Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Turības pārstāve uzstāsies Pasaules tūrisma organizācijas konferencē Madridē

2011-09-09

Nākamās nedēļas sākumā Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa dosies uz ANO Pasaules tūrisma organizācijas (PTO) starptautisko konferenci (UNWTO.TedQual Worldwide Event) Madridē. Dekāne aicināta konferencē dalīties pieredzē par augstskolas pozitīvo sadarbību ar Makereres universitāti Ugandā.

Kā stāsta A.Doniņa, „uzaicinājumu piedalīties konferencē saņēmu no Loreto Ibañez, PTO.TedQual programmas vadītājas, ar kuru esam jau iepriekš sadarbojušies vairākos projektos, tai skaitā par izglītības kvalitātes celšanu Āfrikas valstīs, konkrēti Makereres universitātē Ugandā. Februāra beigās pieredzes apmaiņā Turībā ieradās Makereres universitātes profesors, lai iepazītos ar studiju procesu, pētniecību, kā arī viesotos būtiskākajās tūrisma nozares organizācijās Latvijā.

Mūsu līdzšinējā sadarbība ar Āfrikas universitāti ir novērtēta kā labās prakses piemērs, par ko arī esmu uzaicināta stāstīt konferencē.”

Konferencē, kas notiks divas dienas, uzstāsies profesionāļi no visas pasaules, lai diskutētu par jautājumiem, kas saistīti ar augstāko izglītību tūrismā: jaunākajām aktivitātēm, ētiku u.c. aktualitātēm.


Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātē ir noslēgusi līgumu ar ANO Pasaules tūrisma organizāciju (PTO) par tūrisma administrācijas apmācību un tūrisma studiju programmu pilnveidošanu Ugandā. Studiju programmas pilnveidei tika izvēlēta Makereres universitātē, ko Ugandas valdība atzina kā piemērotāko augstskolu šim projektam.

Biznesa augstskola Turība piedalīsies Ugandas valsts tūrisma administrācijas pārstāvju zināšanu un prasmju pilnveidošanā. Augstskola nodrošinās divas stipendijas un dzīvošanu augstskolas viesnīcā Ugandas valsts tūrisma administrācijas pārstāvjiem un divas stipendijas Makereres Universitātes profesoriem pētījumu veikšanai Latvijas valsts un privātajos tūrisma uzņēmumos.

No šī projekta iegūs arī Turības studenti un pasniedzēji, kuri varēs iesaistīties projektā, kā arī iegūt neatsveramu pieredzi no pārējiem projekta dalībniekiem.

Biznesa augstskolas Turība ir vienīgā augstskola Ziemeļeiropā, kas ieguvusi ANO PTO TedQual kvalitātes sertifikātu. Šis sertifikāts apliecina studiju konkurētspēju pasaules līmenī un augsto programmas kvalitāti.


Līga Beināre,
Biznesa augstskolas Turība, Sabiedrisko attiecību vadītāja

Pēdējās ziņas

2011-09-09 Daugavpils novada dienas
2011-09-09 Pārvērt makulatūru naudā un palīdzi dzīvniekiem!
2011-09-09 Siguldā atklās mākslinieku Strēļu izstādi „Dažādā pasaule”
2011-09-08 KOMĒDIJAS "PRIMADONNAS" PRIEKŠVAKARĀ NOTIKS "SARUNAS PIRMS PIRMIZRĀDES"
2011-09-08 VĀRNU IELAS KINO
2011-09-08 10. septembrī sākas biļešu tirdzniecība uz decembri
2011-09-08 LNO: Sezonas atklāšana ar "Spēlēju, dancoju" koncertuzvedumu
2011-09-07 “AUGU ORĶESTRIS” un video instalācija “HELIOCENTRISKS” Baltās nakts programmā 2011
2011-09-07 No rītdienas Jelgavā skatāmas Baltijas valstu amatierteātru festivāla „Baltijas Rampa” izrādes

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski