Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kalnciema kvartāla tirdziņi atgriezušies sestdienās

2011-09-30

Sākot no 1. oktobra Kalnciema kvartāla tirdziņi atkal notiks katru otro sestdienu (nākamie tirdziņi 15. un 29. oktobrī). Šo sestdien tirdziņš visas dienas garumā no 11.00 līdz 17.00.

Starp neskaitāmajiem gardumiem tirdziņā būs rīsu kraukšķi, šokolādes sviests ar dzērvenēm, burkānu kēksiņi, šokolādes īrisi, Astrīdas šokolādes konfektes, Aizkarpatu saldumi, kā arī Latvijas kafija, sīpolu marmelāde sarkanvīna etiķī, dažnedažādas garšvielas, piemēram, ēdamā lavanda, to būs iespējams nobaudīt arī ieceptu cepumos, turklāt meistari dalīsies ar recepti, kā šo gardo brīnumu pagatavot.

Dažādas zāļu tējas veselībai, ozollapās cepta maize, svaigas lauku olas un kūpinātas vistiņas, desiņas, paniņas, kefīrs, īsts lauku sviests, biezpiens.

Būs Latvijā audzētas, gardas vīnogas un melones. Svaigi sasaldētas bērzu sulas, bērzu ziepes un salātu sīrups. Joprojām plašā izvēlē dažādi zaļumi un protams, veselīgie un gardie ķirbji un svaigi spiestas sulas.

Lupatu lelles, adītas un šūtas drēbes bērniem. Jaunā May28th pulksteņu kolekcija, melno mālu keramika, dažādas dekupāžas vāzes un dizaina interjera sīkumiņi mūsu mājokļiem!

Spēle – dzimtas koka veidošana vēlajiem rudens vakariem, pētījumam un lieliskai laika pavadīšanai ģimenes lokā. Būs dažādas spēles un izklaides bērniem un pats galvenais – atgriezies visu iemīļotais zvēru karuselis!

Tirdziņā būs iespējams ieturēt siltas pusdienas no eko produktiem un rudens saules staros baudīt Itāļu vīnus un kafiju.

Tirdziņa apmeklētāju ausu labsajūtai ir sarūpēta arī īpaša muzikāla programma. Sadarbībā ar Latvijas Radio turpmāk tiks veidoti muzikālie noformējumi. Šim tirdziņam mūziku sarūpējusi Linda Rulle, kas ir ne tikai  Latvijas Radio interneta guru, bet arī lielisku dziesmu kolekcionāre, kas savos atradumos labprāt dalās arī ar citiem.

Dienas garumā divus koncertus sniegs arī Rīgas Doma kora skolas audzēkņi. Koncerts notiks Kalnciema kvartāla un Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolu sadarbības projekta ietvaros, šādi pasākumi turpināsies visu rudeni.

No 1.-29. oktobrim Kalnciema kvartāls piedalās festivālā Dizains.Nākotne 2011, rīkojot DIZAINA PREČU OUTLETU (V)ĒRTĪBAS, kurā par īpaši zemām cenām būs iespējams iegādāties iekārojamu zīmolu (Artemide, Flos, Ligne Roset, Foscarini, Kartell, Magis, Zanotta, Natuzzi u.c.) lampas, krēslus un citus priekšmetus. Sestdienās 1., 15, un 29. oktobrī no 11.00-18.00 Kalnciema kvartāla tirdziņu laikā būs pieejami vislabākie piedāvājumi un iespējas. Darba laiks pārējās dienās: 16.00-20.00, izņemot svētdienas un pirmdienas.

Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla programmai: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.

Una Meiberga,
projektu vadītāja
 

 

Pēdējās ziņas

2011-09-30 Siguldā viesosies Latvijas Leļļu teātris ar savu jaunāko izrādi „Rrrumpel...Rrrūķis”
2011-09-30 Sācies darbs pie unikāla Eiropas velomaršruta - „Dzelzs priekškars” - izveides
2011-09-30 airBaltic akcionāri vienojas ieguldīt vairāk nekā 150 miljonus eiro, par tehniskajām detaļām vienosies
2011-09-30 Siguldas kultūras nams atzīmēs 50 gadu jubileju ar vērienīgu uzvedumu!
2011-09-28 Viss būvniecībai, remontam un interjeram – izstādē "Māja. Dzīvoklis 2011"
2011-09-28 8. oktobrī visā Latvijā notiks dažādas aktivitātes Veselības Dienas ietvaros
2011-09-28 Balso par labāko Ventspils 2011. gada fotoattēlu
2011-09-28 Flashmob akcija - velotriāls krustojuma vidū Rīgā Dienas bez auto ietvaros. Video.
2011-09-27 Piedalies velo ziņu veidošanā European Hit Radio 104,3 ēterā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski