Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Japānas tīmekļa dienasgrāmatā popularizē Rīgu

2011-08-25

Starptautiskā projekta „BaltMet Promo” īstenotā pilotprojekta tūrisma jomā ietvaros pagājušonedēļ Rīgā viesojās tīmekļa dienasgrāmatas rakstītāja un fotogrāfe Čihiro Išino (Chihiro Ishino), lai iepazītu Rīgu un rīdzinieku dzīves stilu, apmeklētu Rīgas svētku pasākumus. Viņa ir Japānā organizētā konkursa tīmekļa dienasgrāmatu rakstītājiem viena no uzvarētājām. Konkursā varēja piedalīties cilvēki, kam ir interese par ceļojumiem uz Eiropu, un savās tīmekļa dienasgrāmatas aplūko tūrisma, dizaina, modes un dzīves stila tēmas.

Ceļojumu devīze - „Dzīvo kā vietēji” („Live Like Locals”), un tā iespaidi jāpublicē savās tīmekļa dienasgrāmatās. Čihiro Išino iepazinās gan ar Vecrīgu, gan koka arhitektūras rajonu Kalnciema ielā un Ķīpsalā, gan Brīvdabas muzeju, apmeklēja Centrāltirgu un no sapirktajiem produktiem kopā ar latviešu pavāru gatavoja tradicionālas vakariņas, noskatījās lielkoncertu Mežaparka estrādē, devās izbraucienā ar velosipēdu un ciemojās latviešu ģimenē. Čihiro iespaidiem Rīgā var sekot viņas tīmekļa lapā http://ciicic.jugem.cc/ .

Kopš 2002.gada Rīgas dome piedalās starptautiskā projektā „BaltMet Promo”, kura mērķis ir nostiprināt sadarbību starp Baltijas jūras metropolēm, veicināt Baltijas jūras reģiona atpazīstamību un konkurētspēju pasaules tirgū. Projekts saņēmis Eiropas Savienības Baltijas Jūras Reģiona transnacionālās sadarbības programmas finansējumu.

Plašāka informācija par „BaltMet Promo” projektu: www.baltmetpromo.net

L. Puķīte,
Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
 

Pēdējās ziņas

2011-08-25 Atraktīvus un karstus šovus izstādē “Riga Food 2011” piedāvās Latvijas labākie bārmeņi
2011-08-25 SAULRIETA MŪZIKA kopā ar dziedošo dzejnieku PĒTERI DRAGUNU
2011-08-25 Biznesa augstskolā Turība pirmā zaļā radošuma siena Latvijā
2011-08-25 TOP SEZONAS PIRMĀ PIRMIZRĀDE - KOMĒDIJA "PRIMADONNAS"
2011-08-25 airBaltic valdes paziņojums 23.augusta Ministru kabineta sēdē nav pieņemts konkrēts lēmums. Tas ir novilcināts
2011-08-25 Starptautiskā lidosta „Rīga” ar ERAF atbalstu ieviesīs jaunus pakalpojumus
2011-08-23 Uzņemšana Biznesa augstskolā Turībā vēl turpinās!
2011-08-22 Prezentēs apkopoto statistiku par tūrisma nozares attīstību Rīgā pirmajā pusgadā
2011-08-22 Latvijas un Islandes ārlietu ministri Rīgā atklāj Islandes skvēru

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski