Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic kopā ar Tez Tour atklāj ziemas čārterlidojumus uz Ēģipti un Kanāriju salām

2011-10-14

Rīga. Rīt, 15.oktobrī Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic kopā ar starptautisko tūrisma operatoru Tez Tour atklāj ziemas sezonas čārterlidojumus uz Hurgadu un Šarmelšeihu (Ēģipte), kā arī turpinās lidojumus uz Tenerifi (Kanāriju salas). No 15.oktobra līdz 2012.gada 28.aprīlim uz minētajiem galamērķiem kopumā tiks izpildīti vairāk nekā 85 čārterlidojumi, apkalpojot ap 12 000 tūristu.

Parakstot kopīgo sadarbības līgumu par ziemas čārterlidojumu izpildi, turpinās ciešā sadarbība starp diviem lielākajiem tūrisma nozares līderiem Latvijā: airBaltic un Tez Tour. Atgādināsim, ka šovasar airBaltic kopā ar Tez Tour izpildīja vairāk nekā 105 reisus uz Turciju, Grieķiju, kā arī Kanāriju salām, kas ir tālākais airBaltic lidojuma galamērķis, apkalpojot ap 16 000 tūristu.

Piebildīsim, ka 2011/2012.gadā noslēgtie sadarbības līgumi par čārterlidojumu izpildi starp airBaltic un Tez Tour apjomu ziņā ir lielākie Latvijas tūrisma nozarē kopumā.

Jānis Vanags, airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents: „airBaltic un Tez Tour ir ilggadēji partneri čarterreisu nodrošināšanā ceļotājiem gan ziemas, gan vasaras sezonā. Mēs pateicamies Tez Tour par veiksmīgu sadarbību un uzticību.”

Konstantīns Paļgovs, Tez Tour direktors Baltijas valstīs: „ Mēs izvēlējāmies airBaltic par savu sadarbības partneri, jo esam pilnībā pārliecināti par šīs kompānijas drošību. Atskatoties uz vasaras sezonu, varam teikt, ka visi airBaltic čārterreisi tika izpildīti noteiktajā laikā un neviens no tiem netika atcelts. Tāpēc arī šajā ziemas sezonā savus tūristus uzticam tieši airBaltic, kas ir atzīta arī par vienu no labākajām aviokompānijām Eiropā.”

airBaltic sadarbībā ar Tez Tour čarterlidojumos piedāvā ekonomisko klasi, biznesa klasi un īpašo – premium ekonomisko klasi. Iegādājoties aviobiļeti premium ekonomiskajā klasē, pasažieriem tiek piedāvāta sēdvieta lidmašīnas priekšējās rindās, maltīte un dzērieni lidojuma laikā, kā arī iespēja reģistrēties izlidošanai atsevišķā vietā starptautiskajā lidostā “Rīga”.
Lidojumi uz Ēģipti tiks veikti katru otrdienu un sestdienu, bet uz Kanāriju salām katru sestdienu. Reisi tiks izpildīti ar airBaltic lidmašīnām: Boeing 737-300 un Boeing 757-200.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Tez Tour čarterlidojumu programmu saviem ceļotājiem piedāvā visa gada garumā. Tūristiem ir iespēja atpūsties: Turcijā, Grieķijā, Spānijā, Ēģiptē, Apvienotajos Arābu Emirātos, Taizemē, Kubā, Dominikānā, Maldīvu salās, kā arī slēpošanas kūrortos Austrijā un Andorā.

Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga

Pēdējās ziņas

2011-10-14 Top “Carnikavas memorands” par vardarbības novēršanu ģimenē
2011-10-14 Latvijā norisināsies Starptautiskās koka arhitektūras dienas
2011-10-14 21. oktobrī Latvijas Mākslas akadēmijā notiks bezmaksas kino seanss būs apskatāma izstāde “Peckshot – turpinājums”
2011-10-14 Ar .1 novembri Siguldā tiks mainītas biļešu kases vietas
2011-10-14 airBaltic pasažieru skaits Rīgā septembrī palielinās par 5%
2011-10-14 BalticBike popularitāte gada laikā trīskāršojusies
2011-10-13 Iesākas jaunas vēstures un mākslas lekcijas par simbolismu un vēsturi fotogrāfijās
2011-10-13 V. Stepaņenko: Mazā Arkādija jāsaglabā kā visiem pieejama zaļā zona
2011-10-13 Ražots Latvijā 2011 aicina izliet sveces, baudīt gardumus un izklaidēties

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski