Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Krievijas Federācijas pārstāvji ieinteresēti bērnu atpūtas nometņu rīkošanā Jūrmalā

2011-10-10

Svētdien, 9.oktobrī, Jūrmalas pilsētas priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas un attīstības jautājumos Māris Dzenītis domē tikās ar Krievijas Federācijas Baškortostānas Republikas pilnvaroto pārstāvi pie Krievijas Federācijas prezidenta Rustemu Viļdanovu, Kirovas apgabala valdības Starptautisko un reģionālo attiecību pārvaldes priekšsēdētājs Pāvelu Sircevu, Novgorodas apgabala Ekonomiskās komitejas priekšsēdētāja vietnieci Marinu Iļjinsku, Volgogradas apgabala administrācijas Jaunatnes un tūrisma lietu komitejas priekšsēdētāju Maiju Vlasovu, kā arī uzņēmuma „Soveršenno sekretno” grupas prezidenti Veroniku Boroviku-Hiļčevsku un holdinga „Soveršenno sekretno” ģenerāldirektoru Sergeju Plotņikovu.

Krievijas Federācijas pārstāvju vizītes, kuras iniciatori bija holdinga „Soveršenno sekretno” vadība, mērķis bija rast kontaktus un izzināt iespējas Jūrmalā rīkot bērnu un skolēnu atpūtas un veselības nometnes gan ar Jūrmalas domes starpniecību, gan investējot privātajā sektorā. Kā atzina delegācijas pārstāvji, minēto apgabalu valdības bērnu atpūtas un veselības nometņu rīkošanai atvēl ļoti lielus līdzekļus.

„Šovasar pēc vairāku gadu pārtraukuma Jūrmalas pilsētas dome organizēja bērnu nometnes un sezonas laikā Jūrmalas skolās atpūtās gandrīz 800 bērnu. Izveidotā bāze patlaban mums ļauj uzņemt vismaz trīs reizes lielāku bērnu skaitu, taču Krievijas laikraksta „Soveršenno sekretno” un apgabalu vadītāju izteiktais priekšlikums par iespējamām investīcijām jaunu speciāli bērniem domātu atpūtas kompleksu būvniecībai mūsu pilsētai ir ļoti nozīmīgs. Šādas investīcijas ļautu Jūrmalai ātrāk īstenot pērn pieņemto attīstības stratēģiju un nākotnē kļūt par nozīmīgu kūrortu Baltijas jūras reģionā,” pēc tikšanās atzina M. Dzenītis.

Pēc tikšanās pilsētas domē Krievijas Federācijas pārstāvji iepazinās ar Jūrmalas pilsētu, apskatīja Dzintaru koncertzāli, Dzintaru mežaparku, kā arī Ķemeru parku. Abas puses vienojās izvērtēt sadarbības iespējas un turpināt sarunas par bērnu un skolēnu atpūtas un veselības nometņu organizēšanu un investīciju piesaisti bērnu atpūtas kompleksu būvniecībai Jūrmalā.

Laikraksts „Soveršenno sekretno” šogad jau ir izdevis divus 16 lappušu speciālpielikumus, kuros ietverta daudzveidīga informācija par interesantākajiem tūrisma objektiem Rīgā un Jūrmalā, medicīnas un spa pakalpojumiem, kā arī biznesa un investīciju iespējām. Izdevums izplatīts visos Krievijas reģionos, un tas guvis ļoti lielu interesi.

Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste

Pēdējās ziņas

2011-10-10 Sanktpēterburgā reklamēs ziemas atpūtu un Jaungada sagaidīšanu Jūrmalā
2011-10-10 Mammadaba aicina uz Pasakas midzināšanas svētkiem
2011-10-07 Eltons Džons rīt Lasvegasā sniegs trīstūkstošo koncertu savā karjerā
2011-10-07 Notiks III Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums
2011-10-07 Ventspils pilsētas zīmols atzīts par unikālāko
2011-10-07 Kalnciema kvartālā notiks tirdziņš „Lini. Sejas. Krāsas”
2011-10-05 Nākamnedēļ Daugavpils teātrī pirmizrādes divām pasakām
2011-10-05 Sestdien notiks Nūjošanas un ģimeņu sporta festivāls
2011-10-05 Jau šonedēļ – izstāde "Baltic Furniture 2011"!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski