Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Biznesa augstskola Turība noslēgusi sadarbības līgumu ar banku Citadele studentu praktisko zināšanu pilnveidošanai

2011-09-22

Biznesa augstskola Turība un banka Citadele noslēgusi sadarbības līgumu par studentu profesionālās kompetences celšanu un praktisku iesaistīšanu bankas darbībā.

Noslēgtais sadarbības līgums paredz, ka Turības bakalaura un maģistra programmu studenti varēs augstskolā iegūtās zināšanas jau studiju laikā pielietot praktiski, iesaistoties bankas Citadele ikdienas darbā. Studentiem šajā uzņēmumā tiks nodrošināta prakse, kā arī iespēja ar uzņēmuma konsultanta palīdzību izstrādāt patstāvīgo (zinātnisko pētījumu, studiju noslēguma u.c.) darbu, kura tēma saistīta ar konkrēto uzņēmumu.

Kā komentē Biznesa augstskolas Turība rektors Antons Kiščenko, „ar šādu sadarbības līgumu iegūst gan uzņēmējs, gan studenti: uzņēmums saņem vērtīgu informāciju, pētījumus, savukārt studenti praktisku pieredzi, ļai uzreiz pēc augstskolas absolvēšanas būtu ieguvuši arī reālu darba pieredzi”.

Biznesa augstskola Turība jau iepriekš uzsāka realizēt šāda veida modeli, veidojot sadarbību ar Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, tai skaitā SIA Sakret. „Manuprāt, biznesa augstskolas un uzņēmuma sadarbības modelis ir nepieciešams vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, students iegūst padziļinātas zināšanas par pētāmo nozari un jau studiju laikā var specializēties būvniecības, pakalpojumu, rūpniecības vai kādā citā sfērā. Otrkārt, man kā uzņēmējam tiktu ietaupīta krietna daļa līdzekļu, ja reizēs, kad meklēju jaunu darbinieku, nevajadzētu pārskaitīt prāvu naudas summu personāla atlases uzņēmumam, bet es varētu uzmeklēt tās augstskolas absolventus, studentus, kuri jau studiju laikā iedziļinājušies tieši mana uzņēmuma nozares pētniecībā,” stāsta Andris Vanags, SIA Sakret direktors.

Biznesa augstskola Turība kopumā realizē 22 studiju programmas uzņēmējdarbības, tūrisma, juridiskajā un sabiedrisko attiecību jomā visos četros augstākās izglītības līmeņos: 1.līmeņa, bakalaura, maģistra un doktora.


Līga Beināre,
Biznesa augstskolas Turība, Sabiedrisko attiecību vadītāja

Pēdējās ziņas

2011-09-22 27.septembris - Pasaules tūrisma diena
2011-09-22 Kino zāles atklāšana Siguldā
2011-09-22 ”MĀKSLAS AKADĒMIJAS BALVA 2011” tiek piešķirta Džemmai Skulmei, Laimai Slavai un Jānim Avotiņam
2011-09-22 Grupa FRAMEST spīdēs Zviedrijas Kultūras naktī 2011
2011-09-22 airBaltic lūdz tiesisko aizsardzību; airBaltic turpina darbu
2011-09-22 Par airBaltic reisu Rīga-Atēnas
2011-09-21 „Diena bez auto” – esi aktīvs un piedalies
2011-09-21 Turības pārstāve Pasaules tūrisma organizācijas konferencē prezentē augstskolas sadarbību ar Āfriku
2011-09-21 NO 22. SEPTEMBRA - BIĻEŠU IEPRIEKŠPĀRDOŠANA UZ DECEMBRA IZRĀDĒM

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski