Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Viss būvniecībai, remontam un interjeram – izstādē "Māja. Dzīvoklis 2011"

2011-09-28

Ja vēlies būvēt, remontēt, iekārtot, restaurēt vai vienkārši radīt patīkamu atmosfēru savā mājoklī, tad visu nepieciešamo atradīsi izstādē mājokļa labošanai un interjera pārvērtībām – "Māja. Dzīvoklis 2011", kas no 20. līdz 23. oktobrim notiks Ķīpsalā.

Visām gaumēm un vajadzībām!
"Māja. Dzīvoklis 2011" piedalīsies vairāk nekā 150 nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Čehijas un Vācijas. Izstādes dalībnieki piedāvās apskatīt un iegādāties visas nepieciešamās lietas mājokļa uzlabošanai, sākot no praktiskām un saimniecībā noderīgām lietām, līdz mēbelēm, elektroprecēm un ekskluzīviem interjera priekšmetiem.

"Priecē, ka izstādi kā tikšanās vietu ar potenciālo klientu ir izvēlējušies daudzi Latvijas ražotājuzņēmumi un ka izstādē būs plašs vietējo ražotāju produktu klāsts. Tieši Latvijā ražots produkts ir vispiemērotākais mūsu klimatiskajiem apstākļiem un maka biezumam. Nāc pēc precēm un profesionāļu konsultācijām!" aicina izstādes "Māja. Dzīvoklis 2011" projekta vadītājs Roberts Brēde.

Izdevīgas cenas un vērtīgi padomi
Izstādē apmeklētāji varēs saņemt labākos cenu piedāvājumus no būvniecības, remonta, labiekārtošanas un interjera preču un pakalpojumu piedāvātājiem bez starpnieku uzcenojuma, kā arī izsmeļošas konsultācijas par materiālu izmantošanu, kvalificēta meistara izvēli un pašrocīgu remontdarbu veikšanu.

Apkures un dzesēšanas risinājumi
Izstādē būs ļoti plašs apkures risinājumu piedāvājums – sākot ar malkas krāsnīm, granulu un gāzes apkures katliem, siltumsūkņiem un infrasarkanajiem sildītājiem, apsildāmajām grīdām līdz pat pievilcīgajiem biokamīniem.

"Viessmann" ikvienam apmeklētājam, gatavojoties bargajai ziemai, palīdzēs izvēlēties pilnvērtīgāko enerģiju taupošu siltumtehnikas klāstu, bet "Helmiks R" piedāvās inovatīvus risinājumus kamīnu un krāšņu būvniecībā. Savukārt SIA "Akmens krāsnis" stendā varēs ieraudzīt un iegādāties ziepjakmens krāšņu un keramisko krāšņu jaunākos modeļus. Ideālu risinājumu – apkuri ziemā, dzesēšanu vasarā – siltās grīdas un siltās sienas izstādē prezentēs "Helioterm".

Viss mājokļa labiekārtošanai un interjeram
Šogad izstādē interesants būs arī piedāvājums mājas un dzīvokļa labiekārtošanai un interjera pārvērtībām – lampas, trauki, tapetes, paklāji, aizkari, lielā un mazā sadzīves tehnika, audio un TV tehnika, mēbeles, vāzes, dekori un daudz kas cits.

Mēbeļu un interjera veikals "Mūzas istaba" izstādē prezentēs ekskluzīvo guļamistabas kolekciju "Kamjo" no Zviedrijas un iepazīstinās ar 2011. / 2012. gada jaunākajām interjera tendencēm mājokļa iekārtošanā skandināvu stilā. Lai kājas vienmēr būtu siltas, varēs iegādāties pat Mūzas čības, kuras var pieskaņot jebkuram dīvānam! Savukārt uzņēmums "Istra A" piedāvās plašu virtuves mēbeļu klāstu.

SIA "Amber Wood" izstādē iepazīstinās ar jauno produktu sēriju un pirmo rūpnieciskā ozola un oša grīdas dēļu apdares tehnoloģiju Latvijā, kas nodrošina industriālu augstvērtīgu, ekoloģisku eļļu uzklāšanu. Vēlies atjaunot mājokļa veco grīdas segumu vai pasūtīt grīdu pēc sava dizaina? Apmeklē "Amber Wood" stendu izstādē!

Vairs nekādu defektu!
Tekošs jumts, problēmas ar kanalizāciju, ūdens attīrīšanu, signalizāciju, lietusūdens drenāžu, bruģi, jumta konstrukcijām, apmetumu – risinājums jāmeklē, salīdzinot dažādas idejas un piedāvājumus. Vai defekts ir jānovērš meistaram, ražotāja garantiju sniedzējam vai apdrošinātājam, un kāds ir defekta cēlonis – šos un citus jautājumus izstādē jautājiet profesionāļiem. Varbūt defektu var pārvērst par efektu?

Lai defekti nebūtu jānovērš, SIA "Vides eksperts" izstādē prezentēs inovatīvas, Vācijas firmas "Biorock" sadzīves notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām, viesu namiem un birojiem. Uzņēmums "RB & B Būve" piedāvās pakalpojumu – ēkas gaisa caurlaidības pārbaudi, izmantojot "Blower Door" tehnoloģiju, kas pasaulē ir atzīta un plaši pielietota ēku blīvuma pārbaudes metodika. Tā ļauj izmērīt ēkas gaisa caurlaidību, novērtēt ēkas energoefektivitāti un identificēt konkrētas defektu vietas konstrukcijās.

Izstādē varēs iepazīties arī ar pasaulē populārāko grīdas uzkopšanas robotu "iRobot".

Seminārs par daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanu
Ekonomikas ministrija, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija, Latvijas Namu pārvaldnieku ģilde un BT 1 21. oktobrī plkst. 10.00 rīkos starptautisku semināru: "Aktualitātes, pieredze un risinājumi daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanā un energoefektivitātes uzlabošanā".

Seminārā tiks analizēti aktuālie likumdošanas jautājumi mājokļa pārvaldīšanā, nozares aktualitātes un problēmas, kā arī ERAF līdzekļu apguve daudzdzīvokļu māju renovācijā "Dzīvo siltāk". Ar Vācijas pieredzi renovācijā dalīsies lektors no IWO (Vācija) K. Hollers. Seminārā notiks arī informatīvās nodarbības nozaru interešu grupās, kuras vadīs LNPAA konsultants A. Janelsītis.

Pieteikties dalībai konferencē var, sazinoties ar kontaktpersonām: end_of_the_skype_highlightingB. Pļaviņu (tālr.: 29419104; e-pasts: baiba.plavina@parvaldniekugilde.lv), A. Janelsīti (tālr.: 26464083).

Izstāžu sinerģija
Vienlaicīgi Ķīpsalā norisināsies arī 7. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde "Vide un Enerģija 2011", kas sniegs vispusīgu pārskatu par jaunāko enerģiju taupošu un videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanas nepieciešamību un to praktisko pielietojumu.

Darba laiks:
20. oktobrī 10.00–18.00
21.-22. oktobrī 10.00–19.00
23. oktobrī 10.00 – 17.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – Ls 3,00
Pensionāriem, skolēniem – Ls 2,00
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – Ls 8,00

Grupu (10+) biļešu cenas:
Skolēnu grupas ieejas biļete Ls 1,00
Studentu grupas ieejas biļete Ls 2,00

 

Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore

Pēdējās ziņas

2011-09-28 8. oktobrī visā Latvijā notiks dažādas aktivitātes Veselības Dienas ietvaros
2011-09-28 Balso par labāko Ventspils 2011. gada fotoattēlu
2011-09-28 Flashmob akcija - velotriāls krustojuma vidū Rīgā Dienas bez auto ietvaros. Video.
2011-09-27 Piedalies velo ziņu veidošanā European Hit Radio 104,3 ēterā!
2011-09-27 Latvijas Mākslas akadēmijas Tekstilmākslas katedras 50 gadu jubilejas projekts TEKSTILS LV
2011-09-27 Āfrikāņu bungas, pavārmāksla, dejas un citi hobiji Spice Home
2011-09-26 TOP IZRĀDE "VĪRIETIS SMIĻĢIS"
2011-09-26 Senās rakstības kursi Cēsu pilī
2011-09-26 Jūrmalas teātrī 2. un 9. oktobrī – jauniestudējums

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski