Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nākamnedēļ Daugavpils teātrī pirmizrādes divām pasakām

2011-10-05

11.oktobrī plkst.11.00 Daugavpils teātra mazie skatītāji tiek aicināti uz Mihaila Mokijenko pasakas „Raganu piedzīvojumi” (Михаил Мокиенко „Бабки Ёжки”) pirmizrādi krievu valodā, savukārt jau pēc divām dienām - 13.oktobrī plkst.11.00 - pie saviem skatītājiem dosies Samuila Maršaka pazīstamās pasaku lugas „Kaķu nams” iestudējums latviešu valodā, informē Daugavpils teātra izpilddirektore Kristīne Veinšteina.

Šīs būs atkalredzēšanās gan ar mīļiem un pazīstamiem tēliem, gan pavisam jaunas un citādas iepazīšanās- sola abu izrāžu režisori, pasaku meistari Vladimirs Dupaks un Jurijs Losevs.

„Kādudien vecā ragana sasauc savas māsas uz sapulci, jo ir satraukusies par pavisam mūsdienīgu aktualitāti- ne vairs pasakas kāds lasa, ne jaunas raksta… visa pasakainā dzīve jūk un brūk,” atklāj „Ŗaganu piedzīvojumu” režisors V. Dupaks. Raganām un skatītājiem gan ilgi skumt nenākas, jo pasaku mežā drīz vien uzrodas arī drosmīgais kareivis Mokejs, turklāt, puisi apciemot nolemj viņa līgava. Un rodas jauna pasaka, kurā ir gan trīs raganas, gan Nemirstīgais Kaščejs , kā arī vesela notikumu virkne, kurus nevar ne aprakstīt.

Lomās: Mihails Samodahovs, Karīna Sidina, Irina Kešiševa, Egils Viļumovs, Miroslavs Blakunovs, Karina Lučiņina vai Kristīna Baranovska. Komponists - Valdis Zilveris.

Jau ilgus gadus Daugavpils teātra krievu trupa spēlē Samuila Maršaka pazīstamāko pasaku „Kaķu nams”, kuru starp citu savulaik iestudējis V. Dupaks. Tagad iepazīties ar šīs lugas varoņiem aicināti arī mazie latviešu skatītāji – viņus gaida jauka tikšanās ar mazajiem Kaķēniem, viņu tanti Kaķeni un runci Vasīliju. „Kaķu namā” būs gan dziesmas, gan dejas, krāsaini kostīmi, jautra un pazīstama mūzika. „Viss, kas notiks ar pasakas varoņiem izrādes laikā, noteikti saglabāsies arī bērnu sirsniņās, jo šīs pasakas burvības noslēpums ir - tās brīnumainā labestība, un tas, ka labais uzvar vienaldzību un cietsirdību”, uzsver izrādes režisors J. Losevs. Un arī pieaugušie varēs šur tur paskatīties uz sevi no malas.

Lomās: Maija Korkliša, Ivars Brakovskis, Inese Ivulāne – Mežale, Līga Korlaša, Viesturs Rencis, Māris Korsiets , Alda Krastiņa, Kristīne Veinšteina, Kristīna Baranovska, Milena Rožanska, Egils Viļumovs, Ritvars Gailums. Vizuālais noformējums - Egils Viļumovs, Muzikālais noformējums - Mihails Pučkovs , Horeogrāfija - Sofja Baitina.

Viesturs Rencis
 

Pēdējās ziņas

2011-10-05 Sestdien notiks Nūjošanas un ģimeņu sporta festivāls
2011-10-05 Jau šonedēļ – izstāde "Baltic Furniture 2011"!
2011-10-05 airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks atkāpjas
2011-10-04 Sanktpēterburgā reklamēs ziemas atpūtu un Jaungada sagaidīšanu Jūrmalā
2011-10-04 Sanktpēterburgā notiks Rīgas dienas
2011-10-03 Kuldīgu apmeklē publiciste no Japānas
2011-10-03 Hercoga Jēkaba gadatirgus
2011-10-03 Līdz 23. oktobrim Latvijas Mākslas akadēmijā būs apskatāma izstāde “Peckshot – turpinājums”
2011-10-03 Atklās Mārtiņa Sproģa metāla skulptūru izstādi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski