Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

10. septembrī sākas biļešu tirdzniecība uz decembri

2011-09-08

10. septembrī Latvijas Nacionālā opera uzsāks 2011.gada decembra izrāžu biļešu tirdzniecību.

3. decembrī aicinām uz simfoniskās mūzikas koncertu Ziemas sapņi. Sapņiem par Krievijas ziemu aicina ļauties izcilais Krievijas jaunās paaudzes diriģents Mihails Tatarņikovs, kurš aizvadītajā sezonā diriģējis ne vien virkni izrāžu Sanktpēterburgas Marijas teātrī, bet arī koncertus ar Tokijas un Jēnas simfoniskajiem orķestriem. Rīdziniekiem viņš pazīstams kā Pētera Čaikovska operas Jevgeņijs Oņegins muzikālais vadītājs LNO. Koncerta programmā: Pētera Čaikovska 1. simfonija Ziemas sapņi, kā arī Georga Sviridova svīta Putenis. Koncertā piedalīsies arī Krievu teātra aktieris Jakovs Rafalsons.

17. decembrī gaidām klausītājus uz Egila Siliņa jubilejas solokoncertu. Latviešu skatītāju iemīļotais daudzu starptautisko konkursu uzvarētājs basbaritons Egils Siliņš ar panākumiem uzstājas vadošajos Eiropas un Amerikas teātros. Tomēr tieši LNO skatuvi viņš izraudzījies savām jubilejas svinībām. Koncerta programmā: Gaetāno Doniceti, Antona Rubinšteina, Sergeja Rahmaņinova, Džakomo Pučīni un Riharda Vāgnera kompozīcijas.

No 28. līdz 30. decembrim skanēs jau tradicionālie Vecgada koncerti. Plūdīs skaistākās operu melodijas, mirdzēs spožākās mūzikas zvaigznes, starp kurām - atzinīgi novērtētie mecosoprāns Dženisa Golborna un basbaritons Donovans Singleterijs no ASV, spožais latviešu basbaritons Egils Siliņš, kā arī jaunie LNO solisti Inga Šļubovska un Andris Ludvigs. Svinības var sākties!

Jau par tradīciju decembrī kļuvušas arī baleta Riekstkodis un Putnu operas izrādes, kas ļauj visai ģimenei ļauties kopīgai svētku sajūtai.

Patīkama ziņa gaida arī komiskā baleta Gaišais strauts fanus – 16. decembrī šis iestudējums uz LNO skatuves atgriezīsies pēc vairāk nekā gadu ilguša pārtraukuma.

Pēdējās ziņas

2011-09-08 KOMĒDIJAS "PRIMADONNAS" PRIEKŠVAKARĀ NOTIKS "SARUNAS PIRMS PIRMIZRĀDES"
2011-09-08 VĀRNU IELAS KINO
2011-09-08 LNO: Sezonas atklāšana ar "Spēlēju, dancoju" koncertuzvedumu
2011-09-07 “AUGU ORĶESTRIS” un video instalācija “HELIOCENTRISKS” Baltās nakts programmā 2011
2011-09-07 No rītdienas Jelgavā skatāmas Baltijas valstu amatierteātru festivāla „Baltijas Rampa” izrādes
2011-09-07 Jūrmala Eiropas Kultūras mantojuma dienās aicina apskatīt ēku Abavas ielā 9
2011-09-07 Vasaras labākajā mēnesī +26% igauņu lido caur Rīgu
2011-09-07 Arsenāla konkursa filma Dharma Guns
2011-09-06 Mājlietu labdarības dienās savāktas vairākas tonnas ziedojumu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski