Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

21. oktobrī Latvijas Mākslas akadēmijā notiks bezmaksas kino seanss būs apskatāma izstāde “Peckshot – turpinājums”

2011-10-14

Izstādes “Peckshot -turpinājums”‘ietvaros, 21. oktobrī no 14.00 - 19.00 visi interesenti tiek aicināti uz bezmaksas kino seansu programmu, kurā varēs redzēt izstādes dalībnieku veidotās filmas - Rozes Stiebras - Pasaciņas, animācijas režisora Jāņa Kārkliņa - Fantadroms, režisores Aijas Bley animācijas filmas Sieviete un vējš, Eža kažiciņš, mākslinieka Ilmāra Blumberga zīmētā Reiz Dievs, kā arī Krievijas animācijas režisora Dmitrijas Gellera 4 animācijas filmas - Atzīšanās mīlestībā, Amatniecība, Mazā nakts simfonija, Sveicieni no Kislovodskas.

Īsfilmu programmā plkst. 17.00 varēs redzēt Krievijas režisora Aleksandra Kota filmas Zivs, Putnubiedēklis, Jevgēnija Zvezdakova Close - up, Annas Orlovas Vektori, kā arī mūsu pašu režisores Aijas Bley, operatora Ulda Janča, grima mākslinieces Ilzes Trumpes veidot - Daudz laimes! un Gaismas zīmes, kurā kā kostīmu māksliniece strādājusi Evija Džonsone.

Pirms filmām, būs tikšanās ar filmu veidotājiem- izstādes dalībnikiem, kuriem būs iespēja uzdot jautājumus.

Izstādē no Latvijas puses piedalās producents Andrejs Ēķis, režisore Aija Bley, grima māksliniece Ilze Trumpe, operators Māris Maskalāns, animācijas režisore Roze Stiebra, operators un pedagogs Valdis Eglītis, animācijas māksliniece Dzintra Aulmane, māksliniece Kristiāna Dimitere, un citi, kopā ap 14 dalībnieku no Latvijas, kā arī kolēģi no Krievijas – Vladimirs Gudiļins, režisors Jevgēnijs Zvezdakovs, režisors Aleksandrs Kots, operators Pjotrs Duhovskijs, animācijas režisors Dmitrijs Gellers un citi, kopā 27 dalībnieki no Krievijas.

Izstādes Peckshot nosaukums radies no reklāmas profesionāļu žargona – pekšots ir kadrs, kas parāda reklamējamo produktu tā labākajā rakursā. Peckshot izstādes kopš 2005. gada regulāri notiek Maskavā.

Pastāvēšanas laikā projekta ietvaros ir notikušas vairāk nekā 40 izstādes, kurās ir piedalījušies vairāk kā 200 kinematogrāfisti no Krievijas, NVS un Baltijas valstīm.Vladislavs Ščepins – idejas autors, projekta PEKSHOT producents (producents studijā PILOTAZH, Krievija)
Laima Freimane - projekta organizators Latvijā

Pēdējās ziņas

2011-10-14 Top “Carnikavas memorands” par vardarbības novēršanu ģimenē
2011-10-14 airBaltic kopā ar Tez Tour atklāj ziemas čārterlidojumus uz Ēģipti un Kanāriju salām
2011-10-14 Latvijā norisināsies Starptautiskās koka arhitektūras dienas
2011-10-14 Ar .1 novembri Siguldā tiks mainītas biļešu kases vietas
2011-10-14 airBaltic pasažieru skaits Rīgā septembrī palielinās par 5%
2011-10-14 BalticBike popularitāte gada laikā trīskāršojusies
2011-10-13 Iesākas jaunas vēstures un mākslas lekcijas par simbolismu un vēsturi fotogrāfijās
2011-10-13 V. Stepaņenko: Mazā Arkādija jāsaglabā kā visiem pieejama zaļā zona
2011-10-13 Ražots Latvijā 2011 aicina izliet sveces, baudīt gardumus un izklaidēties

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski