Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

“Labākais no Eiropas” ar Čehu aviokompāniju

2011-09-05

Sākot ar šo nedēļu Čehu aviokompānijas mājās lapā variet izmantot unikālu piedāvājumu biļetēm uz dažādām Eiropas pilsētām, kas notiek reklāmas kampaņas „Labākais no Eiropas” ietvaros.

Biļetes cenas ir pieejamas sākot no 2499 CZK (73LVL) un klientiem tiek piedāvāti divdesmit galamērķi, kas ietver Parīzi, Romu, Amsterdamu, Madridi un Barselonu, tāpat arī Kopenhāgenu, Stokholmu, Helsinkus un Oslo. Šīs īpašās cenas biļetes ir pieejamas klientiem 26 valstīs.

No Rīgas akcijas galamērķi ir Prāga, Frankfurte, Roma un Atēnas.

Pašreizējo pārdošanu atbalsta iepriekš minētā reklāmas kampaņa, lai palielinātu biļešu pārdošanu rudens un ziemas mēnešos, kuros ik gadu ir mazāka klientu aktivitāte. Tāpat arī vēlamies uzlabot biļešu pārdošanu Czech airlines mājas lapā.

Reklamētās biļešu cenas ir galējas un tajās ietilpst nodokļi un piemaksas. Tās ir pieejamas klientiem tikai Czech airlines mājas lapā www.czechairlines.com. Biļetēm ir jābūt izpirktām periodā no 6. septembra lidz 18. Septembrim un lidojumam jānotiek no 10.oktobra līdz 2012.gada 28. februārim.

Tajā pašā laikā ir spēkā reklāmas akcija “Lidojiet uz Otru Pasaules malu no Prāgas”, kas piedāvā biļetes Czech airlines lidojumiem uz eksotiskiem galamērķiem DA Āzijā, Dienvidāfrikā, Tuvajos Austrumos un Austrālijā caur Abū Dabī.

Sākot ar septembri, Czech airlines mājās lapā tiek piedāvātas īpašas biļešu cenas ārpus rudens akcijas ar jaunu “Labākās cenas Garants” pakalpojumu. Ja, vienas stundas laikā pēc biļetes iegādes Czech airlines mājās lapā, pircējs atrod identisku* elektronisko biļeti par zemāku cenu citā mājas lapā un atsūta šīs mājas lapas bildi, kurā redzama šī zemākā cena, Czech airlines viņiem atgriezīs pilnībā starpību izsniedzot vaučeri, ko varēs izmantot nākamās biļetes iegādē un papildus tam – 10% atlaidi no lētākās biļetes cenas.

* Identiskai elektroniskai biļetei ir jāatbilst pieciem kritērijiem – tas pats lidojums, tā pati lidojuma klase, tie paši lidojuma datumi un izlidošanas laiki, tā pati izlidošanas un ielidošanas vieta un tā pati valūta, kas Czech airlines mājas lapā.

 

Pēdējās ziņas

2011-09-05 Skriešanas pusmaratona laikā 11. septembrī Jūrmalā būs satiksmes ierobežojumi
2011-09-05 TLMS „Sigulda” šoruden atzīmēs 50 gadu jubileju
2011-09-05 Latvijā beidzot izstrādātas vadlīnijas piekrastes apbūvei
2011-09-05 Dzejas dienas Jūrmalā – Raiņa un Aspazijas pilsētā
2011-09-05 21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens pulcējis teju 4500 dalībniekus
2011-09-02 Rīgas mākslas telpā būs apskatāma Latvijas – Krievijas kinematogrāfistu mākslas darbu izstāde „Pekšots Rīga – Maskava 2011”
2011-09-02 ŠODIEN LATVIJĀ SĀK PĀRDOT BIĻETES UZ ŠADĒ KONCERTU TALLINĀ
2011-09-02 Normunda Rutuļa jubilejas koncerts „4Desmit” Siguldā
2011-09-02 Restorānā „Andalūzijas suns” – Vladimira Husnutdinova foto izstādes atklāšana

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski