Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Diennakts basketbola turnīru “Krastu mačs” atklās politiķu spēle ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska līdzdalību

2011-08-17

Sestdien, 20.augustā plkst.11 laukumā pie Latvijas Nacionālās operas (Rīgā Aspazijas bulvārī 3) diennakts basketbola turnīru "Krastu mačs" nu jau tradicionāli atklās spēle starp politiķiem. Laukumā dosies arī LR Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Mačā, sadalījušies nevis pēc politiskās pārliecības, bet piederības Daugavas labajam vai kreisajam krastam, piedalīsies lielākās 10.Saeimā un Rīgas domē pārstāvētās partijas un to apvienības.

Laukumā politiķu komandās dosies Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, 10.Saeimas deputāti Jānis Reirs un Edvards Smiltēns, Rīgas domes deptuāts, bijušais leģendārā kluba "ASK" kapteinis Kārlis Strēlis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis, Rīgas vicemērs Andris Ameriks, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs, 10.Saeimas deputāti Raivis Dzintars, Imants Parādnieks, Jānis Dombrava, Mihails Zemļinskis, Aleksejs Holostovs, 11.Saeimas deputāta amata kandidāts Mitrofans Slobodjans, kā arī bijušais ekonomikas ministrs un Latvijas Basketbola savienības prezidents, patlaban Ekonomistu apvienības 2010 prezidents Ojārs Kehris.

Kā ziņots jau iepriekš, sacensībās piedalīsies arī Latvijas čempionvienība basketbolā "VEF Rīga" (spēles kākums plkst.18.00), topošās filmas "Sapņu komanda 1935" varoņi, abas lielākās Latvijas augstskolas - Latvijas Universitāte un Rīgas Tehnisksā universitāte, Rīgas brīvostas pārvalde un vieni no pasākuma sponsoriem būvniecības uzņēmums SIA "Re&Re", ratiņbasketbolisti, žurnālisti.

Diennakts basketbola turnīrs "Krastu mačs", kurā par uzvaru sacentīsies Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji šogad jau otro reizi notiks Rīgas brīvostas jubilejas un Rīgas 810.dzimšanas dienas ietvaros.

Turnīrs notiks 24 stundas, tajā piedalīsies 48 komandas un rezultāts no starta svilpes līdz finiša svilpei tiks skaitīts kopā, lai noskaidrotu sportiskāko krastu un ceļojošā brīvostas kausa ieguvēju. Katrs dalībnieks saņems adidas spēles kreklu - labais krasts melnā, bet kreisais - baltā krāsā.

Turnīra dalībniekus un skatītājus visu diennakti izklaidēs vieni no Rīgas labākajiem dīdžejiem - dj Arturs Mednis, dj Markus Riva, dj Gustavito, dj Rudd, dj AI-VA, dj Kaspars Bindemanis, dj Monsta, dj Andre Crash, dj Get Dizzy, dj Sticky2ns, dj Electricano, dj Rocknrolla. Uzstāsies "VEF Rīga" karsējmeitnes, notiks dažādi šovi, konkursi skatītājiem un citas ārpusbasketbola laukuma aktivitātes.
 

Avots: www.rigassvetki.lv

Pēdējās ziņas

2011-08-17 “Riga Food 2011” – īpašs notikums gan profesionāļiem, gan katram gardēdim
2011-08-17 Septembra sākumā pirmo reizi Rīgā notiks Starptautiskais alus festivāls “LATVIABEERFEST 2011″.
2011-08-17 Filmas AMAYA aktrise Kaori Momoi būs Rīgas kultūras goda vēstniece
2011-08-17 Dziesminieku saiets izskanējis
2011-08-17 Daugavpils teātris uzsāk jauno sezonu ar devīzi - „Klasika – bauda, kurai seko līdzi”
2011-08-17 Turaidā atkal skanēs līvu valoda
2011-08-17 Koris „Balsis” pieskandinās vilcienu maršrutā Rīga-Daugavpils un dabas parku „Daugavas loki”
2011-08-17 Abu Dabi CSA Jaunais reiss
2011-08-16 airBaltic corporation padome pieņēmusi lēmumu - Par lidsabiedrības pamatkapitāla palielināšanu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski