Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pasaulslavenais “Cirque du Soleil” Ziemassvētku nedēļā Rīgā izrādīs priekšnesumus visai ģimenei

2011-09-15

No 21. līdz 23. decembrim pirmo reizi Rīgā ieradīsies pasaulslavenais cirks “Cirque du Soleil” ar šovu “Saltimbanco”, kura izrādēs skatāmi augstākās klases akrobātu priekšnesumi un cirka māksla, lai Ziemassvētku nodēļā skatītājus “Arēnā Rīga” priecētu ar vairākām izrādēm. Pārsteidzošās “Saltimbanco” izrādes paredzētas visai ģimenei - no visjaunākajām atvasēm līdz pat vecvecākiem.

Ar daudzām starptautiskām godalgām apbalvotā un Kanādā dibinātā cirka “Cirque du Soleil” izrādes visā pasaulē apmeklējuši aptuveni 100 miljoni skatītāju, kopumā 300 pilsētās un 5 kontinentos.

Šobrīd “Cirque du Soleil” piedāvā 22 krāšņus priekšnesumus. Daļa no tiem ir pastāvīgi šovi lielākajās pasaules metropolēs – Lasvegasā, Ņujorkā, Tokijā, Makao, savukārt citi ceļo pa pasauli. “Cirque du Soleil” priekšnesumi pārsteidz ar mērogu, un katrs trupas mākslinieks ir pasaules līmeņa profesionālis. Šī gada oktobrī ASV pirmizrādi piedzīvos jauns šovs, veltīts slavenā dziedātāja Maikla Džeksona dzīvei un daiļradei: “Michael Jackson – The Immortal World Tour”. Uz Rīgu “Cirque du Soleil” atvedīs jau par klasiku kļuvušo priekšnesumu “Saltimbanco”.

“Saltimbanco” – tas ir zināmākais “Cirque du Soleil” priekšnesums, kurš radies iedvesmojoties no lielpilsētu ainavām un lielpilsētu iemītniekiem. Priekšnesumā piedalās vairāk nekā 50 aktieru un muzikantu no vairāk nekā 20 pasaules valstīm. Šovs “Saltimbanco” – tas ir cirks tā klasiskā izpildījumā, tie ir mākslinieku un izveicības demonstrējumi, kuros spilgtas uzstāšanās nomaina viena otru. Priekšnesums sevī ietver prātam neaptveramu akrobātiku un apbrīnojamu atlētiskumu gan solo uzstāšanās laikā, gan masu numuros. “Saltimbanco” ir krāsām bagāts, jautrs un brīnumaini izklaidējošs priekšnesums visai ģimenei.

Tradicionālos cirka uzvedumos parasti skatītājiem tiek piedāvāti atsevišķi priekšnesumi un programma, kas vairāk orientēta uz bērniem un jaunākajai paaudzei domātiem priekšnesumiem. Savukārt grandiozajā šovā “Saltimbanco” no “Cirque du Soleil” prasmīgi apvienoti labākie triki, dzīvā mūzika, aktiermāksla, neparasti tērpi un skatuves noformējums, ievedot skatītājus aizraujošā vidē.

“Esmu pārliecināta, ka pat tie, kuri skeptiski izturas pret cirku, iegūs neizmērojami daudz pozitīvu emociju un mainīs savu viedokli uz labo pusi. “Saltimbanco” šovs paplašina priekšstatu par cilvēka spēju robežām, novērš domas no ikdienas un sniedz neaizmirstamas emocijas. Turklāt izrāde ir piemērota jebkuram vecumam. Bērniem cirks patīk vienmēr, savukārt pieaugušie no šī priekšnesuma saņems grandiozus iespaidus,” atzīst koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka.

“Saltimbanco” izrādes Rīgā norisināsies no 21. līdz 23. decembrim “Arēnas Rīga” amfiteātrī. Vienu izrādi vienlaikus varēs noskatīties aptuveni 5 500 skatītāju.

Biļešu cena ir sākot no 16 latiem un tās jau tagad ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 5 gadu vecumam (neaizņemot atsevišķu vietu) biļete uz cirka “Saltimbanco” izrādi maksā Ls 7.

Izrāžu saraksts:

21.decembris (trešdiena) PIRMIZRĀDE
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)

22.decembris (ceturtdiena)
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)

23.decembris (piektdiena)
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)

“Saltimbanco” priekšnesums ilgst 2,5 stundas, ieskaitot 30 minūšu pārtraukumu.

Videofragmenti no “Saltimbanco” priekšnesuma:

Saltimbanco – Gumijas
http://www.youtube.com/watch?v=piqTXsgaVUc

Saltimbanco – Dueta trapece
http://www.youtube.com/watch?v=-x93RUZlauo

Saltimbanco – Ķīniešu kārtis
http://www.youtube.com/watch?v=xrIeZhQIBG0
 

Pēdējās ziņas

2011-09-15 Latvija plāno izstāties no Apvienoto Nāciju Organizācijas Pasaules Tūrisma organizācijas
2011-09-15 SEZONAS PIRMĀ PIRMIZRĀDE KAMERZĀLĒ - "TRILLERIS"
2011-09-15 5.oktobrī Izstāžu namā koncertprogramma "Pasakas par ziediem"
2011-09-15 Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos
2011-09-15 Notiks otrā konference „Jūrmala – Raiņa un Aspazijas pilsēta”
2011-09-14 Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde „Draiskās lelles”
2011-09-14 Daugavpils Universitāte iesaistīsies Zinātnieku nakts pasākumos
2011-09-14 Labklājības ministrija Biznesa augstskolai Turība piešķīrusi Ģimenei draudzīga komersanta statusu
2011-09-14 Aicinājums uz riteņu parādi „Visi uz ripuļiem!”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski