Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticMiles pievienojas kruīzu ceļojumu kompānija Baltic GSA

2011-09-21

No šī gada 20.septembra daudzpartneru lojalitātes programmai BalticMiles pievienojas Baltijā vadošais kruīzu ceļojumu pārdevējs Baltic GSA. BalticMiles dalībnieki varēs nopelnīt vienu punktu par katru kruīza ceļojuma iegādei iztērēto latu. Kruīzā pa Karību jūras salām BalticMiles dalībnieki varēs nopelnīt sākot no 500 punktiem, savukārt kruīzā pa Dienvidamerikas valstīm – sākot no 700 punktiem.

Gabi Kols (Gabi Kool), BalticMiles izpilddirektors: "Mēs esam gandarīti, ka, pateicoties sadarbībai ar Baltic GSA, BalticMiles klienti tagad varēs krāt punktus ne vien dodoties atpūtā ar lidmašīnu, autobusu vai nomas auto, bet arī apceļojot pasaules jūras un okeānus ar Baltic GSA piedāvātajiem kruīza ceļojumiem.”

BalticMiles dalībnieki varēs nopelnīt punktus, iegādājoties Costa Cruises, Silversea Cruises, Royal Caribbean Cruise Line, Celebrity Cruises, Princess Cruises un Cunard Line kruīzu kompāniju pakalpojumus, kurus piedāvā Baltic GSA. BalticMiles biedri par katru iztērēto latu kruīza ceļojuma iegādei nopelnīs vienu punktu.

Astra Kalniņa, Baltic GSA pārdošanas vadītāja: „Pievienojoties BalticMiles lojalitātes programmai, Baltic GSA vēlas sniegt saviem klientiem papildus priekšrocības, ļaujot nopelnīt BalticMiles punktus par iegādātajiem kruīzu ceļojumiem.”

Baltic GSA pārstāv Itālijas lielāko kruīzu kompāniju Costa Cruises, luksus kruīzu kompāniju Silversea Cruises, Beļģijas aviosabiedrību Brussels Airlines un zemo cenu auto nomu holiday autos.

BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika izveidota 2009.gada oktobrī. BalticMiles piedāvā pelnīt punktus 10 000 tirdzniecības vietās pasaulē, iegādājoties aviobiļetes, viesnīcu pakalpojumus, SPA pakalpojumus, auto nomu, kino biļetes, smaržas un kosmētiku, dārglietas un rokas pulksteņus, dizaina priekšmetus, somas un koferus ceļošanai, bērnu mantas un 2700 cita veida preces un pakalpojumus. Tie visi aplūkojami www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Ērtākais veids kā klienti var pieteikties BalticMiles programmai ir reģistrējoties internetā www.balticmiles.com vai sazinoties ar BalticMiles klientu apkalpošanas tālruni. Klienti var pieteikties programmai arī aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga, vai arī programmas partneru tirdzniecības vietās.
 

Pēdējās ziņas

2011-09-21 „Diena bez auto” – esi aktīvs un piedalies
2011-09-21 Turības pārstāve Pasaules tūrisma organizācijas konferencē prezentē augstskolas sadarbību ar Āfriku
2011-09-21 NO 22. SEPTEMBRA - BIĻEŠU IEPRIEKŠPĀRDOŠANA UZ DECEMBRA IZRĀDĒM
2011-09-21 Līgatnē atklāj Zivju nārsta vērošanas taku
2011-09-21 Līgatnē pie Vienkoču parka notiks rudens tirdziņš
2011-09-21 Spilgtākie dizaineru darbi izstādē "Baltic Furniture 2011"
2011-09-21 OpenStreetMap kartes zīmēšanas pasākums Līgatnē
2011-09-21 Turpinās 4. ērģeļmūzikas festivāls „Vox Angelica”
2011-09-20 Uzņēmējus aicina piedalīties gaismas festivālā „Staro Rīga”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski