Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jauna izstāde Līvānos - „Dzimtas koks”

2011-08-10

Pagājušo svētdien, 7. augustā plašā atbalstītāju un draugu pulkā tika atklāta vienas lielas mākslinieku ģimenes kopīga izstāde ar tai zīmīgu nosaukumu „Dzimtas koks”.

Latgales mākslas un amatniecības centram turpinot aizsākto 2011. gada tradīciju izstāžu zālē izstādīt tikai līvāniešu darbu izstādes par godu Līvānu pilsētas jubilejai, tika atklāta, un visu augusta mēnesi plašākai apskatei tiks piedāvāta sešu Līvānu mākslinieku darbu kopīga izstāde „Dzimtas koks”.

Izstādē savus darbus plašākai apskatei piedāvā mākslinieku Kuļgajevu ģimenes pārstāvji: Svetlana Kuļgajeva, Mihails Kuļgajevs, Maksims Kuļgajevs, Jeļena Kuļgajeva, Jūlija Kuļgajeva un mazā Anastasija Kuļgajeva. Lai arī māksliniekus vieno kopīgs uzvārds un ģimenes saites, tomēr strādāšanas tehnika, veids un žanrs tomēr katram māksliniekam ir savs individuālais, kas padara šo izstādi vēl jo vairāk interesantāku un skatītājiem daudzveidīgāku.

Kuļgajevu ģimenes uzvārds līvāniešiem ir plaši pazīstams. Mākslinieki savas zināšanas un prasmes izpauž ne tikai stāj mākslas darbos, bet arī strādājot praktiski pie pilsētas vizuālā tēla. Vairākus gadus Kuļgajevu ģimene noformēja pilsētu dažādiem svētkiem, tāpat arī piedalās un bieži vien uzvar novada rīkotos konkursos par fasāžu vai ēku dizaina projektiem. Tā, piemēram, Maksims Kuļgajevs taisīja Latgales mākslas un amatniecības centra jaunās piebūves, Līvānu novada domes un Līvānu 2. vidusskolas ēku fasāžu dizainu, kā arī jaunās Līvānu novada centrālās bibliotēkas interjera dizaina projektu.

Tos, kurus izstāde ir ieinteresējusi to varēs apskatīties līdz šī gada 6. septembrim.
 

Pēdējās ziņas

2011-08-10 Šonedēļ dodies uz Tukuma apkārtnes pilīm!
2011-08-10 Izstāde „Ariadnes pavediens” galerijā Apsīda
2011-08-10 Iepazīstinās ar jauno BMX trasi “Mežaparkā”
2011-08-10 Kuldīga aicina uz mantojuma laboratoriju par laikmeta iezīmju izaicinājumu restaurācijā
2011-08-10 SAULRIETA MŪZIKA kopā ar dziesminiekiem uz AB dambja
2011-08-10 Mūzikas improvizācijas meistardarbnīcas Līgatnē
2011-08-10 Daugavpilī atklās Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta tradīcijām veltītu izstādi
2011-08-10 Ķīpsalā notiks Rīgas dejotāju svētku koncerts
2011-08-09 Airlinetrends.com: inovatīvā airBalticBag iedvesmo citas aviokompānijas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski