Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticBike popularitāte gada laikā trīskāršojusies

2011-10-14

Rīga. Laika posmā no aprīļa līdz septembrim pašapkalpošanās velonomas BalticBike velosipēdus cilvēki izmantojuši vairāk nekā 14 000 reižu. Līdz ar to BalticBike šīs vasaras sešos mēnešos ir jau trīskārt populārāks nekā pērnvasar, kad tika reģistrētas 3842 nomas.

Jānis Vanags, airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents: “BalticBike ir kļuvis par neatņemamu Rīgas daļu. Arī vietējie iedzīvotāji arvien biežāk izmanto velosipēdus kā alternatīvu pārvietošanās līdzekli. Kopējās nomas reizes ir pieaugušas vairāk nekā trīskārt un sasniegušas 14 000 nomas; šogad septembrī velosipēdi tika nomāti pat pieckārt vairāk nekā pērn.”

Kopš šī gada aprīļa līdz 70% ir pieaudzis vietējo iedzīvotāju īpatsvars, kas izmanto velosipēdus. Pērn BalticBike velosipēdi bija vienlīdz populāri gan vietējo iedzīvotāju vidū, gan arī Rīgas un Jūrmalas viesu vidū. BalticBike velosipēdi arvien vairāk tiek izmantoti, lai nokļūtu no viena nomas punkta uz otru. Tas liecina, ka pateicoties konkurētspējīgajai velosipēdu nomas maksai 0,70Ls stundā, BalticBike velosipēdu kā alternatīvā pārvietošanās līdzekļa popularitāte Rīgas un Jūrmalas iedzīvotāju vidū pieaug.

Pērn BalticBike velosipēdi bija pieejami 11 novietnēs – 8 no tām atradās Rīgā, bet 3 - Jūrmalā. Šogad Rīgā tika atklātas papildu novietnes, un tagad BalticBike velosipēdi ir pieejami jau 19 novietnēs. To atrašanās vietu aptvertā teritorija arī ir paplašinājusies un novietnes ir pieejamas no Rīgas Botāniskā dārza līdz Mežaparkam. Karte, kurā atzīmētas visu BalticBike novietņu atrašanās vietas, ir pieejama www.balticbike.lv.Tur arī ir ievietotas kartes ar ieteikumiem par labākajiem velomaršrutiem tiem, kuri vēlas iepazīt Rīgas un Jūrmalas skaistumu un noslēpumus.

BalticBike velosipēdi ir domāti gan tiem, kuri vēlas vienkārši nesteidzīgi aplūkot pilsētu, gan tiem, kuriem jādodas darīšanās, taču gribas to darīt ātri, izvairoties no sastrēgumiem, un videi draudzīgā veidā. Izīrēt BalticBike velosipēdu ir ērti un vienkārši – reģistrējoties internetā www.balticbike.lv vai zvanot uz +371 67788333. Paņem velosipēdu vienā novietnē, lieto, cik ilgi vēlies, un novieto citā novietnē. Nomas maksa tiek aprēķināta par katru stundu, norēķins notiek ar kredītkarti. Plašāka informācija: www.balticbike.lv.

airBaltic piedāvā BalticBike sadarbībā ar www.nextbike.de – pieredzējušu publiskās velonomas sistēmu nodrošinātāju Vācijā, Austrijā un Jaunzēlandē.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga

Pēdējās ziņas

2011-10-14 Top “Carnikavas memorands” par vardarbības novēršanu ģimenē
2011-10-14 airBaltic kopā ar Tez Tour atklāj ziemas čārterlidojumus uz Ēģipti un Kanāriju salām
2011-10-14 Latvijā norisināsies Starptautiskās koka arhitektūras dienas
2011-10-14 21. oktobrī Latvijas Mākslas akadēmijā notiks bezmaksas kino seanss būs apskatāma izstāde “Peckshot – turpinājums”
2011-10-14 Ar .1 novembri Siguldā tiks mainītas biļešu kases vietas
2011-10-14 airBaltic pasažieru skaits Rīgā septembrī palielinās par 5%
2011-10-13 Iesākas jaunas vēstures un mākslas lekcijas par simbolismu un vēsturi fotogrāfijās
2011-10-13 V. Stepaņenko: Mazā Arkādija jāsaglabā kā visiem pieejama zaļā zona
2011-10-13 Ražots Latvijā 2011 aicina izliet sveces, baudīt gardumus un izklaidēties

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski