Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Septembra sākumā pirmo reizi Rīgā notiks Starptautiskais alus festivāls “LATVIABEERFEST 2011″.

2011-08-17

3. – 4. septembrī, Vecrīgā, pie Zviedru vārtiem notiks pirmā Starptautiskā alus festivāla “LATVIABEERFEST 2011″ rudens sesija. Pasākumā uz Trokšņu un Torņa ielām piedalīsies lielākā daļa Latvijas alus darītāju, kā arī alus darītāji un izplatītāji no ārzemēm. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs balsot par savu iecienītāko 2011. gada alu Latvijā, tiks piedāvāta kultūras un izklaides programma. Šis būs pirmais pasākums Rīgā, kas paredzēts pie galdiem sēdošai auditorijai, plānots pasākuma apmeklētājiem piedāvāt arī plašu Latvijas nacionālo ēdienu klāstu, kas piemērots baudīšanai kopā ar alu.

Pasākuma laikā plānotas alus degustācijas, prezentācijas, viktorīnas, konkursi, armrestlinga sacensības sadarbībā ar Latvijas Armrestlinga asociāciju, līnijdeju un salsas paraugdemonstrējumi un apmācība sadarbībā ar Latvijas līnijdeju asociāciju un Deju un kustību studiju “studioX1”, konkurss „Mis LATVIABEERFEST”, alus kokteiļu gatavošanas šovs un muzikālie priekšnesumi divu dienu garumā ar populāru mūziķu piedalīšanos. Iecerēts, ka pasākumā piedalīsies Liene Šomase, bērnu Eirovīzijas un Latvijas šlāgeraptaujas 2011 uzvarētājs Dzintars Čīča, LNT realitātes šova “O Kartes Akadēmija” uzvarētāja Samanta Tīna, Gunārs Meijers, „Latgales dāmu pops” un citi. Pasākumu vadīs populārais spēkavīrs Raimonds Bergmanis.

Festivālā piedalīsies alus darītava „Aldaris”, Lāčplēša alus darītava, Cēsu alus darītava, Bauskas alus darītava, Užavas alus darītava, Brenguļu alus darītava, Alus darītava „Brālis”, ,,LIDO Atpūtas centra Alus darītava’’, Valmiermuižas alus darītava, SIA „Ilgezeem”, alus darītava “Rēzeknes Bryuvers”, alus darītava „Brūveris”, Beļģu alus darītava. Festivālā tiks pārstāvētas alus šķirnes Paulaner, Bavaria, Obolon, Tuborg, Carlsberg, Guinness, Vallerstein un arī vairākas Lietuvas alus šķirnes. Plānots, ka pasākumā alus ražotāji un izplatītāji piedāvās nogaršot gandrīz 30 dažādas alus šķirnes, aicinās festivāla apmeklētājus piedalīties konkursos un dažādās aktivitātēs.

„Ikvienā kārtīgā Eiropas valstī ir savi alus svētki un ir prieks, ka arī Latvijā beidzot esam sarosījušies un spējuši sarīkot svētkus par godu alum, kas ir mūsu tradicionālais dzēriens. Ceru, ka šis alus festivāls veiksmīgi turpinās attīstīties un vērsīsies plašumā, jo Latvijas alus darītājiem ir ko parādīt alus cienītājiem un vienkāršiem interesentiem. Turklāt tā ir arī lieliska iespēja iepazīties ar citu valstu alus darītāju produktiem,” par LATVIABEERFEST saka Latvijas Alus darītāju asociācijas valdes priekšsēdētāja, A/S “Aldaris” valdes priekšsēdētāja Ināra Šure.

“LATVIABEERFEST” rudens sesija ir rezultāts gadu ilgam darbam. Jāsaka milzīgs paldies visiem Latvijas alus ražotājiem un Latvijā pārstāvēto ārzemju alu izplatītājiem, kas beidzot ir sanākuši kopā, lai vienā pasākumā stāstītu un rādītu alus tradīcijas, kultūru un tā daudzveidību,” atzīst Andrejs Šikors, “LATVIABEERFEST” pasākuma direktors.

“LATVIABEERFEST” iniciators ir Latvijas Alus muzejs, kas pasākuma laikā arī plāno pirmo reizi apmeklētājiem sniegt nelielu ieskatu savā kolekcijā. Pasākuma kultūras programmu veidos kreatīvā grupa “Ideju Institūts”, bet pasākuma producents būs pasākumu operators “UNTITLED productions”. Pasākumā ieeja bez maksas, tā norises laikā īpaši rūpīgi tiks uzraudzīta vecuma ierobežojumu ievērošana attiecībā uz alus patēriņu nepilngadīgām personām.


VISAS LABĀKĀS ALUS ŠĶIRNES VIENĀ PASĀKUMĀ!
DEGUSTĀCIJAS / GARDI ĒDIENI / MŪZIKA / KONKURSI SKATĪTĀJIEM / ALUS PREZENTĀCIJAS

Sestdiena, 3. septembris
10:00 – 23:00

Festivāla atklāšana / Alus aklā degustācija / Latviabeerfest 2011 armrestlinga sacensības „Stipralus” / Ugunīgais salsas šovs „Cerveza Latina” / ”The Hobos” / Samanta Tīna / Dzintars Čīča un flamenko deju klubs „Duende”

Svētdiena, 4. septembris
12:00 – 23:00

Konkurss „Mis Latviabeerfest 2011” / Akrobātikas šovs “Augstāk par mucu” / Alus kokteiļu gatavošanas šovs / Rīgas līnijdeju turnīrs 2011 / Liene Šomase / “Latgales dāmu pops” / Jānis Kalniņš no kapellas “Roja” / Festivāla skatītāju iecienītākās alus šķirnes apbalvošana

Ieeja bez maksas!
 


Avots: www.latviabeerfest.lv

Pēdējās ziņas

2011-08-17 “Riga Food 2011” – īpašs notikums gan profesionāļiem, gan katram gardēdim
2011-08-17 Diennakts basketbola turnīru “Krastu mačs” atklās politiķu spēle ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska līdzdalību
2011-08-17 Filmas AMAYA aktrise Kaori Momoi būs Rīgas kultūras goda vēstniece
2011-08-17 Dziesminieku saiets izskanējis
2011-08-17 Daugavpils teātris uzsāk jauno sezonu ar devīzi - „Klasika – bauda, kurai seko līdzi”
2011-08-17 Turaidā atkal skanēs līvu valoda
2011-08-17 Koris „Balsis” pieskandinās vilcienu maršrutā Rīga-Daugavpils un dabas parku „Daugavas loki”
2011-08-17 Abu Dabi CSA Jaunais reiss
2011-08-16 airBaltic corporation padome pieņēmusi lēmumu - Par lidsabiedrības pamatkapitāla palielināšanu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski