Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izdota apjomīgākā grāmata par tūrisma mārketingu latviešu valodā

2011-08-22

18.augustā, Biznesa augstskolā Turība pulcējās tūrisma nozares esošie un topošie speciālisti, lai būtu klāt apjomīgākās grāmatas par tūrisma mārketingu latviešu valodā „Tūrisma mārketings” atklāšanas svētkos.

Augstskolu un radošo komandu, kas strādāja pie grāmatas izdošanas, sveica Turības prorektors Imants Bergs, Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības departamenta direktore Gita Rēvalde, Tūrisma un attīstības valsts aģentūras Stratēģiskās plānošanas vadītāja Inese Šīrava.

Pasākumu vadīja Turības izdevniecības vadītāja Daiga Rugāja, sakot lielu paldies grāmatas finansiālajiem atbalstītājiem Rīgas Brīvostai un Rīgas Aeronavigācijas institūtam. Rīgas Brīvostas Kruīzu kuģu un pasažieru daļas vadītāja Inita Luna uzrunā pauda prieku par iespēju iesaistīties tik nozīmīgas grāmatas tapšanā. Olafs Jānis Brinkmanis, Rīgas Aeronavigācijas institūta rektors, novēlēja, lai arī turpmāk šādas grāmatas tiktu izdotas arvien vairāk un jaunie, ar tūrisma nozari saistītie profesionāļi varētu iegūt kvalitatīvas zināšanas.

Redaktores, kas pārstrādāja Vācijā izdoto grāmatu atbilstoši Latvijas tūrisma videi, Aija van der Steina, Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes lektore, un Ilze Medne, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes lektore, svētku dalībniekus iepazīstināja ar grāmatas tapšanas aizkulisēm un pauda gandarījumu par paveikto darbu. „Turpmāk lekciju laikā varēsim vairāk strādāt praktiski, jo studenti no šīs grāmatas varēs apgūt teoriju patstāvīgi, lasot mājās,” komentē A. van der Steina.

Vācu autora Valtera Freijera grāmatā „Tūrisma mārketings”, kuras apakšvirsraksts ir „Uz tirgu orientēta tūrisma mikroekonomikas un makroekonomikas pārvaldība” atspoguļoti tūrisma mārketinga pārvaldības pamati gan tūrisma operatoriem, ceļojumu aģentūrām, tūrisma mītnēm, gan tūrisma vietu pārvaldības organizācijām, tūrisma apvienībām, asociācijām, kas darbojas tūrisma mikrolīmenī un makrolīmenī. Grāmata paredzēta tūrisma uzņēmējdarbības studentiem, nozares pētniekiem un profesionāļiem. Tajā atrodami padomi mārketinga koncepciju izstrādē, kas noderēs gan tūrisma praktiķiem, gan citu nozaru speciālistiem.

Grāmatu iespējams iegādāties Latvijas grāmatnīcās, kā arī Biznesa augstskolas Turība bibliotēkā.

Biznesa augstskola Turība pateicas par finansiālu atbalstu un sadarbību grāmatas tapšanā Rīgas Brīvostai un Rīgas Aeronavigācijas institūtam!
 

Pēdējās ziņas

2011-08-22 Prezentēs apkopoto statistiku par tūrisma nozares attīstību Rīgā pirmajā pusgadā
2011-08-22 Latvijas un Islandes ārlietu ministri Rīgā atklāj Islandes skvēru
2011-08-22 Džeza leģenda Olga Pīrāgs 17. septembrī atzīmēs 55 gadu jubileju uz Lielās ģildes skatuves
2011-08-22 Šonedēļ Kalnciema kvartālā notiks divu jaunu muzikālu apvienību koncerti – <S&T Syndicate> un <3Stick>
2011-08-22 ARĪ JAUNAJĀ SEZONĀ TURPINĀS AKCIJA "CIEMOS PIE TEĀTRA DIREKTORA"
2011-08-22 Siguldā muzicēs grupas „Bet Bet” un „Virga Hard Orchestra”
2011-08-22 “Nesteidzīga atpūta Latvijā” - “Lonely Planet” labāko tūrisma saukļu līderis
2011-08-19 FOLKLORAS SVĒTKI UN RIKTĪGS DANČU VAKARS !
2011-08-19 Rīgas svētkus apmeklēs viesi no Rīgas sadraudzības pilsētām un starptautiskajā organizācijām

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski