Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

„Brīnumskapis” atgriežas Spīķeru koncertzālē!

2011-10-11

Nav pagājis ne gads, kad bērnu mūzikas, dejas un dzejas programma "Brīnumskapis" atgriežas ar jauniem koncertiem Spīķeru koncertzālē.

Šoreiz Brīnumskapis dibina pats savu skolu, kurā varēs mācīties un nemācīties, spēlēties un spēlēt, klusēt un bļaustīties, dziedāt dejas un dejot dziesmas pa jokam un pa nopietnam kopā ar jau pazīstamajiem muzikālā Brīnumskapja iemītniekiem – deju skolotāju Kodi, Kaķīti Laķīti, Māsiņām Puteklītēm, Kāmi un burkānu un Brīnumskapja mūziķiem – Ingu Ulmani, Andri Sējānu, Aigaru Voitišķi, Baibu Vanagu, Anriju Grinbergu un Robertu Rasu.

Jāpiebilst, ka 3 koncerti Spīķeru koncertzālē būs, kā tāda neliela piešaude Brīnumskapja radošās komandas nākamajiem lielajiem plāniem – Ziemassvētku koncertturnejai un jaunajam TV raidījumam Brīnumskapja skola, ko no nākamā gada janvāra filmēs nekur citur, kā Spīķeru koncertzālē! Tas gan nenozīmē, ka šie koncerti būs mazāk sirsnīgi un, ka mazie skatītāji nebūtu gaidīti! Vienu no koncertiem filmēsim arī šoreiz, gaidām Jūs Spīķeru koncertzālē 15.oktobrī pulksten 12:00, 5.novembrī pulksten 12:00, kā arī 26.ovembrī pulksten 12:00! Koncerta ilgums: pusotra stunda. Biļetes nopērkamas BiļešuParadīze.lv [http://www.bilesuparadize.lv/organizers/547] Bērniem līdz 4 gadiem bez atsevišķas vietas biļete nav nepieciešama.

Atgādināsim, ka Brīnumskapja radošais tēvs, Ingus Ulmanis savos nepilnos 50 joprojām atzīst, ka pieaugušajiem ir daudz jāmācās no bērniem, jo bērni ir tuvāk patiesībai un nav tā aizmaldījušies no tās, kā mēs, lielie!

2011.gada Latvijas Mūzikas ierakstu Gada Balvas ieguvēji kategorijā "Labākais mūzikas albums bērniem" balvu ieguva Ingus Ulmanis par kopā ar Aigaru Voitišķi, Andri Sējānu, Baibu Vanagu un Anriju Grīnbergu veidoto albumu "Brīnumskapis".

Mūzikas albumu "Brīnumskapis" noklausīties un/vai lejupielādēt vari šeit! [http://www.platforma.lv/player/music/brinumskapis/]
Noskatīties pērnā gada koncertierakstu "Ziemassvētki Brīnumskapī" vari šeit! [http://www.platforma.lv/player/video/brinumskapis/]


Tavs Brīnumskapis!

Pēdējās ziņas

2011-10-11 Latgales tūrisma produkti tiks reklamēti starptautiskajā tūrisma izstādē „INWETEX” Sanktpēterburgā
2011-10-11 Noskaidroti konkursa "Gada balva dizainā 2011" uzvarētāji
2011-10-11 Rīgu apmeklēs Pekinas delegācija
2011-10-11 Turpina pieaugt apkalpoto pasažieru skaits starptautiskajā lidostā „Rīga”
2011-10-10 Sanktpēterburgā reklamēs ziemas atpūtu un Jaungada sagaidīšanu Jūrmalā
2011-10-10 Krievijas Federācijas pārstāvji ieinteresēti bērnu atpūtas nometņu rīkošanā Jūrmalā
2011-10-10 Mammadaba aicina uz Pasakas midzināšanas svētkiem
2011-10-07 Eltons Džons rīt Lasvegasā sniegs trīstūkstošo koncertu savā karjerā
2011-10-07 Notiks III Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski