sēž BalticMiles zonā atradīsies vēl tuvāk saviem elkiem. Hokeja līdzjutējiem būs iespēja visa gada garumā piedalīties dažādos konkursos, laimēt balvas un saņemt dāvanas un dažādus pārsteigumus no BalticMiles un sadarbības partneriem. Turklāt šajā zonā iespējams nokļūt caur ātro ieeju (Fast Track).

Lai atbalstītu un motivētu komandas uzvaras, BalticMiles izaicināja Dinamo Rīga komandu, dodot iespēju sezonas laikā nopelnīt 1 000 000 BalticMiles punktus. Komandai par katriem gūtajiem vārtiem tiek dāvināti 5000 BalticMiles punkti; sausajā spēlē punktu skaits dubultojas, savukārt „hetrika” gadījumā punktu skaits trīskāršojas. Šobrīd komanda jau nopelnījusi 155 000 punktus.

BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. BalticMiles piedāvā pelnīt punktus  10 000 tirdzniecības vietās visā pasaulē – sākot no lidojumiem, ceļojumiem, viesnīcām, auto nomas, restorāniem, skaistumkopšanas un spa pakalpojumiem, veselības aprūpes, telekomunikācijām un finansēm, kā arī iepērkoties BalticMiles interneta veikalā. Tērēt sakrātos punktus var bezmaksas aviobiļetēm, brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm un piedzīvojumiem, lejuplādējot mūziku vai izvēloties kaut ko no BalticMiles veikala vairāk kā 3000 plašā preču klāsta, kas aplūkojams www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids kā klienti var pieteikties BalticMiles programmai ir reģistrējoties internetā www.balticmiles.com vai aizpildot pieteikuma veidlapu pie jebkura BalticMiles sadarbības partnera.
 

Pēdējās ziņas

2011-10-14 Top “Carnikavas memorands” par vardarbības novēršanu ģimenē
2011-10-14 airBaltic kopā ar Tez Tour atklāj ziemas čārterlidojumus uz Ēģipti un Kanāriju salām
2011-10-14 Latvijā norisināsies Starptautiskās koka arhitektūras dienas
2011-10-14 21. oktobrī Latvijas Mākslas akadēmijā notiks bezmaksas kino seanss būs apskatāma izstāde “Peckshot – turpinājums”
2011-10-14 Ar .1 novembri Siguldā tiks mainītas biļešu kases vietas
2011-10-14 airBaltic pasažieru skaits Rīgā septembrī palielinās par 5%
2011-10-14 BalticBike popularitāte gada laikā trīskāršojusies
2011-10-13 Iesākas jaunas vēstures un mākslas lekcijas par simbolismu un vēsturi fotogrāfijās
2011-10-13 V. Stepaņenko: Mazā Arkādija jāsaglabā kā visiem pieejama zaļā zona

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski