Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ražots Latvijā 2011 aicina izliet sveces, baudīt gardumus un izklaidēties

2011-10-13

Šī gada rudens izstāde - gadatirgus Ražots Latvijā 2011 jau trešo reizi pulcēs Latvijas uzņēmējus, kas lepojas ar to, ka savu preci un pakalpojumus ražo tepat Latvijā.

Kā pastāstīja SIA Kelle Expo valdes priekšsēdētājs Erlens Kelle, tad iepriekšējo gadu pieredze, pulcējot gan Latvijas ražotājus pavasara un rudens izstādēs Ražots Latvijā 2010, gan Baltijas ražotājus vienkopus izstādē Ražots Baltijā 2011 rāda, ka par šo notikumu ir liela interese gan no ražotāju, gan sabiedrības puses.

Izstādē būs iespējams nobaudīt un iegādāties ražotāju produkciju no visas Latvijas. Būs gan zemnieku labumi, gan ekoloģiskie ražojumi, tāpat arī zivis, kūpinājumi, piena produkti, saldumi, gaļas izstrādājumi, neizpaliks arī rūpniecības preces, būvniecības materiāli, kosmētika, dizaina priekšmeti, tekstila izstrādājumi un citas lietas.

Šogad dalībnieku vidū būs tādi uzņēmumi kā DK Daugava, AS Cēsu Alus, AS Olainfarm, SIA Aimaks, SIA Rēzeknes gaļas kombināts, SIA Saldumu tirdzniecība, SIA Pure Chocolate, AS AMO PLANT, Lampu dizaina darbnīca un citi Latvijas ražotāji. Katrs no ražotājiem ir padomājis, lai apmeklētājiem izstādē pavadītais laiks būtu ne vien informatīvs, bet arī interesants. Tā, piemēram, Latvijas Amerikas acu centrs apmeklētājiem piedāvās izmērīt acu spiedienu, savukārt SIA Sveču darbnīca ļaus izmēģināt roku sveču pagatavošanā.

Šī gada izstādē būs padomāts ne vien par Latvijas ražotāju produkciju, bet arī izklaides programmu. Uz skatuves uzstāsies gan jaunie izpildītāji, ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs populārā TV3 šova Mūsu zelta dziesma dalībnieks - Nikolajs Puzikovs, dziedošā Riču ģimene, grupa The Afternoon un citi jaunie izpildītāji. Būs arī puišu deju grupa MASTER SPARK, modes skates, velo triāla šovs un citas izklaides aktivitātes. Izstādes programma veidota, lai tā šķistu interesanta visu vecumu pārstāvjiem.

Kā pastāstīja izstādes dalībnieka - uzņēmuma Glam Deco valdes locekle Māra Dzirkale, tad apmeklētājus priecēs arī Latvijas dizaineru darināto apģērbu un aksesuāru modes skate, kā arī būs vēl kāds īpašs pārsteigums. „Modes skates ievaddaļā uzstāsies deju studija DanceSTAR ar īpaši sagatavotu modes skates ievaddeju,” teic M. Dzirkale.

Svētdienā būs īpašs pārsteigums visiem izstādes apmeklētājiem - unikāla iespēja vērot TV3 šova Mūsu zelta dziesma atklāto mēģinājumu!

Izstādes oficiālā atklāšana paredzēta piektdien, 14. oktobrī plkst. 12:00.

Īpašs iepriecinājums gaidāms arī pašiem mazākajiem - izstādes laikā bērniem būs iespējams baudīt bez maksas izklaides Annels atrakciju laukumā.

Izstāžu kompānijas SIA Kelle Expo rīkotā daudznozaru rudens izstāde - gadatirgus Ražots Latvijā šogad notiks no 14.-16. oktobrim Rīgā, Skonto Hallē E. Melngaiļa ielā 1a. Izstāde savus apmeklētājus gaidīs 14.-15. oktobrī no desmitiem rītā līdz septiņiem vakarā, savukārt 16. oktobrī no desmitiem rītā līdz pieciem pēcpusdienā.

Papildus informāciju par izstādi var atrast: www.latvijasrazotaji.lv un http://www.draugiem.lv/razotsbaltija/

SIA KELLE EXPO
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Liene Pālēna

Pēdējās ziņas

2011-10-13 Iesākas jaunas vēstures un mākslas lekcijas par simbolismu un vēsturi fotogrāfijās
2011-10-13 V. Stepaņenko: Mazā Arkādija jāsaglabā kā visiem pieejama zaļā zona
2011-10-13 Jau 500 cilvēku saņēmuši Ventspils ventus
2011-10-12 Ventspils pilsētai sava nauda - venti
2011-10-12 Latvijas tūrisma informācijas centru speciālisti gūst pieredzi Itālijā
2011-10-12 Izsludināts atklātais konkurss par XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku pūtēju orķestru Dižkoncerta māksliniecisko koncepciju
2011-10-12 Tiks izdota zīmēta Kuldīgas vecpilsētas pastaigu karte
2011-10-12 airBaltic pasažieru ērtībai piedāvā papildu sēdvietas
2011-10-12 Jaunauces pilī notiks klasiskās mūzikas koncerts „Laiks ir apaļš”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski