Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sadarbībā ar Nordeka uzlabo AirportExpress servisu

2011-08-11

Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic uzsāk sadarbību ar pasažieru pārvadātāju AS Nordeka, lai uzlabotu maršruta mikroautobusa AirportExpress servisu. AirportExpress savieno starptautisko lidostu “Rīga” ar pilsētas centru, lielākajām viesnīcām un autoostu.

Gregorijs Pomerancevs, airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents: “Mēs esam gandarīti redzēt uzlabojumus AirportExpress servisā – jaunu mikroautobusu parku, vairāk pieturu pilsētas centrā un pie lielākajām viesnīcām, kā arī labākus savienojumus ar Rīgas Starptautisko autoostu. Šie uzlabojumi ir ļoti svarīgi airBaltic pasažieriem, kas ceļo no/ uz galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.”

Sergejs Zabavņikovs, AS Nordeka priekšsēdētājs: “No Rīgas Starptautiskās autoostas mūsu autobusu parks katru dienu apkalpo vairāk nekā 60 starppilsētu maršrutu starp Rīgu un citām pilsētām Latvijā un ārvalstīs. Mēs priecājamies kļūt par AirportExpress operatoru un savienot lidostu ar Rīgas pilsētu. Tagad jebkurš no vairāk kā 3 miljoniem airBaltic pasažieru Eiropā, Tuvajos Austrumos un Krievijā var sasniegt ne tikai Rīgas centru, bet arī ērti ceļot tālāk uz citām pilsētām Latvijā. Tāpat arī pasažieriem no Daugavpils, Valmieras, Balviem vai Ventspils būs ērtāka nokļūšana Baltijas reģiona lielākajā lidostā Rīgā.”

Uzlabotais maršruta mikroautobuss AirportExpress kursēs maršrutā starp lidostu “Rīga” un pilsētas centru ar šādām pieturvietām: Starptautiskā lidosta “Rīga” – viesnīca ABC (Zolitūdes ielā) – viesnīca Islande Hotel (Ķīpsalas ielā) – viesnīca Maritim Park Hotel Rīga (Slokas ielā) – viesnīca Rīga (Vecrīgā) – viesnīca Opera Hotel & Spa (Centrālā Stacija) – viesnīca Tallink Hotel Rīga (Elizabetes ielā) – viesnīca Radisson Blu Hotel Latvija (Elizabetes/ Brīvības ielu krust.) – viesnīca Albert Hotel (Dzirnavu ielā) – viesnīca Domina Inn Rīga Hotel (Elizabetes/ Pulkveža Brieža ielu krust.) – Rīgas Starptautiskā autoosta (Prāgas ielā) – viesnīca Maritim Park Hotel Rīga (Slokas ielā) – viesnīca Islande Hotel (Ķīpsalas ielā) – viesnīca ABC (Zolitūdes ielā) – Starptautiskā lidosta “Rīga”.

Brauciena ilgums no Starptautiskās lidostas "Rīga" līdz pilsētas centram ir apmēram 20 minūtes, tomēr satiksmes sastrēguma stundās tas var būt ilgāks. Vienvirziena biļetes cena ir LVL 3. Biļetes iespējams iegādāties www.airBaltic.com un airBaltic biļešu kasēs, viesnīcās un pie mikroautobusa vadītāja.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas, airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.


Jānis Vanags,
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga

Pēdējās ziņas

2011-08-11 Jūrmalas pašvaldība vienpusēji atkāpjas no sadarbības līguma ar SIA „Ominasis Latvia”
2011-08-11 Rīgas Centrāltirgū svētku laikā spēlēs teātri
2011-08-11 Rīgas svētku laikā notiks pasaules līmeņa sporta aviācijas sacensības
2011-08-11 Rīgā sāks filmēt jaunu Krievijas seriālu ‘’ Отстегните ремни’’ ( ‘’Atsprādzējiet jostas ‘’)
2011-08-11 Vislatvijas Dziesminieku Saiets jau klāt, dziesminieki pošas ceļā
2011-08-11 FBI KLUBA BIEDRIEM BIĻETES UZ ELTONA DŽONA KONCERTU JAU ŠODIEN
2011-08-11 Rīgas Latviešu biedrībĀ NOTIKS Latviešu tradicionālo tautas tērpu izstāde
2011-08-10 Šonedēļ dodies uz Tukuma apkārtnes pilīm!
2011-08-10 Izstāde „Ariadnes pavediens” galerijā Apsīda

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski