Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspils pilsētas zīmols atzīts par unikālāko

2011-10-07

Ventspils ir pilsēta ar unikālāko un kvalitatīvāko pilsētzīmolu Latvijā, apsteidzot tādas pilsētas kā Rīgu, Jūrmalu un Siguldu, liecina TNS Latvija veidotais Mīlētāko zīmolu tops 2011, kurā pirmo gadu iekļautas 10 lielākās Latvijas pilsētas.

TNS Latvija veiktais pētījums arī atklāja, ka Ventspils pilsētas mīlētāji ir ikdienā aktīvi un sabiedriski cilvēki, kas regulāri lieto sociālos tīklus. Vairāk nekā citas pilsētas, Ventspili ir iecienījušas ģimenes ar bērniem.

Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs: „Esam ieguldījuši nozīmīgu darbu un investīcijas unikāla Ventspils pilsētas tēla izveidē, kura pamatā ir koncepts valsts valstī. Pilsētai ir savs karogs, sava valoda, un pat sava laika zona, mēs esam par 33 minūtēm un 34 sekundēm tuvāk Rietumeiropai nekā pārējā Latvija. Un tas ir tikai sākums, jo jau drīzumā šim sarakstam tiks pievienoti vēl citi tikai valstīm raksturīgi atribūti. Mēs zinām, ka kvalitatīvi atšķiramies no citām pilsētām ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, un tas dara mūs lepnus! Mūsu darba augstākais novērtējums ir tūristu skaita straujais pieaugums.”

Ventspils pilsēta pēdējā gada laikā ir īstenojusi vairākus būtiskus pilsētas attīstības projektus, piedāvājot draudzīgu un sakārtotu vidi esošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, pilsētas iedzīvotājiem un tūristiem. Liela nozīme pilsētā ir pievērsta ģimeņu tūrismam, lai kopīgi pavadītais laiks Ventspilī ir interesants visiem. Ventspils piedāvā neskaitāmas tūrisma apskates vietas un objektus – slavenās Ventspils govis, Bērnu pilsētiņas, Livonijas ordeņa pili, daudzu iemīļoto Mazbānīti, Piedzīvojumu parku, puķu skulptūras, Dienvidu molu, Ostas ielas promenādi un daudzus citus apskates objektus.

TNS Latvija pētījumā piedalījās vairāk nekā 1000 respondentu, un kopumā tika aplūkoti 439 zīmoli, 46 dažādās kategorijās. Pētījums tika veikts pēc DDB Brand Capital metodoloģijas. Mīlētākie zīmoli tiek noteikti, balstoties uz patērētāju attiecību stiprumu ar zīmolu, kas bieži ir arī noteicošais faktors brīdī, kad patērētājs nonāk konkrētas izvēles priekšā.


Agnija Jankovska,
Nords Porter Novelli projektu vadītāja

Pēdējās ziņas

2011-10-07 Eltons Džons rīt Lasvegasā sniegs trīstūkstošo koncertu savā karjerā
2011-10-07 Notiks III Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums
2011-10-07 Kalnciema kvartālā notiks tirdziņš „Lini. Sejas. Krāsas”
2011-10-05 Nākamnedēļ Daugavpils teātrī pirmizrādes divām pasakām
2011-10-05 Sestdien notiks Nūjošanas un ģimeņu sporta festivāls
2011-10-05 Jau šonedēļ – izstāde "Baltic Furniture 2011"!
2011-10-05 airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks atkāpjas
2011-10-04 Sanktpēterburgā reklamēs ziemas atpūtu un Jaungada sagaidīšanu Jūrmalā
2011-10-04 Sanktpēterburgā notiks Rīgas dienas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski