Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ķīpsalā notiks Rīgas dejotāju svētku koncerts

2011-08-10

Rīgas svētkos, 19. augustā, Ķīpsalas hallē notiks Rīgas dejotāju svētku koncerts, kas pulcēs aptuveni 2300 lielus un mazus dejotājus no Rīgas pilsētas 51 pieaugušo deju kolektīva un 9 bērnu deju kolektīviem. Koncerta sākums plkst. 19.00.

Svētku repertuārā iekļautas dejas gan no latviešu deju zelta fonda, gan arī jaunas dejas, kuras atzinību guvušas gan pašu dejotāju vidū, gan Jaunrades deju konkursos. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Jānis Ērglis, koncerta režisors – Jānis Siliņš.

Koncerta režisors Jānis Siliņš par koncertu stāsta: “Rīgu cēluši un kaldinājuši gan svešzemnieki, gan ļaudis no visiem Latvijas novadiem. Tādēļ šajā svētku reizē tiks izdejots gan kurzemnieku lepnums un cēlums, gan zemgaliešu bagātais un strādīgais gars, gan arī Latgales vitalitāte un Vidzemes pārliecība. Turklāt visus Latvijas novadus allaž ir vienojis strādīgums – lustes un danči seko tikai pēc kārtīgi padarīta darba, tāpēc Rīgas svētki ir īstā reize, lai dejotu un lustētos gan dejotāji, gan skatītāji”.

Koncertā tiks izdejotas Harija Sūnas, Dailoņa Rudovica, Alfrēda Spuras, Rolanda Juraševska, Ulda Žagatas, Viļa Ozola, Jāņa Ērgļa, Aijas Baumanes, Jāņa Purviņa, Ilutas Mistres, Imanta Magones, Guntas Skujas, Ilmāra Dreļa, Baibas Šteinas, Taigas Ludboržas, Alfrēda Rūjas un Agra Daņiļeviča horeogrāfijas. Koncerta deju virsvadītāji būs: Ingrīda Saulīte, Dailonis Rudovics, Gints Baumanis, Jānis Ērglis, Rolands Juraševskis, Jānis Purviņš, Taiga Ludborža, Uldis Šteins, Uldis Ozols, Brigita Čikste un Agris Daņiļevičs.

Rīgas dejotāju svētku tradīcija aizsākās 2007. gadā Mežaparka Lielajā estrādē. 2009. gadā dejotāji pulcējās “Arēnā Rīga”, bet šogad – Rīgas 810. jubilejā – sadancos Ķīpsalas hallē.

Koncertu rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, internetā: www.bilesuparadize.lv , un Ķīpsalas hallē stundu pirms koncerta. Biļešu cenas no Ls 2,50 līdz Ls 5,00.


Dace Dambe,
BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2011-08-10 Šonedēļ dodies uz Tukuma apkārtnes pilīm!
2011-08-10 Izstāde „Ariadnes pavediens” galerijā Apsīda
2011-08-10 Iepazīstinās ar jauno BMX trasi “Mežaparkā”
2011-08-10 Kuldīga aicina uz mantojuma laboratoriju par laikmeta iezīmju izaicinājumu restaurācijā
2011-08-10 Jauna izstāde Līvānos - „Dzimtas koks”
2011-08-10 SAULRIETA MŪZIKA kopā ar dziesminiekiem uz AB dambja
2011-08-10 Mūzikas improvizācijas meistardarbnīcas Līgatnē
2011-08-10 Daugavpilī atklās Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta tradīcijām veltītu izstādi
2011-08-09 Airlinetrends.com: inovatīvā airBalticBag iedvesmo citas aviokompānijas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski