Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Iepazīstinās ar jauno BMX trasi “Mežaparkā”

2011-08-10

Ceturtdien, 11. augustā, plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks apmeklēs kultūras un atpūtas parku “Mežaparks”, lai kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Rīgas Riteņbraukšanas skolas audzēkņiem vēl pirms nodošanas ekspluatācijā novērtētu jaunizveidoto BMX trasi.

Izvērtējot jaunās trases parametrus, BMX jomas eksperti no Lielbritānijas un citām valstīm jau tagad atzinuši, ka tā būs viena no modernākajām visā Eiropā. Trases tehniskais nodrošinājums un brauktuve atbilst visaugstākā līmeņa prasībām, turklāt šī būs otrā trase Latvijā ar divām Pro sekcijām, kas paredzētas profesionāliem braucējiem. Mēroga ziņā Rīgas trase Mežaparkā būs pati lielākā Latvijā.

Līdz šim sporta normatīviem atbilstošas vietas, kur bērni un jaunieši varētu attīstīt savus talantus riteņbraukšanā, savukārt profesionāļi - rīkot treniņus un starptautiskas sacensības, Rīgā un tās apkārtnē nav bijis. Līdz ar jaunās trases izveidi, augsta līmeņa meistarsacīkstes tagad būs iespējams rīkot arī Rīgā. Pirmās no tām Mežaparkā notiks jau šo sestdien, 13.augustā.

Rīgas trases būvniecības darbi Mežaparkā uzsākti 2010.gada rudenī. Tā tapusi par SIA “Rīgas meži” un Latvijas Olimpiskās komitejas finansējumu.

Pēdējā desmitgadē BMX riteņbraukšana, pateicoties vairāku Latvijas sportistu sasniegumiem – gan Ivo Lakuča izcīnītajam Pasaules čempiona titulam 1997.gadā, gan Māra Štronberga iegūtajai olimpiskajai medaļai un divkārt iegūtajam Pasaules čempiona titulam BMX Elites klasē, - iemantojusi plašu popularitāti.

Liene Pētersone,
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka padomniece,
 


 

Pēdējās ziņas

2011-08-10 Šonedēļ dodies uz Tukuma apkārtnes pilīm!
2011-08-10 Izstāde „Ariadnes pavediens” galerijā Apsīda
2011-08-10 Kuldīga aicina uz mantojuma laboratoriju par laikmeta iezīmju izaicinājumu restaurācijā
2011-08-10 Jauna izstāde Līvānos - „Dzimtas koks”
2011-08-10 SAULRIETA MŪZIKA kopā ar dziesminiekiem uz AB dambja
2011-08-10 Mūzikas improvizācijas meistardarbnīcas Līgatnē
2011-08-10 Daugavpilī atklās Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta tradīcijām veltītu izstādi
2011-08-10 Ķīpsalā notiks Rīgas dejotāju svētku koncerts
2011-08-09 Airlinetrends.com: inovatīvā airBalticBag iedvesmo citas aviokompānijas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski