Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latgales tūrisma produkti tiks reklamēti starptautiskajā tūrisma izstādē „INWETEX” Sanktpēterburgā

2011-10-11

Nākamnedēļ, no 11. līdz 14.oktobrim, Daugavpils novada tūrisma informācijas centra un Krāslavas novada tūrisma informācijas centra tūrisma speciālisti dosies uz Sanktpēterburgu, lai starptautiskajā tūrisma izstādē „INWETEX - CIS Travel Market” reklamētu Latgales tūrisma nozares piedāvājumu.

Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāts tūrisma katalogs „Tavas skaistākās brīvdienas Latgalē” krievu valodā un citi izdales materiāli, kuros apkopota visaptveroša informācija par tūrisma iespējām reģiona pilsētās un lauku rajonos. Interesentiem būs pieejami reģiona pilsētu un novadu tūrisma bukleti un kartes, un kompleksie piedāvājumi. Latgales tūrisma uzņēmēji izstādes apmeklētājiem sagatavojuši komplekso tūrisma pakalpojumu paketes, kas garantē nesteidzīgu un kvalitatīvu atpūtu Latgalē. Uzņēmēji sarūpējuši arī dāvanas – īpašus sertifikātus, kas dod iespēju bez maksas atpūsties tūristu mītnēs un izmantot citus pakalpojumus. Izstādes laikā tiks rīkota balvu izloze, un tie, kuriem paveiksies, drīz vien varēs kravāt ceļasomas, lai dotos atpūtā uz Latgali.

Izstādes apmeklētājus priecēs neatkārtojamie Latgales keramiķu darinājumi un Daugavpils rokdarbnieču adītās zeķes un cimdi. Apmeklētāji varēs nogaršot Latgales kulināro mantojumu - maizi, sieru un šmakovku.

INWETEX – CIS Travel Market ir lielākā tūrisma pakalpojumu izstāde Krievijas ziemeļrietumos, kurā 2010.gadā piedalījās 463 eksponenti no 35 pasaules valstīm.  INWETEX – CIS Travel Market ietilpst Krievijas tūrisma industrijas nozīmīgāko pasākumu pieciniekā.

Tādejādi ar šo izstādi noslēdzas starptautisko tūrisma izstāžu – gadatirgu cikls, kuru Latgales reģiona attīstības aģentūra aptvēra 2011.gada garumā Latgales tūrisma produktu pozicionēšanai augsti prioritāros un prioritāros ārējos tūrisma tirgos.


Lolita Kozlovska,
Daugavpils novada TIC

Pēdējās ziņas

2011-10-11 Noskaidroti konkursa "Gada balva dizainā 2011" uzvarētāji
2011-10-11 „Brīnumskapis” atgriežas Spīķeru koncertzālē!
2011-10-11 Rīgu apmeklēs Pekinas delegācija
2011-10-11 Turpina pieaugt apkalpoto pasažieru skaits starptautiskajā lidostā „Rīga”
2011-10-10 Sanktpēterburgā reklamēs ziemas atpūtu un Jaungada sagaidīšanu Jūrmalā
2011-10-10 Krievijas Federācijas pārstāvji ieinteresēti bērnu atpūtas nometņu rīkošanā Jūrmalā
2011-10-10 Mammadaba aicina uz Pasakas midzināšanas svētkiem
2011-10-07 Eltons Džons rīt Lasvegasā sniegs trīstūkstošo koncertu savā karjerā
2011-10-07 Notiks III Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski