Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Skolai veltīts tirdziņš un Lady`s Sweet koncerts 18. augustā Kalnciema kvartālā

2011-08-15

Ceturtdien, 18. augustā 16.00-20.30 Kalnciema kvartālā notiks skolai veltīts tirdziņš, kurā varēs iegādāties glītas skolai nepieciešamas kancelejas preces, grāmatas un apģērbu. Tieši šoreiz būs iespēja saņemt konsultācijas par veselīgu skolēna uzturu un padomus maltīšu un lunch box gatavošanai.

Bez tam varēsiet iegādāties sezonas produktus un daudz jaunus amatnieku un mākslinieku darinājumus.

Plkst. 20.00 svinīgi noslēgsies loterija „Klasika atkal modē”, kuras galvenā balva ir restaurēts 1974. gada žigulītis VAZ 2101, kuru tautā iesaukuši par Plombīru. Visas vasaras garumā interesentiem bija iespēja sekot žiguļa atdzimšanas procesam, un nu to oficiāli pasniegs loterijas laimētājai Viktorijai no Rīgas.

Plkst. 20.30 sāksies krāšņš Lady`s Sweet koncerts.
Vokālais trio Lady’s Sweet (Jolanta Strikaite, Karīna Tropa, Vineta Elksne) vasaras izskaņā ikvienu aicina izbaudīt koncertprogrammas “Tête-à-Tête” spilgtākos priekšnesumus šo ceturtdien, 18.augustā Kalnciema kvartālā. Sievišķīgs skats uz apkārt notiekošo un skatiens uz tuvāko. Dziedātāju iecere ir uzburt vieglu, gaistošu, bet vienlaikus krāsainu un paliekošu sajūtu skici – viņu izpratni par vasaras izskaņu.

Koncertprogramma “Tête-à-Tête”, kas pirmo reizi Artelī izskanēja pagājušā gada 30.oktobrī un kļuva par trio pirmo solo koncertu, tagad papildināta ar jaunām repertuāra kompozīcijām un horeogrāfisko materiālu. Kopā ar dziedātājām uzstāsies mūziķi – Kārlis Lācis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis, Andris Grunte un Kaspars Grigalis.

Muzikālo izglītību ieguvušas Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā, Lady’s Sweet dalībnieces gan kā trio, gan solo izpildītājas zināmas no tādiem projektiem kā Cabaret (Cabaret plin, plin..., Cabaret Allez!), mūzikliem “Vestsaidas stāsts”, “Les Miserables”, “Mesa” izrādēm “Izredzētais”, “Kapteiņu stāsti”, “Princešu stāsti”, muzicējušas kopā ar Jāni Stībeli, Laimu Vaikuli un jau vairākus gadus koncertē kopā ar Intaru Busuli. Aizvadītajā gadā trio startējis jauno izpildītāju konkursā “Jaunais Vilnis”, bet šogad katra no izpildītājām redzama arī tādos uzvedumos kā “Vestsaidas stāsts” Liepājas teātrī (Jolanta Strikaite), “Futbols uz podestiem” un šovs “Dziedi ar zvaigzni” (Vineta Elksne), ritma izrāde “No Drums No Problems” (Karīna Tropa).

Nākamais tirdziņš 1. septembrī. Svarīga informācija tirdziņu apmeklētājiem - sākoties rudens sezonai, no 17. septembra tirdziņi atkal notiks katru otro sestdienu.

Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla aktīvajai programmai: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.


Una Meiberga,
projektu vadītāja
 


 

Pēdējās ziņas

2011-08-15 17. AUGUSTĀ - IZDEVĪGĀ DIENA
2011-08-15 Aldaru ielu pārņems 'Aldaris'
2011-08-15 Vēl tikai šodien līdz pusnaktij var iesniegt biznesa ideju „Ideju Kausam 2011”
2011-08-15 Sigulda aicina uz šīs vasaras pēdējo ballīti!
2011-08-15 airBaltic sasniedz labāko rezultātu vesturē; vietu piepildījums palielinās līdz 80%
2011-08-12 Kino svētki Kalnciema kvartālā 19. un 20. augustā Rīgas svētkus ietvaros
2011-08-12 Rīgas naudai šogad 800 gadi
2011-08-12 Rīgu jubilejā varēs sveikt ar „skanošu gleznu”
2011-08-12 Aviācijas svētki notiks arī Spilves lidlaukā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski